Category Archive : علمی

0

فرماندار سامان: به استعدادهای علمی و درخشان شهرستان سامان توجه ویژه شود

       اجتماعی و فرهنگی / علمی / کل اخبار      14 آذر, 1396

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای تقویت نخبگان و ایجاد انگیزه در جامعه باید ویژه برنامه‌های فرهنگی و علمی توسط دستگاه‌های اجرایی در سطح این شهرستان به نحو مطلوب صورت گیرد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی صبح…… بیشتر »

0

کانون شکوفایی خلاقیت ها در شهرستان سامان افتتاح می شود

       اجتماعی و فرهنگی / علمی / کل اخبار      21 تیر, 1396

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از افتتاح کانون شکوفایی خلاقیت ها در شهرستان سامان در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، اسماعیل پیرعلی امروز در نشست ایجاد کانون شکوفایی خلاقیت ها در شهرستان…… بیشتر »

0

برگزاری مسابقات قطبی آزمایشگاهی به میزبانی شهرستان سامان

       علمی / کل اخبار / گفتگو      29 فروردین, 1396

رئیس پژوهشسرای رازی شهرستان سامان از برگزاری مسابقات آزمایشگاهی شیمی، فیزیک و زیست شناسی در مرحله قطبی به میزبانی این شهرستان خبر داد. حمیرا داوودی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با اشاره به اینکه این مسابقات آزمایشگاهی هر…… بیشتر »

0

برگزاری هشتمین آزمون المپیاد نانو در شهرستان سامان + تصاویـر

       علمی / کل اخبار / گزارش تصویری / گفتگو      25 فروردین, 1396

رئیس پژوهشسرای رازی شهرستان سامان از برگزاری هشتمین آزمون المپیاد نانو در این شهرستان خبر داد. حمیرا داوودی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان این مطلب اظهار داشت: پژوهشسرای رازی سامان هر ساله با برگزاری المپیاد و…… بیشتر »

0

کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان سامان آغاز به کار می کند

       علمی / کل اخبار / گفتگو      8 بهمن, 1395

معاونت پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از آغاز به کار کانون شکوفایی و خلاقیت در آینده ای نزدیک در شهرستان سامان خبر داد. داراب ظفریان در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه پارک علم و فناوری…… بیشتر »

0

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری: ماموریت جهاد دانشگاهی توسعه فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است

       علمی / کل اخبار      1 دی, 1395

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: جهاد دانشگاهی ماموریت دارد تا سه رسالت مهم خود، از جمله ماموریت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی را در شهرستان‌های استان گسترش دهد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، وحید خلیلی اردلی ظهر امروز در…… بیشتر »

0

مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان سامان افتتاح شـد

       علمی / کل اخبار      1 دی, 1395

با حضور فرماندار سامان و رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری و مدیران دستگاه ها و ادارات شهرستان سامان مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی سامان پس از گذران موفق دوره آزمایشی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی‌ اردلی ظهر…… بیشتر »

0

هشتمین سمینار نانو در شهرستان سامان برگزار شـد

       علمی / کل اخبار      6 آذر, 1395

هشتمین سمینار نانو وابسته به پژوهش سرای رازی در شهرستان سامان برگزار شـد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش سامان، هشتمین سمینار نانو وابسته به پژوهش سرای رازی در شهرستان سامان برگزار…… بیشتر »

0

نشست هم اندیشی رابطین نانو در شهرستان سامان برگزار شـد

       علمی / کل اخبار      24 آبان, 1395

نشست هم اندیشی رابطین نانو در شهرستان سامان برگزار شـد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش سامان، محمد دهقانی رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان در نشست هم اندیشی رابطین نانو، سوق…… بیشتر »

0

پژوهشسرای رازی سامان رتبه چهارم کشور به دبیرخانه استانی نانو را کسب کرد

       علمی / کل اخبار      24 خرداد, 1395

دبیرخانه استانی نانو مستقر در پژوهشسرای رازی سامان رتبه چهارم ارزیابی باشگاه نانو کشور را کسب کرد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش سامان، دبیرخانه استانی نانو مستقر در پژوهشسرای رازی سامان…… بیشتر »

0

پیش‌بینی ورود 120 هزار گردشگر در تعطیلات عید سعید فطر به شهرستان سامان

       علمی / کل اخبار      24 تیر, 1394

فرماندار شهرستان سامان از تشکیل ستاد اسکان و خدمات سفر این شهرستان در 12 کار گروه خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای تأمین نیازهای گردشگران و مسافران تعطیلات عید سعید فطر انجام شده است. به گزارش سامانِ بـرتـر، سعید…… بیشتر »

0

رقابت آزمون سراسری در استان چهارمحال وبختیاری آغاز شد

       خبر استانی / علمی / کل اخبار      21 خرداد, 1394

رقابت کنکور سراسری ورود به دانشگاه ها، صبح پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در استان چهارمحال و بختیاری نیز آغاز شد. به گزارش سامانِ بـرتـر، معاون دانشگاه شهرکرد گفت: امسال در آزمون سراسری در استان 15 هزار و 408 نفر…… بیشتر »

0

کسب رتبه بـرتـر دانشگاه پیام نور شهرستان سامان در جشنواره ملی رویش

       علمی / کل اخبار      3 خرداد, 1394

دانشگاه پیام نور واحد شهرستان سامان موفق به کسب رتبه اول کشوری در هشتمین جشنواره ملی رویش شد. به گزارش سامانِ بـرتـر، دانشگاه پیام نور واحد شهرستان سامان موفق به کسب رتبه اول کشوری در هشتمین جشنواره ملی رویش در…… بیشتر »

0

برگزاری ششمین المپیاد دانش آموزی نانو به میزبانی شهرستان سامان + فیلم

       علمی / کل اخبار      5 اردیبهشت, 1394

ششمین المپیاد دانش آموزی علوم و فن آوری نانو همزمان با سراسر کشور، در استان چهارمحال و بخیتاری به میزبانی شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش سامانِ بـرتـر، رئیس مرکز پژوهشکده رازی شهرستان سامان در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر،…… بیشتر »

0

راهیابی دو دانش آموز سامانی به مرحله کشوری جشنواره فناوری نانو

       علمی / کل اخبار      1 اردیبهشت, 1394

دو دانش آموز سامانی موفق شدند به مرحله کشوری جشنواره فناوری نانو راه پیدا کنند. به گزارش سامانِ بـرتـر، الهام داوودی مسئول پژوهشگاه رازی شهرستان سامان در گفتگو با خبرنگار سامان برتر از راهیابی دو دانش آموز سامانی به مرحله…… بیشتر »

0

گشایش نمایشگاه آشنایی با کتب مذهبی در آموزشگاه دین و دانش سامان

       علمی      4 آذر, 1393

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، نمایشگاه آشنایی با کتب مذهبی در آموزشگاه دین و دانش شهرستان سامان گشایش یافت. به گزارش سامان بــرتــر، عزت اله تقوی مدیر آموزشگاه دین و دانش سامان در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر ضمن تبریک هفته…… بیشتر »