0

28 پروژه عمرانی در شهرستان سامان اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      31 فروردین, 1398

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: در بحث اعتبارات و تهیه و بازنگری، 7 پروژه در سال جاری داریم که با 5 پروژه از محل دیگر و پروژه‌هایی که از اعتبارات سال گذشته منتقل شده مجموعا 28 پروژه در…… بیشتر »

0

برای توسعه روستاها باید مکان مناسب در نظر گرفته شود

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      31 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: برای توسعه روستاها باید مکان‌های مناسب در نظر گرفته شود، زیرا سیل اخیر بسیاری از روستاها در استان‌های سیل‌زده را کاملا جابه‌جا کرد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان امروز در دیدار با مدیرکل بنیادمسکن…… بیشتر »

0

ارتقا وضعیت جاده‌های شهرستان سامان امری ضروری است

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      23 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: ارتقا وضعیت جاده‌های شهرستان سامان امری ضروری است زیرا در طول سال بیش از 2 میلیون مسافر و گردشگر به سامان سفر می‌کند. کمال اکبریان در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی…… بیشتر »

0

خسارت جدی به 80 درصد جاده های بین مزارع و باغات شهرستان سامان

       حوادث / کشاورزی / کل اخبار      18 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: به دنبال بارش های اخیر به 80 درصد جاده های بین مزارع و باغات این شهرستان خسارت جدی وارد شده است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان اظهار داشت: به دنبال 3 موج بارش اخیر…… بیشتر »

0

حضور بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر در شهرستان سامان

       کل اخبار      17 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال، بیش از 600 هزار مسافر و گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی و گردشگری این شهرستان بازدید کردند. کمال اکبریان در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: بیشترین فراوانی مسافران…… بیشتر »

0

آماده باش کلیه دستگاه‌های خدمات‌رسان‌ شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار      15 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به بارش‌های پیش‌رو تمام دستگاه‌های خدمات رسان شهرستان در حالت آماده باش کامل هستند. به گزارش خبرنگار سامانِ‌ برتر، کمال اکبریان در چهارمین نشست مدیریت بحران این شهرستان اظهار داشت: مهم‌ترین‌ موضوعاتی که در…… بیشتر »

0

6 گروه رفتینگ از سامان برای کمک به سیل زدگان لرستان اعزام شدند

       کل اخبار      14 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: 6 گروه رفتینگ برای کمک رسانی به سیل زدگان از این شهرستان به استان لرستان اعزام شدند. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان افزود: این 6 گروه به همراه 7 قایق مخصوص رفتینگ و 6…… بیشتر »

0

تخریب 5 منزل مسکونی در شهرستان سامان

       حوادث / کل اخبار / گفتگو      13 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: بدنبال بارش های اخیر عصر دوشنبه، 5 منزل مسکونی در روستاهای سوادجان، چم خلیفه و چم چنگ فرو ریخت. کمال اکبریان شامگاه دوشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سامانِ برتر اظهار داشت: منازل مسکونی تخریب شده خالی…… بیشتر »

0

ارائه خدمات پزشکی بدون دفترچه به مراجعه‌ کنندگان

       کل اخبار      12 فروردین, 1398

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بحران سیل در استان، تمام مراکز خدماتی بیمه سلامت خدمات را بدون دفترچه به مراجعه‌ کنندگان ارائه می‌کنند‌. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، صفر فرامرزی پیش از ظهر امروز در…… بیشتر »

0

افتتاح نخستین دستگاه بسته‌بندی آب در شهرستان سامان

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      12 فروردین, 1398

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: برای اولین دستگاه بسته‌بندی آب در روستای کاهکش از توابع شهرستان سامان راه‌اندازی شد تا در صورت نیاز و کدورت آب روستاییان بتوانند آب شرب خود را از این دستگاه…… بیشتر »

0

جشن آئینی – محلی در شهرستان سامان برگزار شد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار      9 فروردین, 1398

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به استقبال مسافران از مجموعه گردشگری پل زمانخان آئین موسیقی بومی و محلی در سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان در جشن آیینی ـ محلی شهرستان سامان اظهار داشت: با…… بیشتر »

0

تصویب 50 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارات سیل چهارمحال و بختیاری

       اقتصادی - عمرانی / کل اخبار      9 فروردین, 1398

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سیلاب در برخی مناطق استان خسارت‌های زیادی به بار آورد که در این راستا دولت 50 میلیارد تومان به صورت علی‌الحساب برای استان تصویب و پرداخت شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، اقبال عباسی در…… بیشتر »