Category Archive : اجتماعی و فرهنگی

0

جلوگیری از ورود بیش از یک‌هزار خودرو به شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      9 فروردین, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: روزانه از ورود بیش از یک‌هزار خودرو به شهرستان سامان جلوگیری می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان هشتم فروردین ماه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری با بیان…… بیشتر »

0

کنترل ورودی‌های سامان شبانه روزی شد/ در روز طبیعت به سامان سفر نکنید

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      6 فروردین, 1399

فرماندار شهرستان سامان گفت: 11 پایگاه کنترل در این شهرستان از امروز (6 فروردین 1399) به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان با اعلام این خبر اظهار داشت: هم اکنون در هشت نقطه…… بیشتر »

0

21 واحد صنفی متخلف در شهرستان سامان پلمب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      29 اسفند, 1398

فرمانده انتظامی شهرستان سامان گفت: در راسنای مقابله با شیوع بیماری کرونا در روزهای گذشته 21 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دستور دادستان شهرستان سامان پلمب شد. سرهنگ علی تابش فرد در گفت و گو با خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

خودداری از حضور در باغ رضوان سامان در روزهای پایانی سال

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      29 اسفند, 1398

سرپرست شهرداری سامان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، شهروندان سامانی در پنجشنبه و جمعه آخر سال و روز اول نوروز از حضور در باغ رضوان سامان خودداری کنند. بیژن سنایی در گفت و گو با خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

۹۰ درصد مصوبات آموزش و پرورش شهرستان سامان اجرایی شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      27 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: ۹۰ درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال ۱۳۹۸ اجرایی شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز سه‌شنبه در آخرین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان سامان در سالجاری افزود: با برگزاری…… بیشتر »

0

بخشش محکوم به قصاص پس از 15 سال توسط خانواده مقتول

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      26 اسفند, 1398

دادستان عمومی انقلاب اسلامی شهرستان سامان گفت: با گذشت خانواده مقتول، یک پرونده قتل مصالحه و محکوم پرونده از قصاص نفس رهایی یافت. حسن الهی در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: در جریان یک درگیری با سلاح…… بیشتر »

0

۴ منزل استیجاری غیرمجاز پذیرش گردشگر در سامان پلمب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      21 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت:به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ۴ منزل استیجاری غیرمجاز پذیرش گردشگر در این شهرستان شناسایی و پلمب شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان افزود: این منازل استیجاری غیرمجاز پذیرش گردشگر در شهرستان سامان…… بیشتر »

0

وقف جدید با نیت ازدواج جوانان در سامان ثبت شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 اسفند, 1398

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از ثبت یک وقف جدید با نیت ازدواج جوانان و قرآن در روستای شوراب صغیر شهرستان سامان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حجت الاسلام حسن امیری افزود: این موقوفه را…… بیشتر »

0

ورودی‌های شهرستان سامان به روی مسافران بسته شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان از بسته شدن ورودی‌های این شهرستان خبر داد و گفت: هیچ مسافری از روز جمعه ۱۶ اسفند حق ورود به شهرستان سامان را ندارد و مسافران به خارج از شهرستان بازگشت داده می‌شوند. به گزارش خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

ورودی مجتمع گردشگری اقامتی زاگرس سامان بسته شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      12 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، ورودی و خروجی مجتمع گردشگری اقامتی زاگرس سامان بسته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، با…… بیشتر »

0

جلسات و نشست‌های عمومی شهرستان سامان تا پایان هفته برگزار نمی‌شود

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      6 اسفند, 1398

فرماندار شهرستان سامان تاکید کرد: به منظور رعایت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی جلسه‌ها و نشست‌های عمومی شهرستان تا پایان هفته برگزار نمی‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز سه شنبه در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان…… بیشتر »

1

دستگیری سارق والف‌های لوله های انتقال آب کشاورزی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      30 بهمن, 1398

فرمانده انتظامی شهرستان سامان از دستگیری سارق والف‌های لوله های انتقال آب کشاورزی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی تابش فرد در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر، با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی گشت یگان…… بیشتر »