Category Archive : گزارش تصویری

۰

نماز عید سعید فطر در شهرستان سامان اقامه شد + تصاویر

       کل اخبار / گزارش تصویری / مذهبی      15 ژوئن, 2018

همزمان با نخستین روز از ماه شوال و عید سعید فطر، مردم چهارمحال و بختیاری پس از یک ماه عبودیت خداوند، روز جمعه نماز عید فطر را در شهرها و روستاهای این استان اقامه کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، هزاران…… بیشتر »

۰

ملّت ایران هیچ اعتمادی به اتحادیه اروپا ندارد/ لزوم واقع‌بینی و عبرت‌آموزی از ماجرای برجام

       سیاسی / کل اخبار / گزارش تصویری      11 می, 2018

در قطعنامه پایانی راهپیمایی مردم سراسر کشور آمده است: واقع‌بینی و عبرت‌آموزی از وقایع سال‌های اخیر و التزام عملیِ بی‌چون و چرا به منویات مقتدای عظیم‌الشأن امت اسلامی را مصرانه از مسئولین محترم اجرایی خواهانیم. به گزارش سامانِ‌بـرتـر و به…… بیشتر »

۰

زنگ سپاس از معلم در مدارس شهرستان سامان نواخته شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      5 می, 2018

همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، زنگ نمادین سپاس معلم نیز در مدارس شهرستان سامان به صدا در آمد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، همزمان با سراسر کشور در هفته گرامیداشت مقام معلم، زنگ نمادین سپاس از معلم با حضور…… بیشتر »

۰

آئین تودیع و معارفه شهردار جدید سامان برگزار شـد + تصاویـر

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      11 ژانویه, 2018

در مراسمی، شهردار جدید شهر سامان معرفی شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، پیش از ظهر پنج‌شنبه در آئین تودیع و معارفه شهردار جدید سامان، که با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات شهرداری سامان برگزار شد،…… بیشتر »

۰

پاسخ مردم شهرستان سامان به آشوبگران/ سرما و برف مانع از حضور مردم نشد + تصاویـر

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      7 ژانویه, 2018

مردم ولایتمدار شهرستان سامان با برگزاری راهپیمایی در خیابان‌های اصلی این شهر اغتشاشات اخیر را محکوم کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، شخصیت ها ، ارگان ها ، نهادها و احزاب، سازمان های مختلف شهرستان سامان و مردم ولایتمدار این شهرستان…… بیشتر »

۰

صدای لبیک یا زینب در شهرستان سامان خروشید + تصاویـر

       کل اخبار / گزارش تصویری / مذهبی      13 جولای, 2017

اجتماع صیانت از حریم خانواده در شهرستان سامان هم زمان با سراسر کشور برگزار شد، مردان و زنان شهید پرور و ولایت مدار این شهرستان با حضور در این اجتماع، حمایت خود از حجاب و عفاف را فریاد زدند. به…… بیشتر »

۰

احیای شب بیست و سوم ماه رمضان در شهرستان سامان

       کل اخبار / گزارش تصویری / مذهبی      18 ژوئن, 2017

همزمان با آخرین شب از لیالی قدر ،آیین های احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان سحرگاه روز یکشنبه در شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، همزمان با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، آیین…… بیشتر »

۰

آیین معنوی احیای شب نوزدهم ماه رمضان در شهرستان سامان برپا شد + تصاویـر

       کل اخبار / گزارش تصویری / مذهبی      14 ژوئن, 2017

همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان ،آیین احیای این شب بزرگ از سوی روزه داران سامانی سحرگاه چهارشنبه برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مردم شهرستان سامان در نخستین شب از شبهای لیالی قدر، در صفوف به هم…… بیشتر »

۰

گزارش تصویری از صبحگاه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج در سپاه ناحیه سامان

       اجتماعی و فرهنگی / ایثار و شهادت / گزارش تصویری      24 می, 2017

به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، صبحگاه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج در سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان با حضور خانواده های شهدا و مسئولان شهرستانی برگزار شد. پایگاه خبری تحلیلی سامانِ بـرتـر، گوشه هایی از این…… بیشتر »

۰

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در سامان برگزار شـد + تصاویـر

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      5 می, 2017

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم در مرکز شهرستان سامان برگزار شـد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم از ابتدای بلوار جانبازان آغاز و تا…… بیشتر »

۰

گلزار شهدای سامان عطر افشانی و غبار روبی شد + تصاویـر

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      5 می, 2017

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، گلزار شهدای سامان با حضور دانش آموزان و جمعی از معلمان و مسئولان اجرایی آموزش و پرورش شهرستان سامان غبار روبی و عطر افشانی شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، در این آیین، دانش…… بیشتر »

۰

آزمایشگاه تخصصی نانـو در شهرستان سامان افتتاح شد + تصاویـر

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / گزارش تصویری      4 می, 2017

آزمایشگاه تخصصی نانـو امروز در شهرستان سامان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، آزمایشگاه تخصصی نانـو امروز در پژوهشسرای رازی شهرستان سامان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. رئیس پژوهشسرای رازی شهرستان…… بیشتر »