Category Archive : اجتماعی و فرهنگی

۰

مانور سلامت نوروزی و سلامت رمضان در شهرستان سامان آغاز شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      14 مارس, 2024

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سامان گفت: همزمان با سراسر کشور، مانور سلامت نوروزی و سلامت رمضان تا ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، دکتر رامین ریاحی سامانی اظهار داشت: نظارت بر کلیه مراکز…… بیشتر »

۰

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری شهرستان سامان از نانوایی‌ها

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 ژانویه, 2024

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان طی بازدیدی سرزده، از نزدیک وضعیت واحدهای نانوایی‌های شهر سامان را مورد بررسی قرار داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، در جریان این بازدید که توسط گروه‌های نظارت متشکل از سرپرست فرماندار، رئیس جهاد کشاورزی، رییس اداره…… بیشتر »

۰

بوی نامطبوع آب شرب شهر سامان رفع شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      16 ژانویه, 2024

نماینده شهرستان سامان در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بوی نامطبوع آب در بلوار ولیعصر و اطراف خیابان حافظ و سعدی شهر سامان رفع شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، غلامرضا چهلگردی از عدم کیفیت آب شرب و بوی…… بیشتر »

۰

تیم تخصصی از کودکستان های شهرستان سامان بازدید کردند

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      27 دسامبر, 2023

معاون آموزش ابتدایی استان گفت: در راستای اجرایی شدن ماده ۴۹ شیوه نامه ساماندهی و مدیریت امور اجرای کودکستان ها طی برنامه ریزی انجام شده از کودکستان‌های شهرستان سامان بازدید شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، نصرت‌اله محمودی ثانی گفت:…… بیشتر »

۰

آمادگی ۳۸ شعبه رای‌گیری در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      26 دسامبر, 2023

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان گفت: حضور معتمدین مردم در هیئت‌های اجرایی انتخابات تضمین کننده سلامت و قانونمندی یک رقابت پرشوردر انتخابات پیش روخواهد بود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، محمدتقی گنجعلی اظهار داشت: ۸ نفر معتمدین مردم این شهرستان از هیئت…… بیشتر »

۰

رفع تصرف از ۱۵ هکتار از اراضی ملی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      6 دسامبر, 2023

یک فقره حکم قطعیت یافته و معطل مانده از سال ۱۳۸۸ با موضوع قلع و قمع و خلع ید از اراضی ملی در شهرستان سامان اجرا شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر و به نقل از روابط عمومی اداره کل…… بیشتر »

۰

۲ واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی شهرستان سامان تخریب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      21 نوامبر, 2023

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی گفت: ۲ واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی این شهرستان تخریب شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حجت‌الله رئیسی…… بیشتر »

۰

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه شهرکرد و فرمانداری شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      31 اکتبر, 2023

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه شهرکرد و فرمانداری شهرستان سامان روز دوشنبه با حضور رئیس دانشگاه و سرپرست فرمانداری در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، فناوری، رفاهی، فرهنگی، اداری – ستادی و استفاده بهینه از امکانات و توانایی‌های یکدیگر در جهت استمرار ارتباط سازمان…… بیشتر »

۰

هفت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان سامان تخریب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      21 آگوست, 2023

سرپرست جهادکشاورزی شهرستان سامان با اشاره به لزوم حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی و باغی گفت: هفت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان تخریب شد. حجت‌الله رئیسی تاکید کرد: این اقدام در ادامه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز…… بیشتر »

۰

قرعه‌کشی واگذاری ۲۱ قطعه زمین طرح جوانی جمعیت در شهر سامان انجام شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 جولای, 2023

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مراسم قرعه‌کشی واگذاری ۱۱۰ قطعه زمین رایگان در ۹ شهر استان به تعدادی از متقاضیان واجد شرایط طرح جوانی جمعیت روز یکشنبه انجام شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، حسینعلی مقصودی در…… بیشتر »

۰

سوخت قاچاق در شهرستان سامان کشف شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      7 جولای, 2023

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف ۲۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یکی از شهرک‌های صنعتی شهرستان سامان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر و به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری، سردار منوچهر امان اللهی افزود:…… بیشتر »

۰

پایگاه اورژانس گرمدره در سال گذشته ۴۸۳ ماموریت انجام داده است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 ژوئن, 2023

رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: پایگاه اورژانس روستای گرمدره بخش زاینده‌رود شهرستان سامان از سوی خیر نیک‌اندیش ساخته و در سال گذشته ۴۸۳ ماموریت برای مردم منطقه انجام شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر،…… بیشتر »