Category Archive : اقتصادی – عمرانی

0

پیشرفت 85 درصدی تصفیه خانه آب شرب شهر سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      14 آبان, 1399

مدیرعامل آبفا استان چهارمحال و بختیاری گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر سامان از زمان آغاز به کار پروژه تاکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، احمدرضا محمدی در بازدید از تصفیه خانه آب شرب…… بیشتر »

0

توزیع ۱۳ تُن روغن خوراکی در شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار / گفتگو      13 آبان, 1399

رئیس اداره صمت‌ شهرستان سامان از توزیع ۱۳ تُن روغن خوراکی از فردا (۱۴ آبان ماه) در این شهرستان خبر داد. مجید حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: در راستای تنظیم بازار، این تعداد روغن…… بیشتر »

0

رشد صنعت مشکل بیکاری چهارمحال و بختیاری را برطرف می‌کند

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      5 آبان, 1399

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سامان گفت: امروز بحث سهم ما از آب نیست بلکه بحث صنعت است و اگر نگاه ما صنعتی باشد، یک بخشی از بیکاری استان حل می‌شود‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حسن الهی ظهر امروز…… بیشتر »

0

طرح سی و سه گانه کشاورزی در روستای دشتی سامان بهره برداری شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      19 شهریور, 1399

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است پروانه بهره برداری به طرح سی و سه گانه کشاورزی در روستای دشتی سامان داده شود. به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، احمد راستینه با…… بیشتر »

0

شهر سامان با کمبود زمین مسکونی مواجه است

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      16 شهریور, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: مرکز این شهرستان به‌علت مهاجرپذیر بودن و شرایط خاص گردشگری، با کمبود زمین مسکونی مواجه است. به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، کمال اکبریان روز یکشنبه در شورای تامین مسکن شهرستان سامان تاکید کرد: با توجه…… بیشتر »

0

حفظ ارزش اقتصادی بادام در چهارمحال و بختیاری با ایجاد شهرک تخصصی

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      13 شهریور, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: این شهرستان به عنوان قطب اصلی تولید بادام در ایران یکی از بهترین بادام‌های دنیا یعنی رقم مامایی را نیز تولید و به بازار عرضه می‌کند. به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، کمال اکبریان به اهمیت و…… بیشتر »

0

۸ ایستگاه نمونه‌برداری آب رودخانه زاینده‌رود در شهرستان سامان فعال شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      6 شهریور, 1399

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، به کارگیری فناوری‌های نوین در حفظ ‌محیط‌زیست را از شاخص‌ترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: در همین راستا در استان برای حفظ کمی و کیفی آب و گونه‌های جانوری…… بیشتر »

0

۱۲ طرح در شهرستان سامان افتتاح شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      6 شهریور, 1399

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با پنجمین روز از هفته دولت سال‌جاری ۱۲ طرح در این شهرستان افتتاح و بهره‌برداری شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، مجید نظری روز پنجشنبه در آیین افتتاح، بهره‌برداری…… بیشتر »

0

دو شهرک و ناحیه صنعتی در شهرستان سامان ایجاد می‌شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      30 مرداد, 1399

فرماندار شهرستان سامان از ایجاد یک شهرک تخصصی صنعتی و یک ناحیه صنعتی در راستای توسعه این شهرستان و استان چهارمحال و بختیاری تا پایان سال خبر داد. کمال اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ برتر، اظهار داشت: در شهرستان…… بیشتر »

0

شهرک تخصصی بادام در شهرستان سامان به بهره‌برداری می‌رسد

       اقتصادی - عمرانی / کشاورزی / کل اخبار      9 مرداد, 1399

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: با تداوم همکاری دستگاه‌های دولتی تا پایان سال جاری ناحیه‌ صنعتی تخصصی بسته‌بندی بادام استان به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حمیدرضا فلاح ظهر امروز در جمع خبرنگاران چهارمحال و…… بیشتر »

0

۳۷۵ روستای چهارمحال و بختیاری هدف برنامه توسعه اقتصادی قرار گرفت

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      9 مرداد, 1399

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۷۵ روستای این استان بر اساس ماده ۲۷ قانون برنامه ششم توسعه، مورد هدف اجرای برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی قرار گرفته است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، ملک‌محمد…… بیشتر »

0

۱۵۴ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی به شهرستان سامان تخصیص یافت

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      22 تیر, 1399

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری از تخصیص ۱۵۴ میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به شهرستان سامان خبر داد و گفت: این اعتبارات در ۲۸ فصل بین دستگاه‌های اجرایی این شهرستان توزیع شد……. بیشتر »