Category Archive : طبیعت و گردشگری

۰

نظارت و پایش مستمر بر مکان‌های تجمیع دفن پسماند در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 فوریه, 2021

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، از نظارت و پایش مستمر بر ارتقای وضعیت دفن بهداشتی در مکان‌های تجمیع دفن پسماند در شهرستان سامان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، شهرام احمدی در این نشست اظهار داشت: در…… بیشتر »

۰

کمیته مربوط به سازماندهی پسماندها در شهرستان سامان برگزار خواهد شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 ژانویه, 2021

فرماندار شهرستان سامان بیان کرد: کمیته مربوط به سازماندهی پسماندها و نظارت که توسط دستگاه‌های متولی از جمله محیط زیست انجام می‌شود، امروز در بحث نظارتی برای دفع پسماندهای بخش زاینده رود تصمیماتی گرفته شد. کمال اکبریان عصر شنبه در…… بیشتر »

۰

استقرار نمایندگی حفاظت محیط زیست در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      17 نوامبر, 2020

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، از راه‌اندازی و تجهیز دفتر نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان سامان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، شهرام احمدی اظهار داشت: از امروز به طور رسمی نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان سامان شروع…… بیشتر »

۰

پذیرش گردشگر در شهرستان سامان ممنوع است

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      31 اکتبر, 2020

فرماندار شهرستان سامان با اعلام ممنوعیت پذیرش گردشگر در خانه‌های مسافر در زمان کنونی شیوع ویروس کرونا، گفت: پذیرش مسافر از سوی خانه‌های مسافر، باغ‌های گردشگری و مهمانسراهای این شهرستان ممنوع است و با واحدهای متخلف به شدت برخورد می‌شود……. بیشتر »

۰

اصلاح باشگاه‌های رفتینگ در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      22 اکتبر, 2020

فرماندار شهرستان سامان در خصوص مشکلات فرهنگی این شهرستان گفت: این مشکلات مختص سامان نیست چراکه سامان شهر علم و ادب و فرهنگ و شعر است و در سال‌های اخیر با توجه به پروژه‌های خیری در این شهرستان اتفاقات خوبی…… بیشتر »

۰

از بررسی مشکلات فرهنگی شهرستان سامان تا نگرانی از وضعیت کرونا در استان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      22 اکتبر, 2020

شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با موضوع بررسی مشکلات فرهنگی شهرستان سامان به واسطه حضور گردشگران و اعلام وضعیت کرونا در استان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه در جلسه…… بیشتر »

۰

سفر سفیر اتریش در ایران به شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      1 آگوست, 2020

اشتفان شولتز – سفیر اتریش در ایران، عصر شنبه در سفر به شهرستان سامان از جاذبه های تفریحی و گردشگری این شهرستان بازدید کرد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، وی در سفر به شهرستان سامان ضمن ارزشمند خواندن آب و…… بیشتر »

۰

سند جامع توسعه گردشگری شهرستان سامان تصویب شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      21 ژوئن, 2020

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به ظرفیت‌های قابل توجه شهرستان در حوزه گردشگری، تهیه سند جامع توسعه گردشگری برای بهره‌گیری مطلوب از این ظرفیت یک ضرورت اساسی است، که تدوین آن در شورای اداری شهرستان مطرح و تصویب شود……. بیشتر »

۰

بیش از یک هزار خودرو از شهرستان سامان برگشت داده شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      4 آوریل, 2020

فرماندار شهرستان سامان گفت: با اجرای طرح نظارت و غربالگری خودروهای غیربومی طی ۴۰ روز گذشته از ورود بیش از یک هزار خودرو به این شهرستان جلوگیری شد. کمال اکبریان روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار سامانِ برتر…… بیشتر »

۰

تعطیلی باغ‌های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      26 فوریه, 2020

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه، تمامی باغ های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است. کمال اکبریان در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر، با اعلام این خبر اظهار داشت: افرادی…… بیشتر »

۰

قوت گرفتن ورزش رفتینگ در زاینده‌رود در سایه نظارت‌ها

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      29 ژانویه, 2020

فرماندار شهرستان سامان گفت: هنوز تعداد زیادی از مردم ایران، استان چهارمحال و بختیاری را نمی‌شناسند از طرفی در برخی نقاط سال جمعیت زیادی وارد این استان می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر و به تقل از فارس، کمال اکبریان…… بیشتر »

۰

طرح بوم‌گردی در روستای کاهکش شهرستان سامان افتتاح شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      1 اکتبر, 2019

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته گردشگری طرح بوم‌گردی در روستای کاهکش‌ از توابع بخش مرکزی شهرستان سامان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، مهرداد جوادی در سفر به شهرستان سامان…… بیشتر »