Category Archive : اجتماعی و فرهنگی

۰

۲ واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی شهرستان سامان تخریب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      21 نوامبر, 2023

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی گفت: ۲ واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی این شهرستان تخریب شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حجت‌الله رئیسی…… بیشتر »

۰

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه شهرکرد و فرمانداری شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      31 اکتبر, 2023

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه شهرکرد و فرمانداری شهرستان سامان روز دوشنبه با حضور رئیس دانشگاه و سرپرست فرمانداری در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، فناوری، رفاهی، فرهنگی، اداری – ستادی و استفاده بهینه از امکانات و توانایی‌های یکدیگر در جهت استمرار ارتباط سازمان…… بیشتر »

۰

هفت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان سامان تخریب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      21 آگوست, 2023

سرپرست جهادکشاورزی شهرستان سامان با اشاره به لزوم حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی و باغی گفت: هفت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان تخریب شد. حجت‌الله رئیسی تاکید کرد: این اقدام در ادامه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز…… بیشتر »

۰

قرعه‌کشی واگذاری ۲۱ قطعه زمین طرح جوانی جمعیت در شهر سامان انجام شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 جولای, 2023

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مراسم قرعه‌کشی واگذاری ۱۱۰ قطعه زمین رایگان در ۹ شهر استان به تعدادی از متقاضیان واجد شرایط طرح جوانی جمعیت روز یکشنبه انجام شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، حسینعلی مقصودی در…… بیشتر »

۰

سوخت قاچاق در شهرستان سامان کشف شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      7 جولای, 2023

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف ۲۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یکی از شهرک‌های صنعتی شهرستان سامان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر و به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری، سردار منوچهر امان اللهی افزود:…… بیشتر »

۰

پایگاه اورژانس گرمدره در سال گذشته ۴۸۳ ماموریت انجام داده است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 ژوئن, 2023

رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: پایگاه اورژانس روستای گرمدره بخش زاینده‌رود شهرستان سامان از سوی خیر نیک‌اندیش ساخته و در سال گذشته ۴۸۳ ماموریت برای مردم منطقه انجام شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر،…… بیشتر »

۰

پنج هزار میلیارد ریال به بخش‌های مختلف به شهرستان سامان اختصاص یافت

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 می, 2023

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان گفت: سال مالی گذشته پنج هزار میلیارد ریال اعتبار به بخش‌های مختلف به این شهرستان اختصاص داده شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، محمدتقی گنجعلی روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان سامان تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی…… بیشتر »

۰

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان سامان به مناسبت روز شوراها

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      29 آوریل, 2023

محمدتقی گنجعلی – سرپرست فرمانداری شهرستان سامان با ارسال پیامی، فرارسیدن سالروز تاسیس نهاد شورا و روز شوراهای اسلامی را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری، همزمان با نهم اردیبهشت سالروز…… بیشتر »

۰

اجرای ۴ فقره تخریب بناهای احداثی غیرمجاز در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      9 آوریل, 2023

مدیر جهادکشاورزی شهرستان سامان گفت: با دستور مقام قضائی، اجرای ۴ فقره حکم قطعی قضایی قلع و قمع بناهای احداثی غیرمجاز به مساحت ۲۰۷ متر مربع و اجرای ۳ فقره دستور تبصره ۲ ماده ۱۰ به مساحت ۲۸۰ مترمربع در…… بیشتر »

۰

مجتمع دام سامان بزودی به دامداران واجد شرایط واگذار می‌شود

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      7 آوریل, 2023

رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری در حاشیه برگزاری اولین جلسه تخصیص پلاک مجتمع دام سامان گفت: بعد از چندین سال مطالعات مجتمع دام سامان به مساحت ۵۸ هکتار انجام شده و تخصیص آب، برق و گاز نیز تاکنون اخذ…… بیشتر »

۰

شنبه گردش، سنت دیرینه طبیعت گردی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 مارس, 2023

سنت دیرینه “شنبه گردش” یا به تعبیری “شنبه به در” از روزگاران پیشین در میان مردم شهرستان سامان مرسوم بوده و هنوز هم پابرجا مانده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، مردم در این روز با پخت خوراکی‌های محلی مانند آش…… بیشتر »

۰

شهرستان سامان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      18 مارس, 2023

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: شهرستان سامان در وضعیت قرمز قرار دارد، سه شهرستان نارنجی، مابقی زرد هستند و شهرستان با رنگ آبی در استان نداریم. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، ارسلان خالدی‌فر روز شنبه در حاشیه ستاد مقابله…… بیشتر »