0

طرح بازسازی و نوسازی باغات در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۵۰ درصد هزینه‌های طرح بازسازی و نوسازی باغات در استان به صورت یارانه‌ای پرداخت می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، ذبیح ‌الله غریب ظهر امروز در بازدید از مرکز کشت و صنعت مرغداری…… بیشتر »

0

مرغداری سامان با قیمت ۴۰ میلیارد تومان به سرمایه‌گذار واگذار شد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

معاون اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: مرغداری سامان با بیش از ۴۰ میلیارد تومان به سرمایه‌گذار جدید واگذارشده است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، الله‌کرم‌ نصیری ظهر امروز در بازدید از مرکز کشت و صنعت مرغداری واقع در جاده…… بیشتر »

0

احیاء مرغداری سامان زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر را فراهم می‌کند

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: احیاء و راه اندازی مجددا مرغداری سامان، زمینه اشتغال مستقیم ۳۰۰ نفر را فراهم می‌کند‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان ظهر امروز در بازدید از مرکز کشت و صنعت مرغداری واقع در جاده شهرکرد…… بیشتر »

0

کتابخانه شهید جعفرزاده سامان آماده بهره‌برداری است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 شهریور, 1398

مدیرکل امور کتابخانه‌های‌ چهارمحال و بختیاری گفت: کتابخانه شهید جعفرزاده سامان در هفته کتاب و کتابخوانی بهره‌برداری می‌شود‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، فرهاد خلیل مقدم در نشست انجمن کتابخانه‌های‌ عمومی شهرستان سامان اظهار داشت: این جلسه با هدف بررسی شهرهای…… بیشتر »

0

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سامان و توقیف 15 دستگاه موتورسیکلت

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 شهریور, 1398

فرمانده انتظامی شهرستان سامان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، سرهنگ علی تابش‌فرد اظهار کرد: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی و رفاه حال شهروندان، طرح…… بیشتر »

0

۲ روستای شهرستان سامان نیازمند احداث پاسگاه است

       کل اخبار      16 شهریور, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: در روستای گرمدره و شوراب‌ صغیر دو پاسگاه باید احداث شود. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان در ششمین نشست کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری در…… بیشتر »

0

بیش از یک تن انواع موادمخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      16 شهریور, 1398

جانشین‌ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال بیش از یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف و ضبط شد‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، فضل‌الله‌ برزویی در ششمین نشست کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه…… بیشتر »

0

آیین عزای شیرخوارگان حسینی در شهرستان سامان برپا شد

       ایثار و شهادت / کل اخبار      15 شهریور, 1398

آیین عزاداری مادران و شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم و ششمین روز از ماه عزا در شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، همزمان با سراسر کشور، شیرخوارگان در آیین اقامه عزا در…… بیشتر »

0

فعال بودن ۱۰۳ فقره پرونده اجتماعی در شهرستان سامان

       کل اخبار      8 شهریور, 1398

سرپرست بهزیستی شهرستان سامان با اشاره به فعالیت سازمان بهزیستی در سه حوزه امور اجتماعی، امور توانبخشی و امور پیشگیری گفت: در حوزه امور اجتماعی ۱۰۳ فقره  پرونده در شهرستان فعال است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، اصغر رفیعی افزود:…… بیشتر »

0

طرح‌های ۳۳ گانه کشاورزی باید رفع شوند/ اجازه ندهیم اراضی استان به نام اصفهان‌ سند زده شود

       سیاسی / کل اخبار      7 شهریور, 1398

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس،شورای اسلامی‌ گفت: در سفر وزیر نیرو چند خواسته داریم که یکی‌ از آن‌ها رفع توقیف طرح‌های‌ ۳۳‌گانه‌ کشاورزی است. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، اردشیر نوریان در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان…… بیشتر »

0

اخلال‌ در برگزاری انتخابات‌ هدف اصلی دشمن است

       اقتصادی - عمرانی / سیاسی / کل اخبار      7 شهریور, 1398

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دشمن قصد دارد در برگزاری انتخابات اخلال ایجاد کند‌. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، جعفر مردانی در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان سامان همزمان با هفته دولت اظهار داشت:در این شهرستان…… بیشتر »

0

14 میلیارد تومان پروژه در شهرستان سامان اجرا می‌شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      7 شهریور, 1398

فرماندار شهرستان سامان با بیان اینکه امروز 19 طرح در شهرستان افتتاح و 4 طرح کلنگ‌زنی می‌شود، گفت: این تعداد طرح مجموعا 14 میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار نیاز دارند که 8 میلیارد و 800 میلیون تومان آن مربوط…… بیشتر »