Category Archive : دانش آموزی

0

زنگ سلامت در مدارس شهرستان سامان نواخته شـد

       دانش آموزی / کل اخبار      1 اردیبهشت, 1397

همزمان با آغاز هفته سلامت، زنگ سلامت در مدارس شهرستان سامان نواخته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان پیش از امروز در آیین نواخنه شدن زنگ سلامت که به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه مصطفوی…… بیشتر »

0

زنگ نیکوکاری در مدارس شهرستان سامان نواخته شد

       دانش آموزی / کل اخبار      16 اسفند, 1396

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان با بیان اینکه دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی از استعداد بالایی برخوردار هستند، گفت: خیران می‌توانند با پرداخت کمک‌های خود، هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان را پرداخت کنند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، همزمان با…… بیشتر »

0

زنگ انقلاب در مدارس سامان نواخته شد

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      14 بهمن, 1396

همزمان با دهه مبارک فجر، زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سامان نواخته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، این مراسم با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی استان چهارمحال و بختیاری، مسئولان ادارات و نهادها…… بیشتر »

0

نهمین سمینار نانو در شهرستان سامان برگزار شـد

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      4 بهمن, 1396

رئیس پژوهش‌سرای رازی شهرستان سامان از برگزاری نهمین سمینار نانو در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، حمیرا داوودی عصر امروز در نهمین سمینار نانو که در سالن آموزشگاه نجمه(س) سامان برگزار شد، اظهار داشت: این سمینار در…… بیشتر »

0

تشکیل مجامع خیری سبب رفع مشکلات فضاهای آموزشی است

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      25 دی, 1396

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: یکی از مسائل تاثیرگذار برای رفع مشکلات و برون رفت از شرایط ایجاد شده در فضاهای آموزشی، تشکیل مجامع خیری است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در دومین…… بیشتر »

0

هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر در شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / گفتگو      16 دی, 1396

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سامان از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر در این شهرستان خبر داد. محسن امیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، با بیان این مطلب اظهار داشت: این مسابقات با حضور…… بیشتر »

0

سومین همایش ایده‌شو در شهرستان سامان برگزار شد + تصاویـر

       اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار      29 آذر, 1396

معاون پارک و علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری گفت: پارک علم و فناوری حمایت از صاحبان ایده، خلاقیت و نو آوری را در دستور کار خود قرار داده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، داراب ظفریان در سومین…… بیشتر »

0

اعزام 175 دانش‌آموز دختر سامانی به اردوی راهیان‌نور

       دانش آموزی / کل اخبار      14 آذر, 1396

175 نفر از دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه دوم مدارس شهرستان‌سامان روز سه‌شنبه در قالب کاروان راهیان‌نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد دهقانی امروز در حاشیه اعرام دانش‌آموزان پسر به مناطق عملیاتی جنوب…… بیشتر »

0

دانش‌آموزان سامانی با جایگاه آزمایشگاه آشنا شدند

       دانش آموزی / کل اخبار      14 آبان, 1396

مدیر پژوهش سرای رازی شهرستان سامان گفت: به مناسبت روز آزمایشگاه، دانش‌آموزان دختر آموزشگاه نجمه(س) سامان با جایگاه آزمایشگاهی و اهمیت آن آشنا شدند. حمیرا داوودی پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین روز آزمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ…… بیشتر »

0

طنین فریاد استکبارستیزی مردم سامان در راهپیمایی 13 آبان + تصاویـر

       دانش آموزی / کل اخبار      13 آبان, 1396

راهپیمایی یوم الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده و باشکوه مردم شهرستان سامان به ویژه دانش آموزان این شهرستان برگزار شد. به گزارس خبرنگار سامانِ بـرتـر، مردم شهید پرور سامان روز شنبه همگام با مردم سراسر…… بیشتر »

0

راهپیمایی 13 آبان در 3 نقطه شهرستان سامان برگزار می‌شود

       دانش آموزی / کل اخبار      10 آبان, 1396

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سامان گفت: راهپیمایی عظیم 13 آبان در 3 نقطه این شهرستان برگزار می‌شود به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سهراب بابادایی در نشست هماهنگی راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهرستان سامان اظهار داشت: مردم…… بیشتر »

0

یادواره شهدای دانش‌آموزی شهرستان سامان برگزار شد

       ایثار و شهادت / دانش آموزی / کل اخبار      10 آبان, 1396

همزمان با هفته بسیج دانش‌آموزی، یادواره شهدای دانش‌آموزی شهرستان سامان با حضور برخی از مسئولان، خانواده‌های معزز شهدا و دانش‌آموزان دختر این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید داوودی صبح امروز در یادواره شهدای دانش‌آموز شهرستان سامان…… بیشتر »

0

رزمایش پدافند غیرعامل در مدارس شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار      8 آبان, 1396

رزمایش عملی آشنایی با پدافند غیرعامل در محیط مدرسه، با هدف آموزش و مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در شهرستان سامان با همکاری برخی از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار…… بیشتر »

0

زنگ پدافند غیرعامل در مدارس شهرستان سامان نواخته شد

       دانش آموزی / کل اخبار      7 آبان, 1396

زنگ پدافند غیرعامل همزمان با سراسر کشور امروز (یکشنبه) به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در مدارس شهرستان سامان نواخته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در آئین زنگ نمادین پدافند غیرعامل در هنرستان دخترانه‌الزهرا(س)…… بیشتر »

0

انتخابات شوراهای دانش آموزی در مدارس شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار      3 آبان, 1396

بیستمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور و استان چهارمحال و بختیاری، در 65 آموزشگاه تحصیلی شهرستان‌ سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در آئین انتخابات بیستمین شوراهای دانش…… بیشتر »

0

160 دانش‌آموز پسر سامانی به اردوی راهیان‌نور اعزام شدند

       دانش آموزی / کل اخبار      2 آبان, 1396

160 نفر از دانش‌آموزان پسر مقطع دوم متوسطه مدارس شهرستان‌سامان روز سه‌شنبه در قالب کاروان راهیان‌نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد دهقانی امروز در حاشیه اعرام دانش‌آموزان دختر به مناطق عملیاتی جنوب…… بیشتر »

0

چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / ورزشی      1 آبان, 1396

همزمان با هفته تربیت‌بدنی، چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، در این مراسم محمد دهقانی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای که همزمان با هفته…… بیشتر »

0

زنگ مهر، زنگ ایثار و شهادت در مدارس سامان نواخته شد

       ایثار و شهادت / دانش آموزی / کل اخبار      1 مهر, 1396

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید زنگ مهر، زنگ ایثار و شهادت در 70 آموزشگاه تحصیلی این شهرستان نواخته شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد دهقانی امروز در آیین نمادین نواختن زنگ…… بیشتر »