Category Archive : دانش آموزی

0

شرایط اقتصادی امروز کمتر از جنگ نیست

       دانش آموزی / کل اخبار      1 مهر, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: شرایط سخت اقتصادی و فرهنگی امروز کشور کمتر از جنگ دوران دفاع مقدس نیست و قطعا ما پیروز خواهیم شد‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز دوشنبه در آیین نواخته شدن زنگ مهر با…… بیشتر »

0

بیش از 5 هزار دانش‌آموز شهرستان سامان شنونده زنگ مهر شدند

       دانش آموزی / کل اخبار      1 مهر, 1398

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید مدارس چهارمحال و بختیاری، زنگ نمادین مهر و شور حسینی در آموزشگاه دخترانه الزهرا(س) شهر سامان نواخته شد و در ابتدای فصل درس و مشق بیش از 5 هزار دانش‌آموز شنونده زنگ مهر شدند……. بیشتر »

0

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سامان نواخته شد

       دانش آموزی / کل اخبار      13 بهمن, 1397

همزمان با دومین روز از دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، زنگ انقلاب روز شنبه در مدارس شهرستان سامان  نواخته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان صبح امروز در آئین نواخته شدن…… بیشتر »

0

دانش آموزان سامانی، سن عبادت و بندگی خود را جشن گرفتند

       دانش آموزی / کل اخبار      22 دی, 1397

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: جشن تکلیف یکی از وقایع مهم در زندگی هر نوجوان است که از اهمیت و ارزش والای اسلامی برخوردار است.  به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محسن امیری ظهر امروز در آئین جشن…… بیشتر »

0

طرح ایران مهارت در مدارس شهرستان سامان اجرا می‌شود

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      13 آذر, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: طرح آموزش حرفه های مهارتی کوتاه مدت با عنوان «ایران مهارت» در سطح مدارس شهرستان سامان اجرا می‌شود. سید تراب نوربخش شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان این مطلب…… بیشتر »

0

دانش آموزان سامانی مشق ایمنی در زلزله کردند

       دانش آموزی / کل اخبار      7 آذر, 1397

بیستمین برنامه نمادین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار ‘مدرسه ایمن جامعه تاب آور’ روز چهارشنبه در مدارس شهرستان سامان برگزار شد و دانش آموزان ایمنی در برابر زلزله را مشق کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، دانش آموزان…… بیشتر »

0

پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / ورزشی      23 آبان, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان از برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با حضور 300 دانش آموز در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید تراب نوربخش پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری پنجمین المپیاد…… بیشتر »

0

یادواره 27 شهید دانش آموز شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار      14 آبان, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: شهدای دانش‌آموز از شهدای کربلا درس و الگو گرفتند و با بصیرت و آگاهی راه خود را انتخاب کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سیدتراب نوربخش پیش از ظهر امروز در یادواره 27…… بیشتر »

0

راهپیمایی 13 آبان‌ماه در شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار      13 آبان, 1397

راهپیمایی 13 آبان ماه با حضور قشرهای مختلف مردم روز یکشنبه در شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مردم شهرستان سامان در روز 13 آبان با شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل و با شعار محوری ‘هیهات…… بیشتر »

0

رزمایش پدافند غیرعامل در مدارس شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار      12 آبان, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: موضوع پدافند غیرعامل از مهمترین موضوعاتی است که می‌تواند آمادگی دانش آموزان را از دوران کودکی و نوجوانی در مواجه با هرگونه خطرات احتمالی مصون سازد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سیدتراب نوربخش…… بیشتر »

0

مشارکت دانش آموزان در امور مدرسه از اهداف شوراهای دانش آموزی است

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      1 آبان, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: بهبود نظام تصمیم گیری از طریق مشارکت دانش آموزان در امور مدرسه از جمله اهداف انتخاب شوراهای دانش آموزی دانست. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان پیش از ظهر امروز در آئین انتخابات بیست و…… بیشتر »

0

انتخابات شوراهای دانش آموزی در مدارس شهرستان سامان برگزار شد

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      1 آبان, 1397

بیستمین و یکمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور و استان چهارمحال و بختیاری، در 79 آموزشگاه تحصیلی شهرستان‌ سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید تراب نوربخش پیش از ظهر امروز در آئین انتخابات…… بیشتر »