Category Archive : نماز جمعه

0

خطیب نماز جمعه سامان: هوشیاری مردم مانع از عقب گرد انقلاب اسلامی است

       کل اخبار / نماز جمعه      4 اسفند, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: هوشیاری مردم ایران نمی گذارد که انقلاب اسلامی عقب گرد داشته باشد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان، ضمن سفارش نمازگزاران به…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: مردم ایران به موقع به یاوه‌گویی‌های دشمن پاسخ می‌دهند

       کل اخبار / نماز جمعه      27 بهمن, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: مردم ایران به موقع به یاوه گویی‌های دشمن پاسخ می دهند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان، ضمن سفارش نمازگزاران به رعایت…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: دشمن در صدد نابودی بنیان خانواده است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      6 بهمن, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: سایت های مبتذل و فضای مجازی، سبب فروپاشی برخی جوانان در خانواده‌ها می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان، ضمن سفارش نمازگزاران…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: مسائل دفاعی ایران هیچ‌گاه قابل مذاکره نیست

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      29 دی, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: دشمنان ملت ایران بدانند که مسائل دفاعی ایران هیچ‌گاه قابل مذاکره نیست. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان، ضمن سفارش نمازگزاران…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: منفعت آمریکا آسیب دیده و قدرتش تحت‌الشعاع قرار گرفته است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      22 دی, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: کسانی که اختشاشات اخیر، شعار جانم فدای ایران سردادند و پرچم کشور اسلامی را به آتش کشیدند، نشان‌دهنده نهایت ناآگاهی آنان است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: امروز کشور ایران در خاورمیانه دارای مقام رفیعی است

       کل اخبار / نماز جمعه      15 دی, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: امروز کشور ایران در خاورمیانه از بسیاری نظرها دارای مقام رفیعی است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر عقیلی، امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان ضمن…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: در 9 دی بصیرت و رهبری مقام معظم رهبری، عامل پیروزی مردم بود

       کل اخبار / نماز جمعه      8 دی, 1396

امام جمعه سامان گفت: در روز 9 دی بصیرت و رهبری مقام معظم رهبری، عامل پیروزی مردم بود. به گزارش خبرنگار  سامانِ بـرتـر حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر، تقوا را از…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان مطرح کرد: اهداف مشترک عربستان و صهیونیست‌ها

       کل اخبار / نماز جمعه      24 آذر, 1396

امام جمعه سامان گفت: عربستان این قدر با صهیونیست رفیق شده است که صهیونیست‌ها اعلام کرده‌اند اهداف ما با یکدیگر مشترک است. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از فارس، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: اسرائیل از ابتدا یک رژیم جعلی بوده و برای ما بدون هویت است

       کل اخبار / نماز جمعه      17 آذر, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: اسرائیل از ابتدا یک رژیم جعلی بوده و برای ما بدون هویت است و اگر برخی‌ها از اسرائیل نام می‌برند از روی ناچاری است، در غیر این صورت اسرائیل برای ما وجود ندارد. به گزارش…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: دشمنی آمریکا با بسیج و تفکر بسیجی هم‌چنان ادامه دارد

       کل اخبار / نماز جمعه      10 آذر, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: دشمنی آمریکا با بسیج و تفکر بسیجی هم‌چنان ادامه دارد، همان آمریکایی که اذعان داشت که ما داعش را خلق کردیم و هم‌اکنون در صدد مبارزه با آن هستند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: اتحاد بسیجیان، سبب شکست داعش در منطقه شد

       کل اخبار / نماز جمعه      3 آذر, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: اتحاد بسیجیان، سبب شکست داعش در منطقه شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان سامان ضمن سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای‌الهی، اظهار داشت: اگر…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: بسیج پشت دشمن را می‌لرزاند/ بسیج سبب خارج شدن داعش از خاک عراق شد

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      26 آبان, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: این بسیج است که پشت دشمن را می‌لرزاند و این بسیج است که در عراق باعث شد داعش از منطقه خارج شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: راهپیمایی عظیم اربعین، به دلیل جاذبه امام حسین(ع) است

       کل اخبار / نماز جمعه      19 آبان, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: راهپیمایی عظیم اربعین، به دلیل جاذبه امام حسین(ع) است و تا چند برابر این وضعیت فعلی هم قابل پیش‌بینی است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: در 13 آبان 58، برخی رجال داخل کشور از مزدوران آمریکایی بودند

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      12 آبان, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: در 13 آبان سال 1358، زمانی که دانش‌آموزان و دانشجویان، لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند، معلوم شد در آن زمان برخی رجال داخل کشور از مزدوران آمریکایی بودند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام…… بیشتر »

0

خطیب جمعه سامان: رفتار انسان‌ها در هر عملی به خود آنان باز می‌گردد

       کل اخبار / نماز جمعه      5 آبان, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: رفتار انسان‌ها به خود آنان باز می‌گردد، اگر اهل نیکی به دیگران باشید خداوند هم اسباب نیکی کردن از دیگران را برای شما فراهم می‌کند و اگر خدایی ناکرده به دیگران بدی کنید باید منتطر…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: در بحث برجام، تنها آمریکا نیست که نظر می‌دهد/ ترامپ باور کرده است رئیس دهکده جهانی است!

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      21 مهر, 1396

امام جمعه سامان گفت: رئیس جمهوری آمریکا فراموش کرده است که در قضیه‌ی برجام، تنها کشور آمریکا نیست که باید نظر بدهد بلکه 5 کشور دیگر هم حق رای دارند ولی گویا باور کرده است که وی رئیس دهکده‌ی جهانی…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: نقش نیروی‌انتظامی بسیار چشم‌گیر است/ امنیت کشور را مدیون نیروی‌انتظامی هستیم

       کل اخبار / نماز جمعه      14 مهر, 1396

امام جمعه سامان گفت: همه ما واقف هستیم که نقش نیروی‌انتظامی بسیار چشم گیر است و ما امنیت کشورمان را مدیون این عزیزان هستیم. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: طلاق در جامعه اوج گرفته است/ خانواده‌ها تربیت اسلامی را جدی بگیرند

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      24 شهریور, 1396

امام جمعه سامان با اشاره به اهمیت خانواده گفت: در بعضی موارد خانواده‌هایی هستند که دچار سستی شدند و طلاق در جامعه اوج گرفته، باید به مردم نسبت به این مهم هشدار داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام…… بیشتر »