Category Archive : ورزشی

۰

کسب مدال طلا توسط بانوی ورزشکار سامانی

       کل اخبار / ورزشی      5 فوریه, 2024

زهرا آقایی سامانی مدال طلای پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی پاراوزنه‌برداری بانوان را از آن خود کرد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، مسابقات بین‌المللی پاراوزنه‌برداری بانوان تحت عنوان جام سیامند روز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در محل فدراسیون جانبازان و توان‌یابان…… بیشتر »

۰

شهرستان سامان نیاز به یک سالن بزرگ مسابقاتی دارد

       کل اخبار / ورزشی      23 ژانویه, 2024

سرپرست ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: شهرستان سامان نیاز به یک سالن بزرگ مسابقاتی دارد و باید این اتفاق محقق شود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، محمود سلیمی افزود: : یکی از زیباترین ورزش‌های دنیا فوتبال ساحلی است که…… بیشتر »

۰

بانوی ورزشکار سامانی قهرمان مسابقات فیتنس چلنج آسیایی ۲۰۲۳ شد

       کل اخبار / ورزشی      30 آگوست, 2023

“پرتو اسعدی سامانی” با کسب ۳ مدال طلا در سطح گلد، سیلور و کاپل قهرمان قهرمانان مسابقات فیتنس چلنج آسیایی ۲۰۲۳ شد. تیم ملی فیتنس چلنج بانوان که برای اولین بار با ترکیب ۴ ورزشکار راهی مسابقات آسیایی شده بود…… بیشتر »

۰

دعوت جودوکار سامانی به اردوی تیم ملی

       کل اخبار / ورزشی      6 آگوست, 2023

با دعوت فدراسیون جودو، محمد سورشجانی از شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری به اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان جودو کشور در سال ۱۴۰۲ دعوت شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، این اردو روز‌های ۱۴ تا ۲۴ مردادماه جاری…… بیشتر »

۰

چهارمحال و بختیاری قهرمان قایقرانی رفتینگ شد

       کل اخبار / ورزشی      14 جولای, 2023

مسابقات قهرمانی رفتینگ مردان کشور در شهرستان سامان برگزار شد و تیم میهمان به عنوان میزبان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد. مسابقات قهرمانی رفتینگ کشور به میزبانی هیات قایقرانی چهارمحال و بختیاری در پل پلنگستان شهرستان سامان…… بیشتر »

۰

درخشش جوانان سامانی جهت شرکت در مسابقات رفتینگ کشوری

       کل اخبار / ورزشی      16 ژوئن, 2023

رئیس هیات قایقرانی شهرستان سامان گفت: مسابقات قایقرانی در رشته رفتینگ انتخابی استان چهارمحال و بختیاری جهت شرکت در مسابقات کشوری در شهرستان سامان واقع در بخش زاینده‌رود در محل پل پلنگستان روستای یاسه چای با شرکت هفت تیم از…… بیشتر »

۰

برگزاری اولین مسابقات قایقرانی رفتینگ در شهرستان سامان

       کل اخبار / ورزشی      7 ژوئن, 2023

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سامان از برگزاری اولین مسابقات رفتینگ در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، مصطفی بهرامی اظهار داشت: اولین مسابقات رفتینگ در شهرستان سامان روز سه‌شنبه در پل پلنگستان روستای یاسه‌چای در بخش…… بیشتر »

۰

دعوت ورزشکار سامانی به اردوی آمادگی تیم ملی

       کل اخبار / ورزشی      25 آوریل, 2023

زهرا آقایی سامانی به چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری بانوان دعوت شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین بانوان در کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار می شود……. بیشتر »

۰

۱۸۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ورزش چهارمحال و بختیاری تخصیص یافت

       کل اخبار / ورزشی      21 دسامبر, 2022

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: در سفر رییس‌جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت به شهرکرد یک‌هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال اعتبار به‌منظور تسریع در روند توسعه زیرساخت‌های ورزش این استان مصوب شد. به گزارش خبرنگار…… بیشتر »

۰

سکوی سوم قهرمانی کشور زیر پای بدمینتونیست نونهال سامانی

       کل اخبار / ورزشی      28 نوامبر, 2022

“رژان آقابابایی” بدمینتونست نونهال شهرستان سامان در مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ۱۱ سال که از یکم لغایت ۴ آذرماه به میزبانی استان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد موفق به کسب مقام سوم کشوری شد. به گزارش پایگاه خبری…… بیشتر »

۰

ورزش رفتینگ و پاراگلایدر شهرستان سامان در ایران، آسیا و خاورمیانه به یک برند تبدیل شده است

       کل اخبار / ورزشی      10 آوریل, 2022

رییس گروه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: ورزش‌های رفتینگ و پاراگلایدر شهرستان سامان در ایران، آسیا و خاورمیانه به یک برند تبدیل شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، ایرج فاضلیان روز شنبه در…… بیشتر »

۰

کمبود فضای فیزیکی ورزشی در شهرستان سامان وجود دارد

       کل اخبار / ورزشی      2 مارس, 2022

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سامان گفت: یکی از خیران نیک‌اندیش این شهرستان برای مشارکت در ساخت سالن ورزشی اعلام آمادگی کرده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، جواد صابریان روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان سامان تصریح کرد:…… بیشتر »