Category Archive : گفتگو

0

تخریب 5 منزل مسکونی در شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      13 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: بدنبال بارش های اخیر عصر دوشنبه، 5 منزل مسکونی در روستاهای سوادجان، چم خلیفه و چم چنگ فرو ریخت. کمال اکبریان شامگاه دوشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ برتر اظهار داشت: منازل مسکونی تخریب شده خالی…… بیشتر »

0

اختصاص 7700 مترمربع از اراضی ملی مجتمع زاینده رود‌ به پارکینگ‌ طبقاتی‌

       کل اخبار / گفتگو      1 بهمن, 1397

شهردار سامان گفت: 7 هزار و 700 متر مربع از اراضی ملی در مجتمع تفریحی پل زمان‌خان که در حریم شهر سامان می‌باشد را واگذاری قطعی اخذ نموده و پارکینگ‌ طبقاتی در این اراضی احداث می‌شود‌. اسماعیل صفاری سامانی در…… بیشتر »

0

آزادسازی حریم رودخانه زاینده‌رود قانونی و بدون تبعیض انجام می‌شود

       کل اخبار / گفتگو      2 آذر, 1397

سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان سامان گفت: آزادسازی حریم رودخانه زاینده‌رود بر اساس قانون و احکام قضایی در حال انجام است. غلامعلی یزدانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ برتر، با اشاره به اینکه هر ابنیه‌ای شامل ویلا، ساختمان‌های اداری و……… بیشتر »

0

ورود بیش از 600 هزار مسافر نوروزی به شهرستان سامان

       کل اخبار / گفتگو      15 فروردین, 1397

فرماندار شهرستان سامان از ورود 600 هزار مسافر و گردشگر نوروزی به این شهرستان در طول تعطیلات نوروز 1397 خبر داد. کمال اکبریان پیش از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر اظهار کرد: از مجموع مسافران و گردشگران نوروزی،…… بیشتر »

0

هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر در شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / گفتگو      16 دی, 1396

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سامان از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر در این شهرستان خبر داد. محسن امیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، با بیان این مطلب اظهار داشت: این مسابقات با حضور…… بیشتر »

0

مداح شهر سامان: نوحه خوانی در آیین عاشورایی چاق چاقو حس خوبی دارد

       کل اخبار / گفتگو / مذهبی      7 مهر, 1396

مداح شهر سامان با بیان اینکه نوحه خوانی در مراسم چاق چاقو حس خوبی را برای من به همراه دارد، ابراز کرد: علاقه زیادی به نوحه ترکی نیسان سامانی که زبان حال حضرت زینب(س) دارم. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر،…… بیشتر »

0

عدم مدیریت استرس، عامل اصلی تمایل جوانان به قلیان است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گفتگو      22 شهریور, 1396

کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سامان گفت: یکی از عواملی که نوجوانان و جوانان را به سمت مصرف قلیان می‌کشاند، عدم مدیریت استرس می‌باشد که جامعه امروز ما سرشار از مسائل استرس آور است. سیده زهره حسینی…… بیشتر »

0

آتش‌سوزی خودروی سواری در جاده شهرکرد به سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      20 شهریور, 1396

مسئول اورژانس سامان از آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری ال نود در جاده شهرکرد به سامان خبر داد. حسین صیدی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری ال نود پیش از ظهر…… بیشتر »

0

سرپرست شهرداری سامان انتخاب شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گفتگو      9 شهریور, 1396

فرماندار شهرستان سامان گفت: با انتخاب هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سامان «علیرضا ذبیحی» به عنوان سرپرست شهرداری این شهر تعیین شد. سعید صالحی امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر اظهار کرد: براساس نظر اعضای پنجمین دوره…… بیشتر »

0

دعای عرفه در شهرستان سامان برگزار می شود

       کل اخبار / گفتگو / مذهبی      5 شهریور, 1396

امام جمعه سامان از برگزاری دعای عرفه در شهرستان سامان خبر داد.   حجت الاسلام والمسلمین محسن ملکپور شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه روز عرفه از روزهای پرفضیلت است که در منابع دینی از…… بیشتر »

0

اجرای 18 پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار / گفتگو      29 مرداد, 1396

فرماندار شهرستان سامان از اجرای 18 پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد. سعید صالحی اردلی عصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامان بـرتـر با بیان اینکه در هفته دولت 18 پروژه عمرانی در شهرستان سامان…… بیشتر »

0

پدر مرحوم آزاده جهانبخش اکبری: خواندن نماز حاجت و سجده شکر من باعث خوشحالی فرزندم شد

       ایثار و شهادت / کل اخبار / گفتگو      26 مرداد, 1396

پدر مرحوم آزاده جهانبخش اکبری با بیان اینکه پس از آزادی فرزندم در مراسم استقبال اول نماز حاجت و سجده شکر را به جا آوردم و بعد به استقبال فرزندم رفتم ، گفت: فرزندم گفت پدر من را با این…… بیشتر »