0

فرماندار شهرستان سامان: رمز موفقیت دستگاه اجرایی مردم مداریست

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      1 مهر, 1397

همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، فرماندار شهرستان سامان در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان که در آموزشگاه…… بیشتر »

0

زنگ مهر در 79 مدارس شهرستان سامان نواخته شد

       دانش آموزی / کل اخبار      1 مهر, 1397

زنگ مهر بصورت نمادین در آموزشگاه دخترانه شهید ریاحی سامان، همزمان با سراسر استان چهارمحال و بختیاری نواخته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان روز شنبه در آیین جشن بازگشایی مدارس این شهرستان، تعداد دانش…… بیشتر »

0

کشف بیش از 4 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      14 شهریور, 1397

فرمانده انتظامی شهرستان سامان از توقیف یک دستگاه سواری در این شهرستان و کشف 4 کیلو و 500 گرم تریاک، خبر داد. به گزارش سامانِ‌بـرتـر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ احمد مطلبی در تشریح جزئیات این…… بیشتر »

0

رئیس شورای اسلامی شهر سامان انتخاب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      12 شهریور, 1397

بهرام رحمانی در آستانه دومین سال فعالیت دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر سامان انتخاب شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، در انتخابات هیات رئیسه سال دوم اعضای شورای اسلامی…… بیشتر »

0

بیش از 80 درصد تصفیه‌خانه آب شرب سامان تکمیل شده است

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      5 شهریور, 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون بیش از 80 درصد تصفیه‌خانه آب شرب سامان از نظر فرآیندی تکمیل شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، قدرت‌الله بیگلری فرد اظهار کرد: تکمیل تصفیه‌خانه آب شرب سامان علی‌رغم…… بیشتر »

0

عملیات اجرایی جاده قلعه موسی خان در شهرستان سامان آغاز شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      3 شهریور, 1397

فرماندار شهرستان سامان از آغاز عملیات اجرایی جاده قلعه موسی‌خان در بخش زاینده رود این شهرستان همزمان با هفته دولت و با مشارکت مردم منطقه خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، کمال اکبریان در حاشیه کلنگ زنی این طرح، گفت:…… بیشتر »

0

پکیچ تصفیه فاضلاب هوشمند چهارمحال وبختیاری راه اندازی شد

       کل اخبار      3 شهریور, 1397

پکیچ تصفیه فاضلاب به روش «ام ال ای» نخستین بار در چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته دولت در روستای «چمزین» شهرستان سامان راه اندازی شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری روز…… بیشتر »

0

اعتبارات مصوب استانی چهارمحال و بختیاری کاهش یافت

       کل اخبار      3 شهریور, 1397

معاون امور عمرانی و هماهنگی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امسال اعتبارات مصوب استانی ۱.۷ دهم درصد کاهش یافته است. به گزارش سامانِ‌بـرتـر و به نقل از تسنیم، مجید نظری صبح در شورای اداری شهرستان سامان اظهار داشت: امسال همچون‌…… بیشتر »

0

19 طرح عمرانی خدماتی در شهرستان سامان بهره برداری شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      3 شهریور, 1397

19 طرح عمرانی و خدماتی شهرستان سامان در هفته دولت بهره برداری و 2 طرح نیز کلنگ زنی شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در آئین بهره برداری از این طرح ها اظهار داشت:…… بیشتر »

0

یک واحد تولید خوراک دام در شهرستان سامان افتتاح شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      3 شهریور, 1397

پنجمین کارخانه تولید خوراک دام چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته دولت در شهرستان سامان بهره برداری شد. به گزارش سامانِ‌بـرتـر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این آیین اظهار داشت: کارخانه خوراک دام شهرستان سامان با اعتباری…… بیشتر »

0

زمزمه دعای عرفه در شهرستان سامان طنین انداز شد

       کل اخبار / مذهبی      31 مرداد, 1397

شمیم عطر دعای عرفه همزمان با نهم ذی الحجه عصر سه شنبه در هوای معنوی شهرستان سامان طنین انداز شد. به گزارش سامانِ‌بـرتـر، در آیین معنوی دعای عرفه مردم شهرستان سامان به یاد آخرین دعای عرفه امام حسین (ع) زمزمه…… بیشتر »

0

آموزش و پرورش نیازمند یاری خیرین است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      30 مرداد, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: یاری خیرین، توانمندان و مشارکت والدین دانش آموزان نیازمند در جهت به حداقل رساندن مشکلات آموزش و پرورش است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سیدتراب نوربخش در شانزدهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان…… بیشتر »