Category Archive : اجتماعی و فرهنگی

0

افتتاح نمایشگاه و فروشگاه تولیدات خانگی بانوان شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 خرداد, 1397

نمایشگاه معرفی و فروش تولیدات کارآفرینان فعال در حوزه مشاغل خانگی (پوشاک،صنایع دستی، زیورآلات و کیف) در شهرستان سامان به مدت 10 روز گشایش یافت. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، مدیرکل بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری در حاشیه افتتاح نمایشگاه معرفی…… بیشتر »

0

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان سامان برگزار شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      18 خرداد, 1397

مردم ولایتمدار و متدین شهرستان سامان در راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شعارهای ضدصهیونیستی سردادند و آزادی قدس شریف را خواستار شدند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان سامان از…… بیشتر »

0

آگاه‌سازی والدین به استفاده صحیح فرزندان به فضای مجازی از اهداف اصلی است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      17 خرداد, 1397

کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سامان گفت: در جامعه امروزی باید آموزش استفاده صحیح از فضای مجازی به کودکان و آگاه‌سازی والدین از آسیب‌های احتمالی فضای مجازی، از اهداف اصلی آنان باشد. سیده زهره حسینی امروز در…… بیشتر »

0

رئیس آموزش و پرورش سامان: بی‌سوادی یک آفت اجتماعی است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      8 خرداد, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: بی‌سوادی یک آفت اجتماعی است و همه باید بسته به شرایط خود از یک سواد نسبی برخوردار باشند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، محمد دهقانی در نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان سامان با بیان…… بیشتر »

0

اولویت انتخاب پوشاک مدارس شهرستان سامان، بر تولیدات داخلی است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      30 اردیبهشت, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: تمرکز و اولویت انتخاب پوشاک مدارس این شهرستان در سال تحصیلی جدید، بر روی محصولات و تولیدات داخلی است. به گزارش خبرنگار سامان‌بـرتـر، محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در نشست کمیته پوشاک…… بیشتر »

0

آداب و رسوم مردم سامان در ماه مبارک رمضان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      27 اردیبهشت, 1397

ماه رمضان، ماه خداوند، ماه نزول قرآن و از شریف ‌ترین ماه‌های سال است، در این ماه درهای بهشت گشوده می‌شود و عبادت در این ماه  فضایل زیادی دارد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، این ماه با خود برکات بسیاری به…… بیشتر »

0

رئیس آموزش و پرورش سامان: به بازنشسته‌های فرهنگی توجه ویژه شود

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      25 اردیبهشت, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: استفاده از نیروهای بازنشسته فرهنگی در سیستم آموزش و پرورش، می‌بایست از اهمیت خاصی برخوردار باشد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در سیزدهمین نشست شورای آموزش و پرورش…… بیشتر »

2

اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سامان افتتاح می‌شود

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      22 اردیبهشت, 1397

مدیرکل ثبت اسناد و املاک چهارمحال و بختیاری از افتتاح این اداره در شهرستان سامان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سیدمحمود بهرسی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از مکان استقرار اداره ثبت و اسناد و املاک در…… بیشتر »

0

فرماندار شهرستان سامان: عملکرد جامعه فرهنگیان در 4 دهه گذشته ستودنی است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      18 اردیبهشت, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: عملکرد جامعه فرهنگیان در 4 دهه گذشته ستودنی و قابل تقدیر است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از بازنشسته‌های فرهنگی شهرستان سامان، اظهار داشت: فرهنگیان و بازنشستگان…… بیشتر »

0

460 بازنشسته فرهنگی در شهرستان سامان تجلیل شدند

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      18 اردیبهشت, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان از تجلیل و قدردانی 460 بازنشسته فرهنگی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از بازنشسته‌های فرهنگی شهرستان سامان، با بیان اینکه…… بیشتر »

0

زنگ سپاس از معلم در مدارس شهرستان سامان نواخته شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      15 اردیبهشت, 1397

همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، زنگ نمادین سپاس معلم نیز در مدارس شهرستان سامان به صدا در آمد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، همزمان با سراسر کشور در هفته گرامیداشت مقام معلم، زنگ نمادین سپاس از معلم با حضور…… بیشتر »

0

افتتاح طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف ماده مخدر گل در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      10 اردیبهشت, 1397

طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف ماده مخدر گل در شهرستان سامان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف ماده مخدر گل از روز گذشته در چهارمحال و بختیاری و 13 استان دیگر کشور کلید…… بیشتر »