Category Archive : ورزشی

0

شهرستان سامان پایگاه قایقرانی اسلالوم می‌شود

       کل اخبار / ورزشی      23 بهمن, 1397

رئیس کمیته اسلالوم و آب های خروشان فدراسیون قایقرانی گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های آبی شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری، این منطقه برای تبدیل به یکی از بهترین پایگاه های قهرمانی اسلالوم ایران معرفی می…… بیشتر »

0

خانه جوان در شهرستان سامان احداث می‌شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار / ورزشی      11 آذر, 1397

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال بختیاری گفت: اعتبارات سال آینده جهت احداث خانه جوان در شهرستان سامان تخصیص می‌یابد‌. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حمید کریمی ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان سامان اظهار داشت: امروز 2 مکان…… بیشتر »

0

توسعه پروژه‌های ورزشی چمن مصنوعی در چهارمحال و بختیاری

       کل اخبار / ورزشی      11 آذر, 1397

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال بختیاری گفت: یکی از سیاست‌های سازمان در سال جاری توسعه پروژه‌های چمن مصنوعی در این استان است‌. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حمید کریمی ظهر پیش از ظهر امروز در نشست ساماندهی امور جوانان شهرستان…… بیشتر »

0

پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / ورزشی      23 آبان, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان از برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با حضور 300 دانش آموز در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید تراب نوربخش پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری پنجمین المپیاد…… بیشتر »

0

دعوت جودوکار سبک وزن شهرستان سامان به اردوی استعدادیابی

       کل اخبار / ورزشی      13 اردیبهشت, 1397

با دعوت فدراسیون جودو، جوجیستو و کوراش امیر مسعود شیخ سامانی از شهرستان سامان در مرحله جدید اردوی استعدادیابی سبک وزن‌های کشور شرکت کرد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، دومین مرحله اردوی پیشرفته استعدادیابی سال 97 در وزن‌های منفی 55، 60،…… بیشتر »

0

دهیاری صادق آباد قهرمان مسابقات زیرگروه فوتبال ساحلی شد

       کل اخبار / ورزشی      2 اردیبهشت, 1397

مسابقات فوتبال ساحلی زیرگروه دسته یک باشگاههای کشور روز یکشنبه با قهرمانی دهیاری صادق آباد چهارمحال و بختیاری به پایان رسید. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، در این مسابقات که 4 تیم از شهرهای مختلف ایران حضور داشتند، دهیاری صادق آباد…… بیشتر »

0

پرداخت یک میلیارد و 960 میلیون ریال به حوزه ساماندهی امور جوانان شهرستان سامان

       کل اخبار / ورزشی      27 فروردین, 1397

فرماندار شهرستان سامان از پرداخت یک میلیارد و 960 میلیون ریال تسهیلات در قالب 8 طرح در حوزه ساماندهی امور جوانان این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، کمال اکبریان پیش از ظهر امروز در اولین نشست ستاد ساماندهی…… بیشتر »

0

برگزاری نخستین المپیاد ورزشی در سامان

       کل اخبار / ورزشی      13 بهمن, 1396

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سامان از برگزاری اولین المپیاد ورزشی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، جواد صابریان امروز در حاشیه برگزاری اولین المپیاد ورزشی در شهرستان سامان با بیان اینکه این مسابقات همزمان با…… بیشتر »

0

اعتبارات خرید لوله آبیاری زمین‌چمن فوتبال شهر سامان مهیا شد

       کل اخبار / ورزشی      29 آذر, 1396

عضو شورای اسلامی شهر سامان گفت: به جهت ساماندهی زمین چمن فوتبال شهر سامان، اعتباراتی در خصوص خرید لوله آب به جهت آبیاری اختصاصی این زمین چمن صورت گرفته است که اداره ورزش و جوانان شهرستان سامان نسبت به خرید…… بیشتر »

0

مسابقات ددلیفت قهرمانی شهرستان سامان برگزار شد

       کل اخبار / ورزشی      6 آبان, 1396

مسابقات ددلیفت قهرمانی شهرستان سامان، انتخاب قهرمان قهرمانان در این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مسابقات ددلیفت قهرمانی شهرستان سامان، انتخاب قهرمان قهرمانان با شرکت 80 نفر از ورزشکاران این شهرستان در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان،…… بیشتر »

0

هفته دوم مسابقات کورس پاییزه اسب‌سواری در شهرستان سامان برگزار شد

       کل اخبار / ورزشی      5 آبان, 1396

هفته دوم مسابقات کورس پاییزه اسب‌سواری استان چهارمحال و بختیاری به میزبانی شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مهدی محمدعلیزاده سامانی پیش از ظهر امروز در هفته دوم مسابقات کورس پاییزه اسب‌سواری استان چهارمحال و بختیاری که…… بیشتر »

0

چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / ورزشی      1 آبان, 1396

همزمان با هفته تربیت‌بدنی، چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، در این مراسم محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای که همزمان با هفته…… بیشتر »