Category Archive : علمی

۰

مرکز رشد تخصصی بادام در شهرستان سامان راه‌اندازی می‌شود

       علمی / کل اخبار      25 می, 2022

رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: مرکز رشد تخصصی بادام یا کشاورزی در شهرستان سامان به‌زودی تشکیل و راه‌اندازی می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، اسماعیل پیرعلی روز چهارشنبه در نشست برنامه‌ریزی به‌منظور ایجاد مرکز رشد فناوری و…… بیشتر »

۰

تقدیر مسئولان شهرستان سامان از دانشمند سامانی

       علمی / کل اخبار      25 فوریه, 2020

“مجید اسدی سامانی”، دانشجوی دکترای ایمونولوژی پزشکی در جمع ۱۰ برگزیده وزارت بهداشت در جشنواره دانشجویان نمونه کشوری قرار گرفت. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، بیست و هشتمین دوره از جشنواره دانشجویان نمونه کشور، شنبه، سوم اسفند با حضور معاون…… بیشتر »

۰

تولید کنتور هوشمند آب با قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات در شهرستان سامان

       علمی / کل اخبار      18 دسامبر, 2019

محققان چهارمحال و بختیاری کنتور هوشمند آب با قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات مشترکان را طراحی و تولید کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، این کنتور پس از تولید هم‌اکنون در 300 واحد مسکونی شهرکرد و روستای قراقوش شهرستان سامان نصب شده…… بیشتر »

۰

اتصال 17 روستای شهرستان سامان به اینترنت پرسرعت

       علمی / کل اخبار      13 ژانویه, 2019

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رفاه حال مسافران و گردشگران، طرح اینترنتی با عنوان چتر وای فای (WIFI) در مراگز گردشگری شهرستان سامان اجرا می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مرتضی بلالی ظهر امروز…… بیشتر »

۰

فرماندار سامان: به استعدادهای علمی و درخشان شهرستان سامان توجه ویژه شود

       اجتماعی و فرهنگی / علمی / کل اخبار      5 دسامبر, 2017

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای تقویت نخبگان و ایجاد انگیزه در جامعه باید ویژه برنامه‌های فرهنگی و علمی توسط دستگاه‌های اجرایی در سطح این شهرستان به نحو مطلوب صورت گیرد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی صبح…… بیشتر »

۰

کانون شکوفایی خلاقیت ها در شهرستان سامان افتتاح می شود

       اجتماعی و فرهنگی / علمی / کل اخبار      12 جولای, 2017

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از افتتاح کانون شکوفایی خلاقیت ها در شهرستان سامان در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، اسماعیل پیرعلی امروز در نشست ایجاد کانون شکوفایی خلاقیت ها در شهرستان…… بیشتر »

۰

برگزاری مسابقات قطبی آزمایشگاهی به میزبانی شهرستان سامان

       علمی / کل اخبار / گفتگو      18 آوریل, 2017

رئیس پژوهشسرای رازی شهرستان سامان از برگزاری مسابقات آزمایشگاهی شیمی، فیزیک و زیست شناسی در مرحله قطبی به میزبانی این شهرستان خبر داد. حمیرا داوودی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با اشاره به اینکه این مسابقات آزمایشگاهی هر…… بیشتر »

۰

برگزاری هشتمین آزمون المپیاد نانو در شهرستان سامان + تصاویـر

       علمی / کل اخبار / گزارش تصویری / گفتگو      14 آوریل, 2017

رئیس پژوهشسرای رازی شهرستان سامان از برگزاری هشتمین آزمون المپیاد نانو در این شهرستان خبر داد. حمیرا داوودی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان این مطلب اظهار داشت: پژوهشسرای رازی سامان هر ساله با برگزاری المپیاد و…… بیشتر »

۰

کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان سامان آغاز به کار می کند

       علمی / کل اخبار / گفتگو      27 ژانویه, 2017

معاونت پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از آغاز به کار کانون شکوفایی و خلاقیت در آینده ای نزدیک در شهرستان سامان خبر داد. داراب ظفریان در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه پارک علم و فناوری…… بیشتر »

۰

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری: ماموریت جهاد دانشگاهی توسعه فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است

       علمی / کل اخبار      21 دسامبر, 2016

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: جهاد دانشگاهی ماموریت دارد تا سه رسالت مهم خود، از جمله ماموریت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی را در شهرستان‌های استان گسترش دهد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، وحید خلیلی اردلی ظهر امروز در…… بیشتر »

۰

مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان سامان افتتاح شـد

       علمی / کل اخبار      21 دسامبر, 2016

با حضور فرماندار سامان و رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری و مدیران دستگاه ها و ادارات شهرستان سامان مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی سامان پس از گذران موفق دوره آزمایشی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی‌ اردلی ظهر…… بیشتر »

۰

هشتمین سمینار نانو در شهرستان سامان برگزار شـد

       علمی / کل اخبار      26 نوامبر, 2016

هشتمین سمینار نانو وابسته به پژوهش سرای رازی در شهرستان سامان برگزار شـد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش سامان، هشتمین سمینار نانو وابسته به پژوهش سرای رازی در شهرستان سامان برگزار…… بیشتر »