0

کشاورزی / کل اخبار

فرماندار سامان: اجرای طرح بین المللی منارید 5 سال زمان می برد

1395-11-04 در 22:18 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: طرح بین المللی منارید در سطوح بالاتر در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های سطح کشوریست که به مدت 5 سال زمان نیاز است.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سعید صالحی اردلی در نشست مشترک طرح توسعه و ترویج هواشناسی کشاورزی (تهک) و طرح بین المللی منارید در شهرستان سامان با بیان اینکه یکپارچه سازی منابع طبیعی در این دو طرح وجود دارد افزود: این طرح می تواند در شناسایی، رفع خلع ها، مواضع قانونی و ساختاری موجود، فقرزدایی، ایجاد اشتغال از لحاظ سطح توسعه و تقویت دانش کارشناسان و منابع بهره برداران، ظرفیت سازی، توانمندسازی جهت تحقق انسجام سازمانی، ارائه شیوه های جدید مدیریتی، پایداری آب و منابع اراضی، بهره وری در بخش های کشاورزی و منابع طبیعی، معرفی روشهای اصولی پیشگیری از تغییر کاربری اراضی، جلوگیری از تخریب زمین، مدیریت خشکسالی، معیشت پایدار و تعمیم دادن به دستاوردهای آن مناطق نقش داشته باشد.

وی اظهار داشت: طرح بین المللی منارید در سطوح بالاتر در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های سطح کشور است که به مدت 5 سال زمان نیاز است.

صالحی اردلی عنوان کرد: طرح بین المللی منارید در توسعه و ترویج هواشناسی کشاورزی می تواند پیامدهای مطلوبی به عنوان ارسال کننده اطلاعات دقیق برای کشاورزان باشد.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

دیدگاهتان را بنویسید