۰

اجتماعی و فرهنگی / علمی / کل اخبار

فرماندار سامان: به استعدادهای علمی و درخشان شهرستان سامان توجه ویژه شود

دسامبر 5, 2017 در 14:50 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای تقویت نخبگان و ایجاد انگیزه در جامعه باید ویژه برنامه‌های فرهنگی و علمی توسط دستگاه‌های اجرایی در سطح این شهرستان به نحو مطلوب صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی صبح امروز در نخستین همایش تجلیل از نخبگان شهرستان سامان با بیان اینکه پایه و اساس توسعه، توجه به زیر ساخت‌های پژوهشی است، افزود: در این راستا توجه ویژه‌ای باید به استعداد‌های درخشان و برتر در جامعه صورت گیرد تا بتوان با بهره‌برداری بهتر، برنامه‌ریزی جامع‌تری توسط دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان انجام گیرد.

وی اظهار داشت: این همایش برای نخستین بار است که در شهرستان سامان برگزاری می‌شود و امید است با اجرای چنین برنامه‌های فرهنگی، شاهد رشد افق‌های روشن در جهت تقویت استعداد‌های برتر این شهرستان باشیم.

فرماندار شهرستان سامان با تاکید بر اینکه در انجام کارها و اقدامات فرهنگی می‌بایست مدیریت فرهنگی و برنامه‌ریزی مطلوب در جامعه صورت گیرد، تصریح کرد: در راستای تقویت نخبگان و ایجاد انگیزه در جامعه باید ویژه برنامه‌های فرهنگی و علمی توسط دستگاه‌های اجرایی در سطح شهرستان سامان صورت گیرد.

صالحی یادآور شد: مردمان این شهرستان دارای استعدادهای برتر و با وجود افراد نخبه که در زمینه‌های علمی، پژوهشی، ورزشی، فرهنگی پیشتاز هستند، می‌بایست برای شناسایی این افراد مستعد در جامعه برنامه‌ریزی‌های بیشتری صورت گیرد.

وی با اشاره به وجود زیرساخت‌های علمی و پژوهشی در این شهرستان افزود: این نوع زیرساخت‌ها در اکثر رده‌های سنی در جامعه وجود دارد و این مهم می‌طلبد که توجه ویژه‌ای به استعداد‌های درخشان، برتر و نخبگان این شهرستان شود تا موجبات توسعه در جامعه بیش از پیش فراهم شود.

به گزارش سامانِ بـرتـر، نخستین همایش تجلیل از نخبگان شهرستان سامان صبح سه‌شنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن دبیرستان نجمه(س) سامان برگزار شد.

انتهای پیام/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر در کانال چند رسانه ای سامانِ بـرتـر، اینجــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *