0

برگزاری 120 عنوان برنامه ویژه چهل سالگی انقلاب در شهرستان سامان

       کل اخبار      26 دی, 1397

فرماندار شهرستان سامان از برگزاری 120 عنوان برنامه ویژه چهل سالگی انقلاب در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان ظهر امروز در نشست ویژه برنامه برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان سامان اظهار…… بیشتر »

0

هتل 2 ستاره در شهرستان سامان احداث می‌شود

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      24 دی, 1397

فرماندار شهرستان سامان از احداث هتل دو ستاره در روستای ایل‌بگی از توابع شهرستان سامان با 50 میلیارد ریال تسهیلات خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در نشست ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان سامان اظهار داشت: این…… بیشتر »

0

تأمین زمین بازارچه صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری نیازمند همکاری شهرداران است

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      23 دی, 1397

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: میراث فرهنگی آمادگی دارد تا در راستای حفظ صنایع دستی استان و اشتغالزایی، بازارچه‌های صنایع دستی را در استان راه‌اندازی کند اما این مهم نیازمند همکاری شهرداری‌ها است تا…… بیشتر »

0

اتصال 17 روستای شهرستان سامان به اینترنت پرسرعت

       علمی / کل اخبار      23 دی, 1397

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رفاه حال مسافران و گردشگران، طرح اینترنتی با عنوان چتر وای فای (WIFI) در مراگز گردشگری شهرستان سامان اجرا می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مرتضی بلالی ظهر امروز…… بیشتر »

0

دانش آموزان سامانی، سن عبادت و بندگی خود را جشن گرفتند

       دانش آموزی / کل اخبار      22 دی, 1397

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: جشن تکلیف یکی از وقایع مهم در زندگی هر نوجوان است که از اهمیت و ارزش والای اسلامی برخوردار است.  به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محسن امیری ظهر امروز در آئین جشن…… بیشتر »

0

تجلیل از 25 پرستار شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      22 دی, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: تکریم پرستاران، احترام به همه کسانی است که تمام وجود خود را وقف سلامت مردم می‌کنند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان امروز در آئین تجلیل از پرستاران شهرستان سامان با تبریک این روز به…… بیشتر »

0

فتنه‌ها علیه نظام ادامه دارد؛ توسل به ائمه و رهبری رمز پیروزی ملت ایران است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      20 دی, 1397

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم‌(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: در طول چهل سال فتنه‌های مختلف علیه نظام بوده‌ و ادامه خواهد داشت اما توسل‌ به ائمه و رهبری رمز موفقیت ملت ما بوده و خواهد بود‌. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سردار…… بیشتر »

0

فضای مجازی ابزار دشمن برای تفرقه‌افکنی بین قومیت‌ها و بدنه نظام/ همگرایی دینی نظام را منسجم‌ کرد‌

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      20 دی, 1397

معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: فضای مجازی یک ابزار برای دشمن جهت تفرقه‌افکنی بین مردم، صنوف و اقشار مختلف و بدنه نظام است اما همگرایی دینی مردم ما را منسجم‌ کرده است. به گزارش خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

10 پرونده تخلف برداشت خاک از اراضی ملی شهرستان سامان تشکیل شد

       کشاورزی / کل اخبار      19 دی, 1397

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سامان گفت: امسال 10 پرونده برداشت غیرمجاز خاک از اراضی ملی در این شهرستان تشکیل شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، بهروز مرادی با تاکید بر اینکه برداشت خاک از اراضی ملی غیرقانونی…… بیشتر »

0

طرح «بسیج همگام با کشاورز» در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

       کشاورزی / کل اخبار      17 دی, 1397

مسئول بسیج مهندسین منابع طبیعی و کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای افزایش بهره‌وری و تغییر الگوی کشت طرح بسیج همگام با کشاورز در استان در حال اجرا است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، علیرضا رحیمی صبح امروز در…… بیشتر »

0

نظارت مستمر بر مکان‌های عرضه توزیع غذا در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      16 دی, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: نظارت مستمر بر رستوران ها، هتل ها، باغ های گردشگری و مکان هایی که عرضه توزیع غذا در بین مسافران صورت می گیرد، تشدید شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان ظهر امروز در نشست…… بیشتر »

0

بیش از 4 هزار نفر سالمند در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      16 دی, 1397

رئیس بهزیستی شهرستان سامان گفت: بیش از 4 هزار و 500 نفر از جامعه این شهرستان را سالمندان تشکیل می دهند به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مهدی امیدیان پیش از ظهر امروز در نشست شورای ساماندهی سالمندان شهرستان سامان با…… بیشتر »