Category Archive : حوادث

0

2 مصدوم بر اثر واژگونی خودروی پژو پارس در محور سامان – تیران

       حوادث / کل اخبار      4 دی, 1396

رئیس پلیس راه سامان تیران گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در محور سامان – تیران 2 مصدوم بر جای گذاشت. سروان مرتضی لطفی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر افزود: یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس…… بیشتر »

0

سانحه رانندگی در سامان، یک مصدوم بر جای گذاشت

       حوادث / کل اخبار      26 آبان, 1396

رئیس پلیس راه سامان تیران از سانحه رانندگی در مسیر جاده شهرکرد به سامان خبر داد. سروان مرتضی لطفی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، افزود: در پی وقوع سانحه رانندگی در مسیر جاده شهرکرد به سامان، یک…… بیشتر »

0

یک کشته و 3 زخمی در تصادف محور جعفرآباد به سامان

       حوادث / کل اخبار      18 آبان, 1396

سرپرست اورژانس سامان گفت: تصادف خودروهای مینی‌بوس و پراید عصر امروز در جاده جعفرآباد به سمت سامان یک کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت. حسین صیدی شامگاه پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، افزود: بر اثر برخورد یک دستگاه…… بیشتر »

0

حادثه رانندگی در محور شهرکرد – سامان یک کشته بر جای گذاشت

       حوادث / کل اخبار      9 آبان, 1396

رئیس پلیس راه سامان تیران از انحراف به چپ خودروی‌سواری پـراید در محور شهرکرد – سامان خبر داد. سرگرد مرتضی لطفی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، از انحراف به چپ خودروی سواری پراید در محور شهرکرد –…… بیشتر »

0

5 مصدوم در حادثه رانندگی محور سامان به پل‌ زمانخان

       حوادث / کل اخبار      7 آبان, 1396

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری از تصادف 2 دستگاه پژو در محور سامان خبر داد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از فارس، فرامرز شاهین از تصادف دو دستگاه پژو در محور سامان خبر…… بیشتر »

0

کمین مرگ در سه‌راهی چم‌عالی سامان/ نجات جان مسافران با نصب علائم راهنمایی و رانندگی

       اجتماعی و فرهنگی / حوادث / کل اخبار      21 مهر, 1396

مسیر سه راهی چم‌عالی در شهرستان سامان یکی از نقاط حادثه خیز در این شهرستان است که همچنان در انتظار تدبیر مسئولان استانی و شهرستانی برای اقدمات کارشناسی است. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از سامانِ ما، سه…… بیشتر »

0

سقوط در چاه آب، جان یک نفر را در سامان را گرفت

       حوادث / کل اخبار      13 مهر, 1396

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از سقوط و مرگ مرد 44 ساله سامانی در مزرعه «گاو چر» این شهرستان خبر داد. به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از ایـرنا، رضا ظاهری افزود: این حادثه…… بیشتر »

0

جان باختن یک عابر پیاده در محور سامان به پل زمانخان

       حوادث / کل اخبار      21 شهریور, 1396

رئیس پلیس راه سامان تیران از جان باختن یک عابر پیاده در حادثه رانندگی در محور سامان به پل زمانخان خبر داد.   سرگرد محسن رئیسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با اعلام این خبر افزود: در ساعت…… بیشتر »

0

آتش‌سوزی خودروی سواری در جاده شهرکرد به سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      20 شهریور, 1396

مسئول اورژانس سامان از آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری ال نود در جاده شهرکرد به سامان خبر داد. حسین صیدی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری ال نود پیش از ظهر…… بیشتر »

0

یک کشته و 7 مجروح در تصادف رانندگی در محور شهرکرد به سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      16 مرداد, 1396

سرپرست اورژانس شهرستان سامان از تصادف رانندگی در محور شهرکرد – سامان «روبروی اداره راه و شهرسازی این شهرستان» خبر داد. حسین صیدی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر افزود: در ساعت 16:50 بر اثر تصادف یک دستگاه…… بیشتر »

0

جان باختن یک نوزاد 5 ماهه در محور تیران – سامان

       حوادث / کل اخبار      21 خرداد, 1396

سرپرست فوریت های پزشکی شهرستان سامان از وقوع یک سانحه رانندگی منجر به فوت در محور تیران به سامان خبر داد. حسین صیدی در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، ضمن بیان این مطلب افزود: عصر جمعه بر اثر برخورد یک…… بیشتر »

0

مرگ یک کودک 5 ساله سامانی بر اثر برق گرفتگی

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      8 خرداد, 1396

رئیس فوریت های پزشکی شهرستان سامان از مرگ یک کودک 5 ساله سامانی بر اثر برق گرفتگی خبر داد. حسین صیدی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه یک کودک 5 ساله با نام «اردشیر بهرامی سامانی»…… بیشتر »

0

مهار آتش سوزی در یک پرده سـرا در شهر سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      27 فروردین, 1396

مسئول روابط عمومی شهرداری سامان از مهار آتش سوزی یک باب فروشگاه پرده سرا در شهر سامان خبر داد. حمیدرضا رمضانزاده امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان این مطلب اظهار داشت: در ساعت 13:57 طی تماس تلفنی…… بیشتر »

0

تصادف رانندگی در سامان جان 2 نفـر را گرفت

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      11 فروردین, 1396

(تصویر آرشیو) رئیس فوریت های پزشکی اورژانس 115 شهرستان سامان از تصادف منجر به فوت 2 نفر در این شهرستان خبر داد. حسین صیدی امشب در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان این مطلب افزود: ساعت 22:00 شب گذشته…… بیشتر »

0

قایق رفتینگ در سامان حادثه آفـرید

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      8 فروردین, 1396

سرپرست فوریت های پزشکی اورژانس 115 سامان از غرق شدن یک قایق رفتینگ عصر دیروز در پل تاریخی زمانخان خبر داد. حسین صیدی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان این مطلب اظهار داشت: یک قایق رفتینگ ساعت…… بیشتر »

0

3 مصدوم و یک کشته نتیجه تجاوز به چپ خودروی کاپرا در سامان

       حوادث / کل اخبار      9 بهمن, 1395

مسئول اورژانس 115 شهرستان سامان گفت: در پی برخورد یک دستگاه خودروی تاکسی پراید با وانت کاپرا سه نفر مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت. حسین صیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، اظهار کرد: ساعت 07:12 صبح…… بیشتر »

0

واژگونی خودرو در محور سامان یک کشته برجای گذاشت

       حوادث / کل اخبار      6 بهمن, 1395

رئیس پلیس راه سامان – تیران از واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان بار در جاده هـوره به مارکده از توابع بخش زاینده رود شهرستان سامان خبر داد. سرگرد محسن رئیسی در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر افزود: در پی وقوع…… بیشتر »

0

حادثه رانندگی در محور سامان به تیران یک کشته بر جای گذاشت

       حوادث / کل اخبار      26 آذر, 1395

حادثه رانندگی در محور سامان به تیران یک کشته بر جا گذاشت.     فرمانده پلیس راه سامان به تیران در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه این سانحه بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با…… بیشتر »