Category Archive : سیاسی

0

پیش بینی استقرار ۳۶ شعبه اخذ رأی در شهرستان سامان

       سیاسی / کل اخبار      27 آذر, 1398

فرماندار شهرستان سامان از پیش بینی استقرار ۳۶ شعبه اخذ رأی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان افزود: ۳۵ شعبه ثابت و یک شعبه سیار در ۲۲ روستا و دو شهر شهرستان سامان جهت…… بیشتر »

0

طرح‌های ۳۳ گانه کشاورزی باید رفع شوند/ اجازه ندهیم اراضی استان به نام اصفهان‌ سند زده شود

       سیاسی / کل اخبار      7 شهریور, 1398

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس،شورای اسلامی‌ گفت: در سفر وزیر نیرو چند خواسته داریم که یکی‌ از آن‌ها رفع توقیف طرح‌های‌ ۳۳‌گانه‌ کشاورزی است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، اردشیر نوریان در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان…… بیشتر »

0

اخلال‌ در برگزاری انتخابات‌ هدف اصلی دشمن است

       اقتصادی - عمرانی / سیاسی / کل اخبار      7 شهریور, 1398

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دشمن قصد دارد در برگزاری انتخابات اخلال ایجاد کند‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، جعفر مردانی در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان سامان همزمان با هفته دولت اظهار داشت:در این شهرستان…… بیشتر »

0

مدیریت هوشمندانه امام(ره) سبب در امان ماندن انقلاب اسلامی از هجمه‌ها شد

       سیاسی / کل اخبار      14 خرداد, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: مدیریت هوشمندانه امام (ره) سبب شد انقلاب از هجمه‌ها‌ و ضربه‌های دشمن در امان بماند‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان شامگاه دوشنبه در همایش تبیین‌ ثمرات و برکات حضرت امام خمینی(ره) و نهضت قیام…… بیشتر »

0

مدیر مسئول روزنامه جوان: غرب به دنبال یارگیری فکری در کشور است

       سیاسی / کل اخبار      14 خرداد, 1398

مدیرمسئول روزنامه جوان گفت: غرب وقتی متوجه شد باید با ما مبارزه کند و نمی‌تواند و نتوانسته‌ بنابراین غرب متوجه با جنگ و مبارزه و تهاجم فرهنگی نتوانست نظام جمهوری اسلامی را شکست دهد‌ بنابراین‌ تصمیم ‌ گرفتند با یارگیری…… بیشتر »

0

راهپیمایی روز قدس امسال گسترده تر از سالهای گذشته برگزار شد

       سیاسی / کل اخبار      10 خرداد, 1398

فرماندار شهرستان سامان با اشاره به حضور گسترده مردم این شهرستان در راهپیمایی روز قدس گفت: حضور مردم توام با آگاهی و شعور بود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز جمعه در پایان راهپیمایی روز قدس شهرستان سامان…… بیشتر »

0

نماینده مجلس: آب شرب حق همه مردم ایران است

       سیاسی / کل اخبار      29 آذر, 1397

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور در خصوص اتخاذ تصمیمات انتقال آب تذکر دادند. به گزارش خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

امام جمعه سامان: بسیجی کسی است که هر گاه ندای استمداد ولایت فقیه را شنید، لبیک گوید

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      2 آذر, 1397

امام جمعه شهرستان سامان گفت: بسیجی آن شخصی است که هر گاه ندای استمداد ولایت فقیه را شنید، لبیک گوید. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حجت الاسلام علی اصغر عقیلی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی روز جمعه…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: خبرنگار باید در انتقال وقایع اصل امانت را رعایت کند

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      19 مرداد, 1397

امام جمعه شهرستان سامان گفت: خبرنگار باید در انتقال وقایع اصل امانت را رعایت کند و اخبار را بدون دخالت حواشی منعکس کند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: ملت ایران اجازه نخواهند داد، نقشه‌های روانی دشمنان وارد کشور شود

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      29 تیر, 1397

امام جمعه شهرستان سامان گفت: ملت با بصیرت ایران، لحظه‌ای اجازه نخواهند داد که نقشه‌های روانی دشمنان در کشور وارد شود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان،…… بیشتر »

0

زیاده خواهی برخی مسئولان اصفهان سبب کمبود آب در چهارمحال و بختیاری

       سیاسی / کل اخبار      11 تیر, 1397

نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها با انتقاد از زیاده خواهی برخی مسئولان استان اصفهان گفت: این مهم سبب شده است مشکلات آبی و زیست محیطی فراوانی در استان چهارمحال و بختیاری به وجود آید. به گزارش خبرنگار…… بیشتر »

0

خطیب نماز جمعه سامان: شخصیت شهید بهشتی برای همه اقشار جامعه امروزی یک الگو است

       سیاسی / کل اخبار / نماز جمعه      8 تیر, 1397

امام جمعه شهرستان سامان گفت: دشمن می خواهد با ایجاد فضای نارضایتی مردم از دولت و حکومت، مردم را از ادامه مسیر انقلاب مایوس کند.  به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر عقیلی، امروز در خطبه‌های این هفته…… بیشتر »