Category Archive : طبیعت و گردشگری

0

تعطیلی باغ‌های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      7 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه، تمامی باغ های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است. کمال اکبریان در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر، با اعلام این خبر اظهار داشت: افرادی…… بیشتر »

0

قوت گرفتن ورزش رفتینگ در زاینده‌رود در سایه نظارت‌ها

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 بهمن, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: هنوز تعداد زیادی از مردم ایران، استان چهارمحال و بختیاری را نمی‌شناسند از طرفی در برخی نقاط سال جمعیت زیادی وارد این استان می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر و به تقل از فارس، کمال اکبریان…… بیشتر »

0

طرح بوم‌گردی در روستای کاهکش شهرستان سامان افتتاح شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 مهر, 1398

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته گردشگری طرح بوم‌گردی در روستای کاهکش‌ از توابع بخش مرکزی شهرستان سامان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، مهرداد جوادی در سفر به شهرستان سامان…… بیشتر »

0

حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر به خطه سرسبز سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      16 خرداد, 1398

فرماندار شهرستان سامان از حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر در تعطیلات عید سعید فطر به این شهرستان خبر داد. کمال اکبریان در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: در این راستا تمام خانه مسافرها، هتل‌ها، اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی…… بیشتر »

0

مجموعه پل زمانخان نیازمند تعامل ادارات مختلف است

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      8 اردیبهشت, 1398

پل زمانخان بر روی رودخانه خروشان زاینده رود در دودهانه به طول 30 متر و ارتفاع 12 متر روی سه پایه سنگی در دوره ساسانیان بنا شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، بهرام رحمانی – رئیس شورای اسلامی شهر…… بیشتر »

0

مجموعه توریستی ـ تفریحی ـ خدماتی در حاشیه زاینده رود راه‌اندازی شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 فروردین, 1398

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رفاه حال مسافران و گردشگران باید در حاشیه زاینده رود یک مجموعه توریستی ـ تفریحی ـ خدماتی راه‌اندازی شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، اقبال عباسی ظهر امروز در دیدار از جاذبه‌های گردشگری…… بیشتر »

0

قایق سواری در رودخانه زاینده رود سامان در زمان بارش ممنوع شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      5 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به وقوع بارش های بهاری و بالا آمدن دبی رودخانه زاینده رود و احتمال سیلاب، تا اطلاع بعدی قایق سواری در رودخانه ممنوع است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان با اعلام این…… بیشتر »

0

باشگاه‌های رفتینگ شهرستان سامان ساماندهی می شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      29 اسفند, 1397

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور میزبانی از گردشگران نوروزی علاقمند به ورزش های مهیج تلاش می شود تا با رفع مشکل باشگاه های رفتینگ، زمینه فعالیت این باشگاه ها فراهم…… بیشتر »

0

تشدید نظارت بر قیمت‌ها در اماکن گردشگری شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 اسفند, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای نظارت بر قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی و کم فروشی در ایام نوروز نظارت‌ها تشدید می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در نشست ستاد خدمات سفرهای نوروزی اظهار داشت: در 22 روستا…… بیشتر »

0

اسکان مسافران نوروزی در 70 کلاس درس شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 اسفند, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در مجموع 10 مدرسه و 70 کلاس درس، در ایام تعطیلات نوروز برای اسکان مسافران پیش‌بینی شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در بازدید از مراکز اسکان مسافران نوروزی در شهرستان سامان اظهار…… بیشتر »

0

هتل 2 ستاره در شهرستان سامان احداث می‌شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      24 دی, 1397

فرماندار شهرستان سامان از احداث هتل دو ستاره در روستای ایل‌بگی از توابع شهرستان سامان با 50 میلیارد ریال تسهیلات خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در نشست ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان سامان اظهار داشت: این…… بیشتر »

0

تأمین زمین بازارچه صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری نیازمند همکاری شهرداران است

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 دی, 1397

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: میراث فرهنگی آمادگی دارد تا در راستای حفظ صنایع دستی استان و اشتغالزایی، بازارچه‌های صنایع دستی را در استان راه‌اندازی کند اما این مهم نیازمند همکاری شهرداری‌ها است تا…… بیشتر »