0

ساخت مسکن روستایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 تیر, 1397

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سامان از ساخت مسکن روستایی با مشارکت 3 سازمان و نهاد برای مددجویان این شهرستان خبر داد. احمدرضا افیونی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان…… بیشتر »

0

گشایش نمایشگاه عفاف و حجاب در دهستان شوراب صغیر سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      25 تیر, 1397

همزمان با دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب، نمایشگاهی با عنوان این هفته در دهستان شوراب صغیر شهرستان سامان گشایش یافت. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان در حاشیه افتتاح نمایشگاه عفاف و حجاب…… بیشتر »

0

الگو گرفتن از حضرت معصومه(س) سبب امنیت اجتماعی دختران خواهد شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      24 تیر, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: الگو گرفتن از حضرت معصومه(س) سبب محقق شدن امنیت اجتماعی دختران خواهد شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، کمال اکبریان عصر امروز در حاشیه جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در حسینه ارشاد شهر…… بیشتر »

0

مردمان ایران از دیرباز دارای فرهنگ عفاف و حجاب بوده‌اند

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      24 تیر, 1397

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان گفت: مردمان ایران از دیرباز دارای فرهنگ عفاف و حجاب بوده‌اند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سرهنگ دوم پاسدار مهرداد رحیمی عصر امروز در حاشیه جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر…… بیشتر »

0

دستگیری عاملان توزیع چک پول جعلی در شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار      24 تیر, 1397

فرمانده انتظامی شهرستان سامان از دستگیری دو فرد کلاهبردار و کشف 11 قطعه چک پول تقلبی در این شهرستان، خبر داد. به گزارش سامانِ‌بـرتـر، و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ احمد مطلبی گفت: در پی وصول گزارشی مبنی…… بیشتر »

0

آموزش و پرورش باید نسل آینده را مشارکت جو، پاسخگو و مطالعه‌گر تربیت کند

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 تیر, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: از ظرفیت نخبگان، علما و ریش سفیدان این شهرستان با هم افزایی در راستای بهبود وضعیت آموزش و پرورش استفاده شود. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، کمال اکبریان در حاشیه آئین تودیع و معارفه رئیس آموزش و…… بیشتر »

0

رئیس آموزش و پرورش سامان: معلمان و مدیران مدارس، سنگربان علم، دین و دانش هستند

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 تیر, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: معلمان و مدیران مدارس، سنگربان علم، دین و دانش هستند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سید تراب نوربخش در حاشیه آئین تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان اظهار داشت: توفیق خدمتگذاری…… بیشتر »

0

پیشرفت‌های حاصل شهرستان سامان، مرهون تلاش مداوم فرهنگیان است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 تیر, 1397

تودیع و معارفه رییس آموزش و پرورش شهرستان سامان با حضور مسوولان استانی در سالن اجتماعات دبیرستان نجمه برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، در این مراسم رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان سامان در حاشیه آئین تودیع و معارفه…… بیشتر »

0

اجرای 10 عنوان برنامه هفته بهزیستی در شهرستان سامان

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      23 تیر, 1397

رئیس بهزیستی شهرستان سامان از اجرای 10 عنوان برنامه همزمان با هفته بهزیستی در این شهرستان خبر داد. صدیقه عسگری شامگاه جمعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، با اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه‌های هفته بهزیستی از 21 تیرماه آغاز…… بیشتر »

0

مهم‌ترین وجوه تامین امنیت پایدار امنیت غذایی است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      22 تیر, 1397

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سامان گفت: یکی از مهم‌ترین وجوه تامین امنیت پایدار امنیت غذایی است. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، مرتضی خلیلی در سومین نشست کارگروه سلامت و امنیت عذایی شهرستان سامان با تاکید بر ضرورت تامین سلامت…… بیشتر »

0

پیشرفت 20 درصدی احداث گنبد و گلدسته‌های مسجد جامع سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      20 تیر, 1397

رئیس هئیت امناء مسجد جامع سامان از پیشرفت 20 درصدی احداث گنبد و گلدسته‌های مسجد جامع این شهر در سال‌جاری خبر داد. جهانگیر کبیری شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، افزود: پیش‌بینی اولیه ما برای احداث این 2 طرح،…… بیشتر »

0

فرمانده سپاه شهرستان سامان: برای استقرار و تعمیق آرمان‌های مقدس شهدا بکوشیم

       ایثار و شهادت / کل اخبار      18 تیر, 1397

ویژه برنامه افتخار کوچه‌، آبروی محله با محوریت شهید غلامرضا نیکوفر در شهر سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، همزمان با شب شهادت امام جعفرصادق (ع)، ویژه برنامه افتخار کوچه‌، آبروی محله با محوریت شهید غلامرضا نیکوفر شامگاه یکشنبه…… بیشتر »