۰

رفع مشکل مجتمع فناوران ۱ سامان؛ مهمترین اولویت راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      6 ژوئن, 2024

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداری از قبل زمین مجتمع فناوران موسوم به فناوران‌۱ را با عنوان دیگری از منابع طبیعی گرفته بود و متناسب با نیاز شهر و با توجه به اینکه مجتمع فناوران در شهر…… بیشتر »

۰

حل مشکل مالکیت اراضی کشاورزی شهرستان سامان مهمترین دستور کار جهادکشاورزی

       کشاورزی / کل اخبار      3 ژوئن, 2024

رییس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه شهرستان سامان از جمله شهرستان‌های کشاورزی این استان به شمار می‌رود، گفت: یکی از مسائل و مشکلات این شهرستان بحث مالکیت و اختلاف‌های زمین‌های ملی و مستثنیات است که در…… بیشتر »

۰

پل فلزی روستای دشتی شهرستان سامان به مدت ۱۰ روز مسدود خواهد شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      8 آوریل, 2024

بخشدار زاینده‌رود شهرستان سامان گفت: پل فلزی روستای دشتی با هدف اجرای تعمیرات عمرانی از روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ به مدت ۱۰ روز مسدود خواهد شد. سیدعقیل موسوی شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌برتر افزود: این پل، مسیر…… بیشتر »

۰

افزایش تعداد ترددهای نوروزی در شهرستان سامان

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      31 مارس, 2024

فرماندار شهرستان سامان گفت: تعداد ترددها در این شهرستان طی ایام نوروز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی داشته است. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، عباس رحیمی اظهار داشت: به طور میانگین ۵۰۰ هزار…… بیشتر »

۰

مانور سلامت نوروزی و سلامت رمضان در شهرستان سامان آغاز شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      14 مارس, 2024

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سامان گفت: همزمان با سراسر کشور، مانور سلامت نوروزی و سلامت رمضان تا ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، دکتر رامین ریاحی سامانی اظهار داشت: نظارت بر کلیه مراکز…… بیشتر »

۰

کسب مدال طلا توسط بانوی ورزشکار سامانی

       کل اخبار / ورزشی      5 فوریه, 2024

زهرا آقایی سامانی مدال طلای پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی پاراوزنه‌برداری بانوان را از آن خود کرد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، مسابقات بین‌المللی پاراوزنه‌برداری بانوان تحت عنوان جام سیامند روز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در محل فدراسیون جانبازان و توان‌یابان…… بیشتر »

۰

شهرستان سامان نیاز به یک سالن بزرگ مسابقاتی دارد

       کل اخبار / ورزشی      23 ژانویه, 2024

سرپرست ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: شهرستان سامان نیاز به یک سالن بزرگ مسابقاتی دارد و باید این اتفاق محقق شود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، محمود سلیمی افزود: : یکی از زیباترین ورزش‌های دنیا فوتبال ساحلی است که…… بیشتر »

۰

بهره‌مندی ۲۲ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان سامان از اینترنت پرسرعت

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      19 ژانویه, 2024

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: با احداث سایت روستای چم‌جنگل در شهرستان سامان ۸۰ خانوار این روستا از اینترنت پرسرعت بهره‌مند و پوشش ارتباطی روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان سامان نیز ۱۰۰ درصد شد. به گزارش…… بیشتر »

۰

مرمت اضطراری پل تاریخی زمانخان شهرستان سامان آغاز شد

       طبیعت و گردشگری / کل اخبار      25 دسامبر, 2023

معاون میراث فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: در کنار تدوین مطالعات جامع آسیب‌شناسی و طرح مرمت پل تاریخی زمانخان سامان، مرمت اضطراری این اثر تاریخی آغاز شده است. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر،…… بیشتر »

۰

رفع تصرف از ۱۵ هکتار از اراضی ملی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      6 دسامبر, 2023

یک فقره حکم قطعیت یافته و معطل مانده از سال ۱۳۸۸ با موضوع قلع و قمع و خلع ید از اراضی ملی در شهرستان سامان اجرا شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر و به نقل از روابط عمومی اداره کل…… بیشتر »

۰

یک دستگاه تیغه برف‌روب به شهرداری هوره اختصاص داده شد

       کل اخبار      26 نوامبر, 2023

شهردار هوره گفت: در راستای ارائه خدمات به شهروندان در مواقع بارش برف، یک دستگاه تیغه برف‌روب در اختیار این شهرداری و به تجهیزات ماشین‌آلات شهرداری افزوده شد. به گزارش پایگاه خبری سامانِ‌برتر، مهدی عباسیان با اعلام این خبر اظهار…… بیشتر »

۰

باغ‌های گردشگری فعال در شهرستان سامان، سامان‌دهی می‌شود

       کل اخبار      9 نوامبر, 2023

مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سامان گفت: ۳۷ باغ گردشگری مجوزدار در این شهرستان فعال بوده که مجوز آن‌ها یا باطل و یا مهلت قانونی این واحدها به پایان رسیده است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، مصطفی هادی‌پور افزود: به‌همین…… بیشتر »