Category Archive : کل اخبار

0

بیش از 5 هزار دانش‌آموز شهرستان سامان شنونده زنگ مهر شدند

       دانش آموزی / کل اخبار      1 مهر, 1398

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید مدارس چهارمحال و بختیاری، زنگ نمادین مهر و شور حسینی در آموزشگاه دخترانه الزهرا(س) شهر سامان نواخته شد و در ابتدای فصل درس و مشق بیش از 5 هزار دانش‌آموز شنونده زنگ مهر شدند……. بیشتر »

0

کیل گیری بادام در شهرستان سامان

       کشاورزی / کل اخبار      29 شهریور, 1398

کیل گیری بادام به منظور شناسایی و معرفی تولیدکنندگان نمونه این محصول در شهرستان سامان انجام می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، مدیر باغبانی اداره کل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: کیل گیری بادام به منظور شناسایی و معرفی…… بیشتر »

0

خانه فرهنگ و هنر در سامان راه اندازی می شود

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      27 شهریور, 1398

مکان پیش بینی شده خانه فرهنگ و هنر با حضور مسئولان شهرستان سامان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، پیش از ظهر امروز، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان سامان از مکان پیش بینی شده…… بیشتر »

0

طرح بازسازی و نوسازی باغات در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۵۰ درصد هزینه‌های طرح بازسازی و نوسازی باغات در استان به صورت یارانه‌ای پرداخت می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، ذبیح ‌الله غریب ظهر امروز در بازدید از مرکز کشت و صنعت مرغداری…… بیشتر »

0

مرغداری سامان با قیمت ۴۰ میلیارد تومان به سرمایه‌گذار واگذار شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

معاون اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: مرغداری سامان با بیش از ۴۰ میلیارد تومان به سرمایه‌گذار جدید واگذارشده است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، الله‌کرم‌ نصیری ظهر امروز در بازدید از مرکز کشت و صنعت مرغداری واقع در جاده…… بیشتر »

0

احیاء مرغداری سامان زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر را فراهم می‌کند

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: احیاء و راه اندازی مجددا مرغداری سامان، زمینه اشتغال مستقیم ۳۰۰ نفر را فراهم می‌کند‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان ظهر امروز در بازدید از مرکز کشت و صنعت مرغداری واقع در جاده شهرکرد…… بیشتر »

0

کتابخانه شهید جعفرزاده سامان آماده بهره‌برداری است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

مدیرکل امور کتابخانه‌های‌ چهارمحال و بختیاری گفت: کتابخانه شهید جعفرزاده سامان در هفته کتاب و کتابخوانی بهره‌برداری می‌شود‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، فرهاد خلیل مقدم در نشست انجمن کتابخانه‌های‌ عمومی شهرستان سامان اظهار داشت: این جلسه با هدف بررسی شهرهای…… بیشتر »

0

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سامان و توقیف 15 دستگاه موتورسیکلت

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 شهریور, 1398

فرمانده انتظامی شهرستان سامان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، سرهنگ علی تابش‌فرد اظهار کرد: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی و رفاه حال شهروندان، طرح…… بیشتر »

0

۲ روستای شهرستان سامان نیازمند احداث پاسگاه است

       کل اخبار      16 شهریور, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: در روستای گرمدره و شوراب‌ صغیر دو پاسگاه باید احداث شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان در ششمین نشست کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری در…… بیشتر »

0

بیش از یک تن انواع موادمخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      16 شهریور, 1398

جانشین‌ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال بیش از یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف و ضبط شد‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، فضل‌الله‌ برزویی در ششمین نشست کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه…… بیشتر »

0

آیین عزای شیرخوارگان حسینی در شهرستان سامان برپا شد

       ایثار و شهادت / کل اخبار      15 شهریور, 1398

آیین عزاداری مادران و شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم و ششمین روز از ماه عزا در شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، همزمان با سراسر کشور، شیرخوارگان در آیین اقامه عزا در…… بیشتر »

0

فعال بودن ۱۰۳ فقره پرونده اجتماعی در شهرستان سامان

       کل اخبار      8 شهریور, 1398

سرپرست بهزیستی شهرستان سامان با اشاره به فعالیت سازمان بهزیستی در سه حوزه امور اجتماعی، امور توانبخشی و امور پیشگیری گفت: در حوزه امور اجتماعی ۱۰۳ فقره  پرونده در شهرستان فعال است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، اصغر رفیعی افزود:…… بیشتر »