Category Archive : طبیعت و گردشگری

0

حضور بیش از 30 هزار گردشگر به شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      6 فروردین, 1397

فرماندار شهرستان سامان از حضور بیش از 30 هزار مسافر و گردشگر تا 6 فروردین ماه جاری در این شهرستان خبر داد. کمال اکبریان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، با بیان اینکه بر اساس آمار اعلام شده، تاکنون بیش…… بیشتر »

0

تمهیدات لازم برای ارائه خدمات گردشگری در سامان اندیشیده شده است

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      1 فروردین, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: تمهیدات لازم برای ارائه خدمات گردشگری در سامان اندیشیده شده است. به گزارش سامانِ‌بـرتـر و به نقل از مهر، کمال اکبریان ظهر سه‌شنیه در بازدید از پایگاه های نوروزی ارائه خدمات گردشگری این شهرستان با اشاره…… بیشتر »

0

آمادگی 100 خانه مسافر جهت اسکان مسافران نوروزی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 اسفند, 1396

فرماندار شهرستان سامان از آمادگی 100 خانه مسافر جهت اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد. به گزارش سامانِ‌بـرتـر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان سامان، کمال اکبریان چالشتری پیش از ظهر امروز در حاشیه مانور ستاد…… بیشتر »

0

بادامستان‌های سامان به شکوفه نشست

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      25 بهمن, 1396

درختان مثمر و بادامستانهای شهرستان سامان به ویژه در منطقه ‘چم خلیفه’ در اواسط فصل زمستان به شکوفه نشست. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از ایرنا، به شکوفه نشستن بادامستان‌های شهرستان سامان، اگرچه جلوه زیبایی به این منطقه…… بیشتر »

0

مشارکت مردمی، تسهیل طرح‌های شهری را فراهم می‌سازد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      7 بهمن, 1396

شهردار سامان گفت: مشارکت مردمی می‌تواند شرایط را برای تسهیل در طرح‌های شهری سامان فراهم سازد. اسماعیل صفاری امروز در گفت‌گو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر با بیان اینکه مدیریت و احتیاجات شهری بر اساس کارکرد، موقعیت جغرافیایی، شرایط اقتصادی و اجتماعی…… بیشتر »

0

درختان 20 ساله روستای شوراب صغیر ‌در غفلت مسئولان قطع می‌شوند

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      25 آذر, 1396

درختان 20 ساله روستای شوراب صغیر چهارمحال و بختیاری در غفلت مسئولان زیر تیغ تیز اره برقی هستند. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از تسنیم، عده‌ای از اهالی روستای شوراب صغیر در مقابل استانداری به علت قطع درختان…… بیشتر »

0

اختصاص وام‌های اشتغالزایی در بخش گردشگری شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      29 آبان, 1396

فرماندار شهرستان سامان گفت: به منظور اشتغالزایی روستائیان در بخش گردشگری این شهرستان، وام‌های کم بهره در نظر گرفته شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی در نشست تبین تسهیلات بانکی بخش گردشگری شهرستان سامان اظهار کرد:…… بیشتر »

0

ورود بیش از 185 هزار مسافر به شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      19 مهر, 1396

فرماندار شهرستان سامان از ورود بیش از 185 هزار مسافر به این شهرستان در شش ماه نخست امسال خبر داد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از ایسنا، سعید صالحی اردلی با اشاره به اینکه ظرفیت شهرستان سامان پذیرش…… بیشتر »

0

کلنگ مجتمع‌‌ تفریحی، ورزشی شهرستان سامان به زمین‌زده شد

       اقتصادی - عمرانی / طبیعت و گردشگری / کل اخبار      3 مهر, 1396

استاندار سابق چهارمحال و بختیاری گفت: با افتتاح فاز اول مجتمع تفریحی، گردشگری و سلامت در شهرستان سامان، زمینه اشتغال 1400 نفر به طور مستقیم و 2500 نفر نیز به صورت غیر مستقیم آغاز خواهد شد. به گزارش خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

ورود بیش از یک میلیون گردشگر از ابتدای تابستان به شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 مرداد, 1396

فرماندار سامان گفت: تعداد گردشگران ورودی به شهرستان سامان از ابتدای تابستان جاری تا کنون یک میلیون و 867 هزار و 736 نفر بوده است . به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از ایسنا، سعید صالحی اردلی اظهار کرد:…… بیشتر »

0

ورود بیش از 250 هـزار مسافر و گردشگر عید سعید فطر به شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      9 تیر, 1396

فرماندار شهرستان سامان از ورود بیش از 250 هـزار مسافر و گردشگر در ایام تعطیلات عید سعید فطر به این شهرستان خبر داد. سعید صالحی اردلی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه از ابتدای تعطیلات…… بیشتر »

0

آمادگی شهرستان سامان برای استقبال از مسافران عید فطر و تابستان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      30 خرداد, 1396

فرماندار شهرستان سامان از اعلام آمادگی این شهرستان به جهت استقبال از مسافران عید سعید فطر و تابستانی در شهرستان سامان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی امروز در نشست ستاد تسهیلات و خدمات سفر که…… بیشتر »

0

جاده دسترسی اولویت‌ گردشگری در بخش زاینده‌رود سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      30 فروردین, 1396

بخشدار زاینده‌رود گفت: جاده دسترسی از اولویت‌های مهم گردشگری در بخش زاینده‌رود است. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از فارس، عیسی ملکی اظهار کرد: جاده دسترسی یکی از مشکلات اصلی روستاهای بخش زاینده‌رود به ویژه روستای هدف گردشگری…… بیشتر »

0

شهرستان سامان میزبان 17 هزار مسافر نوروزی بود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      14 فروردین, 1396

فرماندار شهرستان سامان گفت: این شهرستان در ایام تعصیلات نوروز میزبان 17 هزار مسافر بود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی اظهار کرد: شش هزار مسافر در ایام نوروز در مسافرخانه‌ها، ویلاها و مدارس شهرستان سامان اسکان یافتند……. بیشتر »

0

شهرستان سامان، نگین گردشگری چهارمحال و بختیاری

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      7 فروردین, 1396

شهرستان سامان به عنوان نگین چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین شهرستان‌های گرشگری این استان به شمار می‌رود.  ‏به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، شهرستان سامان یکی از مهمترین شهرستان‌های این استان به شمار می‌رود که به طور متوسط سالیانه بیش…… بیشتر »

0

شهرستان سامان آماده استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی است

       اجتماعی و فرهنگی / طبیعت و گردشگری / کل اخبار      22 اسفند, 1395

فرماندار شهرستان سامان از آمادگی این شهرستان جهت استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی خبـر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر سعید صالحی اردلی امروز در آخرین نشست ستاد تسهیلات سفر نوروزی در شهرستان سامان اظهار کرد: کمیته های مختلفی…… بیشتر »

0

شهرستان سامان قطب گردشگری چهارمحال و بختیاری/ لذت تماشای زاینده رود پر آب

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      11 اسفند, 1395

سامان زیباترین شهرستان چهارمحال و بختیاری است و تنها نقطه ای از کشور است که در حال حاضر می توان رودخانه پرآب زاینده رود را به تماشا نشست. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از مهـر، شهرستان سامان یکی…… بیشتر »

0

عدم وجود هتل مناسب جهت اسکان مسافران در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      20 دی, 1395

فرماندار شهرستان سامان گفت: عدم وجود هتل مناسب، نارسایی هایی در سطح شهرستان سامان جهت اسکان مسافران و گردشگران ایجاد کرده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی امروز در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان سامان با بیان…… بیشتر »