Category Archive : گفتگو

۰

توزیع ۱۳ تُن روغن خوراکی در شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار / گفتگو      3 نوامبر, 2020

رئیس اداره صمت‌ شهرستان سامان از توزیع ۱۳ تُن روغن خوراکی از فردا (۱۴ آبان ماه) در این شهرستان خبر داد. مجید حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: در راستای تنظیم بازار، این تعداد روغن…… بیشتر »

۰

نجات کودک از رودخانه زاینده‌رود با مرگ غرق شدن یک نفر شد

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      4 ژوئن, 2020

فرماندار شهرستان سامان گفت: یک مرد میانسال عصر روز چهارشنبه پس از نجات یک کودک که از بستگان خود بود، در رودخانه زاینده‌رود غرق شد. کمال اکبریان روز چهارشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: پس از آنکه…… بیشتر »

۰

سقوط خودروی سواری از پل چلوان شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      19 آوریل, 2020

سرپرست هلال احمر شهرستان سامان از سقوط یک خودروی سواری از پل چلوان این شهرستان خبر داد. عباس خسروی در گفت و گو با خبرنگار سامان برتر، اظهار داشت: متاسفانه نزدیک ساعت یک بامداد یکشنبه 31 فروردین 1399، گزارشی مبنی…… بیشتر »

۰

تصادف محور سامان – تیران، ۲ فوتی بر جای گذاشت

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      2 مارس, 2020

رئیس پلیس راه سامان – تیران از تصادف یک دستگاه وانت پیکان با کامیون ولوو در محور سامان – تیران خبر داد. سرگرد مرتضی لطفی در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر افزود: این حادثه در ساعت ۱۴ (۱۱…… بیشتر »

۰

تعطیلی باغ‌های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      26 فوریه, 2020

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه، تمامی باغ های گردشگری و اقامتگاه‌های مسافر در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است. کمال اکبریان در گفت و گو با خبرنگار سامانِ برتر، با اعلام این خبر اظهار داشت: افرادی…… بیشتر »

۰

زاینده‌رود حادثه آفرید/ غرق شدن ۲ نفر در رودخانه زاینده رود شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      28 جولای, 2019

سرپرست هلال احمر شهرستان سامان از غرق شدن یک آقا و خانم در رودخانه زاینده رود شهرستان سامان خبر داد. عباس خسروی عصر یکشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ برتر با اعلام این خبر اظهار داشت: یک دختر ۱۴ ساله…… بیشتر »

۰

رفع تصرفات حاشیه زاینده رود در مرحله پایانی است

       کل اخبار / گفتگو      17 ژوئن, 2019

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: رفع تصرفات در حاشیه زاینده رود انجام و مراحل پایانی را طی می‌کند. احمدرضا سدهی سامانی پیش از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ برتر، اظهار داشت: فرآیند رفع تصرفات حاشیه…… بیشتر »

۰

حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر به خطه سرسبز سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو      6 ژوئن, 2019

فرماندار شهرستان سامان از حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر در تعطیلات عید سعید فطر به این شهرستان خبر داد. کمال اکبریان در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: در این راستا تمام خانه مسافرها، هتل‌ها، اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی…… بیشتر »

۰

عملیاتی شدن سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گفتگو      5 می, 2019

سرپرست تامین اجتماعی شهرستان سامان از عملیاتی شدن پایلوت سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی در این شهرستان، تحت عنوان طرح ملی دکتر نوربخش در راستای تسهیل و روانسازی امور مخاطبین و شفافیت در ارائه خدمات خبر داد. شهریار رحیم‌خانی…… بیشتر »

۰

تخریب 5 منزل مسکونی در شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      2 آوریل, 2019

فرماندار شهرستان سامان گفت: بدنبال بارش های اخیر عصر دوشنبه، 5 منزل مسکونی در روستاهای سوادجان، چم خلیفه و چم چنگ فرو ریخت. کمال اکبریان شامگاه دوشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ برتر اظهار داشت: منازل مسکونی تخریب شده خالی…… بیشتر »

۰

اختصاص 7700 مترمربع از اراضی ملی مجتمع زاینده رود‌ به پارکینگ‌ طبقاتی‌

       کل اخبار / گفتگو      21 ژانویه, 2019

شهردار سامان گفت: 7 هزار و 700 متر مربع از اراضی ملی در مجتمع تفریحی پل زمان‌خان که در حریم شهر سامان می‌باشد را واگذاری قطعی اخذ نموده و پارکینگ‌ طبقاتی در این اراضی احداث می‌شود‌. اسماعیل صفاری سامانی در…… بیشتر »

۰

آزادسازی حریم رودخانه زاینده‌رود قانونی و بدون تبعیض انجام می‌شود

       کل اخبار / گفتگو      23 نوامبر, 2018

سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان سامان گفت: آزادسازی حریم رودخانه زاینده‌رود بر اساس قانون و احکام قضایی در حال انجام است. غلامعلی یزدانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ برتر، با اشاره به اینکه هر ابنیه‌ای شامل ویلا، ساختمان‌های اداری و……… بیشتر »