Category Archive : هنری

0

دومین همایش روز هنر سامان برگزار شد

       کل اخبار / هنری      1 اسفند, 1397

دومین همایش روز هنر سامان عصر چهارشنبه با حضور هنرمندان و مسئولان در هتل گلهای مرکز شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، گشایش نمایشگاه هنرهای دستی، نمایش خیابانی، اجرای موسیقی و عرضه محصولات هنری و فرهنگی شهرستان از…… بیشتر »

0

همایش بزرگداشت حافظ شیرازی، در شهرستان سامان برگزار شـد

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / هنری      20 مهر, 1396

همایش بزرگداشت حافظ شیرازی با حضور هنرمندان و انجمن‌های فرهنگی و ادبی در شهرستان سامان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی پیش از ظهر امروز در همایش بزرگداشت حافظ شیرازی که با عنوان دمی با لسان…… بیشتر »

0

همایش «یک روز با هنرمندان» در شهرستان سامان برگزار می شود

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / هنری      30 مرداد, 1396

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سامان از برگزاری همایش «یک روز با هنرمندان سامان» در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، رسول نیکخواه بعداز ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری همایش «یک روز با هنرمندان…… بیشتر »

0

تحقق اصل 44 قانون اساسی در اولویت کاری فنی و حرفه‌ای شهرستان سامان

       کل اخبار / هنری      14 دی, 1395

سرپرست آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان سامان از تحقق اصل 44 قانون اساسی به عنوان اولویت کاری اداره فنی و حرفه‌ای این شهرستان یاد کرد. محمد بنی طالبی در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با اشاره به آثار ترویج مهارت‎آموزی…… بیشتر »

0

گردهمایی هنرآموزان فنی و حرفه ای در شهرستان سامان

       کل اخبار / هنری      25 آذر, 1395

گردهمایی هنرآموزان شاخه فنی و حرفه ای با حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای و کار و دانش چهارمحال و بختیاری در شهرستان سامان برگزار شـد. به گزارش سامانِ بـرتـر، در گردهمایی هنرآموزان سامانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان…… بیشتر »

0

گشایش نمایشگاه نقاشی انفرادی «حدیثه رحمانی» در شهرستان سامان + تصاویـر

       کل اخبار / هنری      20 آذر, 1395

نمایشگاه نقاشی انفرادی سرکار خانم «حدیثه رحمانی» در شهرستان سامان گشایش یافت. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، نمایشگاه نقاشی انفرادی سرکار خانم «حدیثه رحمانی» با حضور معاون فرهنگي و هنري اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، فرماندار…… بیشتر »

0

11 اسفند ماه، سالروز ولادت عمان سامانی

       اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار / هنری      12 اسفند, 1394

11 اسفند ماه مصادف است با سالروز ولادت شاعر نامی استان چهار محال و بختیاری، میرزا نورالله عمان سامانی است. به گزارش سامانِ بـرتـر،  میرزا نورالله عمان سامانی ملقب به «تاج الشعراء» و متخلص به «عمان» از شعرای پرآوازهٔ آیینی…… بیشتر »

0

اجرای بيش از 51 هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان سامان

       کل اخبار / هنری      28 آذر, 1394

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان سامان، از ارائه 51 هزار و 249 نفر ساعت آموزش فنی و حرفه‌ای در 8 ماهه سالجاری به متقاضیان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، محمد بنی طالبی با اشاره به ارائه آموزش…… بیشتر »

0

شرکت بیش از 70 نفر در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای شهرستان سامان

       کل اخبار / هنری      31 خرداد, 1394

بیش از 70 نفر از هنرجویان شهرستان سامان در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای شرکت کرده اند. به گزارش دریافتی سامانِ بـرتـر، رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان سامان با بيان اينکه در دوره هاي بهاره فني…… بیشتر »

0

سی و سومین مسابقات فرهنگی هنری سرود و نمایش در سامان برگزار شد

       اجتماعی و فرهنگی / هنری      18 اسفند, 1393

سی و سومین مسابقات فرهنگی هنری سرود و نمایش در سالن اجتماعات دبیرستان نجمه (س) سامان برگزار شد. به گزارش سامانِ بـرتـر، سی و سومین مسابقات فرهنگی هنری سرود و نمایش ویژه دانش آموزان دختر سامان، از بین مقاطع تحصیلی…… بیشتر »

0

نواختن شدن زنگ مطالعه کتاب به میزبانی شوراب صغـیر + تصاویر

       هنری      24 آبان, 1393

زنگ مطالعه کتاب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در سامان نواخته شد. به گزارش سامان بـرتـر، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی زنگ مطالعه کتاب در مدرسه شهید جعفر زاده شوراب صغیر از توابع شهرستان سامان و با حضور مسئولین…… بیشتر »

0

درخشش دانش آموزان سامانی در مسابقات فرهنگی

       هنری      21 خرداد, 1393

دانش آموزان سامانی در مسابقات فرهنگی هنری، قرآن و معارف دینی در سطح استان افتخار آفرین شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سامان بــرتـــر» و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سامان، دانش آموزان سامانی در مسابقات…… بیشتر »