Category Archive : سیاسی

0

خطیب نماز جمعه سامان: مسائل دفاعی ایران هیچ‌گاه قابل مذاکره نیست

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      29 دی, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: دشمنان ملت ایران بدانند که مسائل دفاعی ایران هیچ‌گاه قابل مذاکره نیست. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان، ضمن سفارش نمازگزاران…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: منفعت آمریکا آسیب دیده و قدرتش تحت‌الشعاع قرار گرفته است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      22 دی, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: کسانی که اختشاشات اخیر، شعار جانم فدای ایران سردادند و پرچم کشور اسلامی را به آتش کشیدند، نشان‌دهنده نهایت ناآگاهی آنان است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: بسیج پشت دشمن را می‌لرزاند/ بسیج سبب خارج شدن داعش از خاک عراق شد

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      26 آبان, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: این بسیج است که پشت دشمن را می‌لرزاند و این بسیج است که در عراق باعث شد داعش از منطقه خارج شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی ظهر امروز در…… بیشتر »

0

معاون بازرسی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع): 13 آبان یادآور 3 حادثه بزرگ در کشور است/ سرفصل مشترک همه این موارد مبارزه با آمریکاست

       سیاسی / کل اخبار      13 آبان, 1396

معاون بازرسی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت: 13 آبان ماه یادآور 3 حادثه بزرگ در کشور است و سرفصل مشترک همه این موارد مبارزه با آمریکا است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، احمد راستینه پیش‌از‌ظهر امروز در اجتماع عاشورائیان استکبارستیز…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: در 13 آبان 58، برخی رجال داخل کشور از مزدوران آمریکایی بودند

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      12 آبان, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: در 13 آبان سال 1358، زمانی که دانش‌آموزان و دانشجویان، لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند، معلوم شد در آن زمان برخی رجال داخل کشور از مزدوران آمریکایی بودند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت‌الاسلام…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: در بحث برجام، تنها آمریکا نیست که نظر می‌دهد/ ترامپ باور کرده است رئیس دهکده جهانی است!

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      21 مهر, 1396

امام جمعه سامان گفت: رئیس جمهوری آمریکا فراموش کرده است که در قضیه‌ی برجام، تنها کشور آمریکا نیست که باید نظر بدهد بلکه 5 کشور دیگر هم حق رای دارند ولی گویا باور کرده است که وی رئیس دهکده‌ی جهانی…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: طلاق در جامعه اوج گرفته است/ خانواده‌ها تربیت اسلامی را جدی بگیرند

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      24 شهریور, 1396

امام جمعه سامان با اشاره به اهمیت خانواده گفت: در بعضی موارد خانواده‌هایی هستند که دچار سستی شدند و طلاق در جامعه اوج گرفته، باید به مردم نسبت به این مهم هشدار داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: رژیم صهیونیستی، یک خطر برای کل بشریت است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      17 شهریور, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: رژیم صهیونیستی نه تنها دشمن شماره یک مردم فلسطین و مسلمانان جهان است، بلکه یک خطری برای کل بشریت است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام والمسلمین محسن ملکپــور امروز در خطبه‌های نماز عبادی…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: مهمترین شاخصه دولت اسلامی مدیریت جهادی و انقلابی است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      3 شهریور, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: مهمترین شاخصه دولت اسلامی را مدیریت جهادی و انقلابی دانست و مدیریت جهادی یکی از سرمایه‌های کشور و یکی از عوامل استحکام قدرت ملی نظام اسلامی است به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام و…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: مسجد نمی‌تواند پایگاه سیاسی یک حزب باشد/ مسجد از یک سو به خدا و از سوی دیگر به مردم تعلق دارد

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      27 مرداد, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: مسجد نمی‌تواند پایگاه سیاسی یک حزب باشد و مسجد از یک سو به خدا و از سوی دیگر به مردم تعلق دارد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین محسن ملکپور در خطبه…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: رمز موفقیت دولتمردان، تن ندادن به فشارهای مرموز بدخواهان ملت ایران است

       سیاسی / کل اخبار      20 مرداد, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: رمز موفقیت دولتمردان دولت دوازدهم قطعاً در تشخیص درست اوضاع و تن ندادن به فشارهای مرموز بدخواهان ملت ایران و به ویژه سران فتنه است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام والمسلمین محسن ملکپور…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: خروجی کار خبرنگاران، مصداق امر به معروف و نهی از منکر باشد

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      13 مرداد, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: خروجی کار خبرنگاران در رسانه ها می بایست مصداق امر به معروف و نهی از منکر باشد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام والمسلمین محسن ملکپور در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: مسئله اول جهان اسلام، فلسطین و قدس شریف است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      6 مرداد, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: واکنش گسترده علماء، اندیشمندان و نخبگان جهان اسلام به هتک حرمت مسجد الاقصی بار دیگر نشان داد که همواره مسئله اول جهان اسلام فلسطین و قدس شریف است و ورود به حریم مسجد الاقصی و…… بیشتر »

0

خطیب موقت نماز جمعه سامان: عفاف و حجاب یکی از ویژگی های حضرت فاطمه معصومه (س) است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      30 تیر, 1396

امام جمعه موقت شهرستان سامان گفت: عفاف و حجاب یکی دیگر از ویژگی های مهم حضرت فاطمه معصومه (س) به شمار می رود که ایشان با تمام سختی ها و درگیری ها در طول سفر به عنوان نخستین موضوع به…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: امر به معروف و نهی از منکر فقط در فرعیات و مسائل جزئی منحصر نشود

       اجتماعی و فرهنگی / سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      23 تیر, 1396

امام جمعه شهرستان سامان گفت: نباید امر به معروف و نهی از منکر فقط در فرعیات و مسائل جزئی منحصر شود، بلکه پیگیری مشکلات مردم، تذکر کم کاری برخی مسئولان، کارکنان و یادآوری مشکلات نیز خود یکی از انجام واجبات…… بیشتر »

0

امام جمعه سامان: بصیرت افزایی و روشنگری، امروز بیش از هر زمان دیگر در جامعه نیاز است

       سیاسی / کل اخبار      23 اسفند, 1395

امام جمعه شهرستان سامان گفت: دشمنان در تلاش هستند که از هر طریقی به جامعه اسلامی نفوذ کنند و استانداردهای دین ما را تغییر دهند و آن اسلامی را بسازند که منافع آنها در آن تامین شود. به گزارش خبرنگار…… بیشتر »

0

پیام تسلیت امام جمعه شهرستان سامان به مناسبت درگذشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

       سیاسی / کل اخبار      20 دی, 1395

امام جمعه شهرستان سامان در پیامی درگذشت مرحوم آیت‌الله حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجاهد نستوه و یار دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری را به خانواده ایشان و ملت شریف ایران تسلیت گفت……. بیشتر »

0

پیام تسلیت فرماندار شهرستان سامان به مناسبت درگذشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

       سیاسی / کل اخبار      20 دی, 1395

فرماندار شهرستان سامان با صدور پیامی، ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، در پیام سعید صالحی اردلی آمده است:‌ رحلت جانگذار حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق امام (ره)و رهبری ،…… بیشتر »