0

جلوگیری از ورود بیش از یک‌هزار خودرو به شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      9 فروردین, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: روزانه از ورود بیش از یک‌هزار خودرو به شهرستان سامان جلوگیری می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان هشتم فروردین ماه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری با بیان…… بیشتر »

0

کنترل ورودی‌های سامان شبانه روزی شد/ در روز طبیعت به سامان سفر نکنید

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      6 فروردین, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: 11 پایگاه کنترل در این شهرستان از امروز (6 فروردین 1399) به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان با اعلام این خبر اظهار داشت: هم اکنون در هشت نقطه…… بیشتر »

0

21 واحد صنفی متخلف در شهرستان سامان پلمب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      29 اسفند, 1398

فرمانده انتظامی شهرستان سامان گفت: در راسنای مقابله با شیوع بیماری کرونا در روزهای گذشته 21 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دستور دادستان شهرستان سامان پلمب شد. سرهنگ علی تابش فرد در گفت و گو با خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

نصب دستگاه دیتالاگر در باغات شهرستان سامان

       کشاورزی / کل اخبار      29 اسفند, 1398

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سامان از نصب دستگاه دیتالاگر در باغات شهرستان سامان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، یزدان احمدزاده با اعلام این خبر گفت: به منظور اجرای پروژه ملی پیش آگاهی آفت مهم سرشاخه خوار هلو و…… بیشتر »

0

خودداری از حضور در باغ رضوان سامان در روزهای پایانی سال

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      29 اسفند, 1398

سرپرست شهرداری سامان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، شهروندان سامانی در پنجشنبه و جمعه آخر سال و روز اول نوروز از حضور در باغ رضوان سامان خودداری کنند. بیژن سنایی در گفت و گو با خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

۹۰ درصد مصوبات آموزش و پرورش شهرستان سامان اجرایی شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      27 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: ۹۰ درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال ۱۳۹۸ اجرایی شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز سه‌شنبه در آخرین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان سامان در سالجاری افزود: با برگزاری…… بیشتر »

0

عرضه مستقیم میوه در ۵ نقطه شهر سامان انجام می شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      26 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: به منظور رفاه حال شهروندان این شهرستان، نظارت بر توزیع و قیمت ها با ورود تیم های نظارتی در مرکز شهرستان و روستاهای حومه‌ صورت خواهد گرفت. به گزارش خبرنگار سامان برتر، کمال اکبریان در نشست…… بیشتر »

0

بخشش محکوم به قصاص پس از 15 سال توسط خانواده مقتول

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      26 اسفند, 1398

دادستان عمومی انقلاب اسلامی شهرستان سامان گفت: با گذشت خانواده مقتول، یک پرونده قتل مصالحه و محکوم پرونده از قصاص نفس رهایی یافت. حسن الهی در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: در جریان یک درگیری با سلاح…… بیشتر »

0

احداث نخستین شهرک تخصصی بادام کشور در سامان آغاز شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      24 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: عملیات احداث نخستین شهرک تخصصی بادام کشور با جانمایی برای اجرا، در شهرستان سامان آغاز شد. کمال اکبریان در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: این شهرستان در تولیدات محصولات باغی به ویژه گردو…… بیشتر »

0

بررسی طرح احداث مجتمع دامپروری شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      21 اسفند, 1398

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سامان از بازدید کمیته مکان یابی جهت بررسی مکان های پیشنهادی و انتخاب مکان مناسب جهت اجرای مجتمع و طرح تجمیع دام سبک در سطح این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، یزدان احمدزاده…… بیشتر »

0

معدوم سازی نهال های آلوده در شهرستان سامان

       کشاورزی / کل اخبار      21 اسفند, 1398

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سامان از معدوم سازی تعدادی نهال آلوده به گل جالیز و بیماری شانکر در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، یزدان احمدزاده گفت: اعضای کمیته فنی نهال و کارشناسان حفظ نباتات طی بازدید…… بیشتر »

0

اجرای 7 پروژه برق‌رسانی در شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      21 اسفند, 1398

مدیر امور برق شهرستان سامان، از اجرای 7 پروژه برق‌رسانی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، فرج‌الله آقایی با اعلام این خبر اظهار داشت: احداث و تبدیل 5 کیلومتر سیم به کابل خودنگهدار، احداث شبکه روشنایی…… بیشتر »