Category Archive : طبیعت و گردشگری

0

سفر سفیر اتریش در ایران به شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      11 مرداد, 1399

اشتفان شولتز – سفیر اتریش در ایران، عصر شنبه در سفر به شهرستان سامان از جاذبه های تفریحی و گردشگری این شهرستان بازدید کرد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، وی در سفر به شهرستان سامان ضمن ارزشمند خواندن آب و…… بیشتر »

0

سند جامع توسعه گردشگری شهرستان سامان تصویب شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      1 تیر, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به ظرفیت‌های قابل توجه شهرستان در حوزه گردشگری، تهیه سند جامع توسعه گردشگری برای بهره‌گیری مطلوب از این ظرفیت یک ضرورت اساسی است، که تدوین آن در شورای اداری شهرستان مطرح و تصویب شود……. بیشتر »

0

بیش از یک هزار خودرو از شهرستان سامان برگشت داده شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      16 فروردین, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: با اجرای طرح نظارت و غربالگری خودروهای غیربومی طی ۴۰ روز گذشته از ورود بیش از یک هزار خودرو به این شهرستان جلوگیری شد. کمال اکبریان روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار سامانِ برتر…… بیشتر »

0

تعطیلی باغ‌های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      7 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه، تمامی باغ های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است. کمال اکبریان در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر، با اعلام این خبر اظهار داشت: افرادی…… بیشتر »

0

قوت گرفتن ورزش رفتینگ در زاینده‌رود در سایه نظارت‌ها

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 بهمن, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: هنوز تعداد زیادی از مردم ایران، استان چهارمحال و بختیاری را نمی‌شناسند از طرفی در برخی نقاط سال جمعیت زیادی وارد این استان می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر و به تقل از فارس، کمال اکبریان…… بیشتر »

0

طرح بوم‌گردی در روستای کاهکش شهرستان سامان افتتاح شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 مهر, 1398

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته گردشگری طرح بوم‌گردی در روستای کاهکش‌ از توابع بخش مرکزی شهرستان سامان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، مهرداد جوادی در سفر به شهرستان سامان…… بیشتر »

0

حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر به خطه سرسبز سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      16 خرداد, 1398

فرماندار شهرستان سامان از حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر در تعطیلات عید سعید فطر به این شهرستان خبر داد. کمال اکبریان در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: در این راستا تمام خانه مسافرها، هتل‌ها، اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی…… بیشتر »

0

مجموعه پل زمانخان نیازمند تعامل ادارات مختلف است

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      8 اردیبهشت, 1398

پل زمانخان بر روی رودخانه خروشان زاینده رود در دودهانه به طول 30 متر و ارتفاع 12 متر روی سه پایه سنگی در دوره ساسانیان بنا شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، بهرام رحمانی – رئیس شورای اسلامی شهر…… بیشتر »

0

مجموعه توریستی ـ تفریحی ـ خدماتی در حاشیه زاینده رود راه‌اندازی شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      9 فروردین, 1398

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رفاه حال مسافران و گردشگران باید در حاشیه زاینده رود یک مجموعه توریستی ـ تفریحی ـ خدماتی راه‌اندازی شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، اقبال عباسی ظهر امروز در دیدار از جاذبه‌های گردشگری…… بیشتر »

0

قایق سواری در رودخانه زاینده رود سامان در زمان بارش ممنوع شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      5 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به وقوع بارش های بهاری و بالا آمدن دبی رودخانه زاینده رود و احتمال سیلاب، تا اطلاع بعدی قایق سواری در رودخانه ممنوع است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان با اعلام این…… بیشتر »

0

باشگاه‌های رفتینگ شهرستان سامان ساماندهی می شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      29 اسفند, 1397

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور میزبانی از گردشگران نوروزی علاقمند به ورزش های مهیج تلاش می شود تا با رفع مشکل باشگاه های رفتینگ، زمینه فعالیت این باشگاه ها فراهم…… بیشتر »

0

تشدید نظارت بر قیمت‌ها در اماکن گردشگری شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 اسفند, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای نظارت بر قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی و کم فروشی در ایام نوروز نظارت‌ها تشدید می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در نشست ستاد خدمات سفرهای نوروزی اظهار داشت: در 22 روستا…… بیشتر »