0

پوشش 25 درصدی بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایری در شهرستان سامان

       کشاورزی / کل اخبار      26 آبان, 1397

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: کارگران ساختمانی که در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت هستند و مشمول بیمه اجباری نباشند می‌توانند عضو صندوق شوند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، جعفر شاه‌بندری پیش…… بیشتر »

0

پیشرفت 40 درصدی ساختمان دهیاری روستای گرمدره‌ شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      26 آبان, 1397

مدیرکل امور روستایی و عشایری استانداری چهارمحال و بختیاری از پیشرفت 40 درصدی ساختمان دهیاری روستای گرمدره از توابع شهرستان سامان خبر داد‌. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، ملک‌محمد محمودیان روز پنج‌شنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانی روستای گرمدره در…… بیشتر »

0

خطیب موقت نماز جمعه سامان: انسان باید نسبت به خدا، پیامبر و امام تبعیت داشته باشد

       کل اخبار / نماز جمعه      25 آبان, 1397

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان سامان گفت: انسان باید نسبت به خدا، پیامبر و امام تبعیت داشته باشد؛ چراکه برخی مسئولین در گفتار مطیع رهبرند ولی در عمل اطاعت از نائب بر حق امام زمان ندارند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر…… بیشتر »

0

پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار / ورزشی      23 آبان, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان از برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با حضور 300 دانش آموز در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید تراب نوربخش پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری پنجمین المپیاد…… بیشتر »

0

افتتاح پروژه تونل زیرگذر شهرستان سامان تا 2 هفته دیگر

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      22 آبان, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی این شهرستان پروژه تونل زیرگذر ظرف 2 هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان بعدازظهر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی مجتمع تفریحی پل زمانخان شهرستان…… بیشتر »

0

آئین تودیع و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان سامان برگزار شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      22 آبان, 1397

آئین تودیع و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان سامان با حضور مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری و مسئولان شهرستانی برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد میرزایی پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان سامان با اشاره…… بیشتر »

0

معاون وزیر ارشاد: توزیع یارانه براساس میزان فعالیت مطبوعات است

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      21 آبان, 1397

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توزیع یارانه مطبوعات براساس امتیاز و میزان فعالیت آن‌ها است و مطبوعاتی که در لیست نیستند باید اعلام کنند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید هادی حسینی پیش…… بیشتر »

0

نماینده مجلس: اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب روستایی در شهرستان سامان با جدیت بیشتری پیگیری شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      19 آبان, 1397

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات مدیریتی بسیار خوبی در زمینه آبگیر و تصفیه‌خانه شهر سامان گرفته شده است که امید است این تصفیه‌خانه به صورت فرآیندی تا پایان سال و با تمام ظریفیت…… بیشتر »

0

تصفیه خانه شهر سامان پیش از تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      19 آبان, 1397

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تصفیه خانه شهر سامان پیش از تابستان سال آینده  وارد مدار می‌شود. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، حمیدرضا جانباز پیش از ظهر امروز در بازدید از تاسیسات آبگیر و تصفیه‌خانه شهر سامان،…… بیشتر »

0

یادواره 27 شهید دانش آموز شهرستان سامان برگزار شد

       دانش آموزی / کل اخبار      14 آبان, 1397

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سامان گفت: شهدای دانش‌آموز از شهدای کربلا درس و الگو گرفتند و با بصیرت و آگاهی راه خود را انتخاب کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سیدتراب نوربخش پیش از ظهر امروز در یادواره 27…… بیشتر »

0

1600 خانوار آسیب‌پذیر در شهرستان سامان سبد کالا دریافت کردند

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      14 آبان, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: در 6 ماهه نخست امسال یک‌هزار و 600 خانوار آسیب پذیر در این شهرستان سبد کالا دریافت کردند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان ظهر امروز در نشست کارگروه اقشار کم درآمد شهرستان سامان اظهار…… بیشتر »

0

جذب تسهیلات در حوزه جوانان شهرستان سامان افزایش یافت

       کل اخبار      14 آبان, 1397

فرماندار شهرستان سامان گفت: با پیگیری‌های انجام شده در یک ماهه گذشته میزان پرداخت تسهیلات در حوزه جوانان افزایش یافته و تاکنون حدود 50 درصد سهمیه این شهرستان جذب شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان ظهر امروز…… بیشتر »