Category Archive : کل اخبار

۰

کشت زعفران در شهرستان سامان آغاز شد

       کل اخبار      21 سپتامبر, 2021

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان از آغاز کشت پیاز زعفران در اراضی کشاورزی شهرستان سامان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، یزدان احمدزاده افزود: با توجه به نیاز آبی‌کم و ارزش اقتصادی بالای زعفران، یکی از برنامه‌های مدیریت جهادکشاورزی شهرستان…… بیشتر »

۰

اجرای ۲ پروژه برق‌رسانی در شهرستان سامان طی سه ماهه دوم امسال

       کل اخبار      21 سپتامبر, 2021

مدیر امور برق شهرستان سامان از اجرای دو پروژه برق رسانی در سطح این شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، فرج الله آقایی افزود: این پروژه‌ها شامل تعمیرات…… بیشتر »

۰

نقاط حادثه‌خیز زاینده‌رود نیازمند ساماندهی است

       کل اخبار      19 سپتامبر, 2021

فرماندار شهرستان سامان گفت: ‌شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری و سایر دستگاه‌های اجرایی متولی در استان نسبت به ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه زاینده‌رود در محدوده این شهرستان اقدام کنند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، کمال اکبریان روز یکشنبه در ستاد…… بیشتر »

۰

غرق شدن یک جوان ۳۹ ساله در رودخانه زاینده‌رود شهرستان سامان

       کل اخبار      16 سپتامبر, 2021

🔹مسوول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری از غرق شدن یک جوان ۳۹ ساله در رودخانه زاینده رود در حوالی دهستان چم چنگ خبر داد. 🔹محسن ابراهیمی عصر پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌برتر با اعلام این خبر افزود:…… بیشتر »

۰

احیا موفق دختر ۱۲ ساله بعد از غرق شدگی در شهرستان سامان

       کل اخبار      11 سپتامبر, 2021

مسوول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری از احیاء موفق دختر ۱۲ ساله پس از غرق شدگی در روستای چم جنگل در بخش مرکزی شهرستان سامان خبر داد و افزود: فرد غرق شده که دچار مصدومیت و کاهش هوشیاری…… بیشتر »

۰

شهرستان سامان با کمبود واکسن کرونا مواجه نیست

       کل اخبار      8 سپتامبر, 2021

فرماندار شهرستان سامان با اشاره به لزوم تسریع در روند واکسیناسیون علیه ویروس کرونا گفت: این شهرستان هم‌اکنون با کمبود واکسن کرونا مواجه نیست. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، کمال اکبریان روز چهارشنبه در ستاد شهرستانی مقابله با ویروس کرونا در…… بیشتر »

۰

عملیات اجرایی ناحیه صنعتی تخصصی بادام سامان ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

       کل اخبار      6 سپتامبر, 2021

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی تخصصی بادام سامان در خردادماه سال‌جاری گفت: عملیات اجرایی این طرح تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حمیدرضا فلاح…… بیشتر »

۰

۲۸.۲ درصد جمعیت شهرستان سامان علیه کرونا واکسینه شد

       کل اخبار      4 سپتامبر, 2021

فرماندار شهرستان سامان با اشاره به لزوم اجرای واکسیناسیون مقابله با ویروس کرونا گفت: تاکنون ۲۸.۲ درصد جمعیت این شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، کمال اکبریان تاکید کرد: افرادی که تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه…… بیشتر »

۰

یک مجروح در حادثه رانندگی جاده شوراب صغیر به چلوان

       کل اخبار      2 سپتامبر, 2021

رئیس پلیس راه سامان – تیران از برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با یک کامیون کشنده ولوو در مسیر جاده شوراب صغیر به چلوان خبر داد. سرهنگ بهرام نادری ظهر پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌برتر با اعلام…… بیشتر »

۰

زاینده رود جان یک جوان ۱۸ ساله را گرفت

       کل اخبار      27 آگوست, 2021

سرپرست اورژانس ۱۱۵ و رییس مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از غرق شدگی یک جوان ۱۸ ساله اهل آتشگاه اصفهان در رودخانه زاینده‌رود (حوالی امامزاده باباپیراحمد) پیش از ظهر جمعه ۵ شهریورماه خبر داد. محمد حیدری…… بیشتر »

۰

پنج طرح عمرانی در شهرستان سامان به بهره‌برداری رسید

       کل اخبار      26 آگوست, 2021

همزمان با هفته دولت، ۵ طرح عمرانی در بخش‌های مختلف شهرستان سامان روز پنجشنبه به بهره‌برداری رسید. فرماندار شهرستان سامان گفت: برای اجرای این طرح‌ها با کاربری زیرساخت، مسکونی و کشاورزی، بهداشتی و درمانی از سوی پنج دستگاه اجرایی ۹۳…… بیشتر »

۰

۵ طرح عمرانی در شهرستان سامان به بهره‌برداری می‌رسد

       کل اخبار      25 آگوست, 2021

همزمان با هفته دولت، ۵ طرح عمرانی و زیرساختی در شهرستان‌ سامان به بهره برداری می‌رسد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، فرماندار شهرستان سامان با اشاره به طرح‌های عمرانی این شهرستان گفت: همزمان با هفته دولت، پنج طرح عمرانی در این…… بیشتر »