0

اجتماعی و فرهنگی / دانش آموزی / کل اخبار

سومین همایش ایده‌شو در شهرستان سامان برگزار شد + تصاویـر

1396-09-29 در 14:00 توسط

معاون پارک و علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری گفت: پارک علم و فناوری حمایت از صاحبان ایده، خلاقیت و نو آوری را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، داراب ظفریان در سومین همایش ایده‌شو استان چهارمحال و بختیاری که به میزبانی شهرستان سامان برگزار شد، با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری حمایت از صاحبان ایده، خلاقیت و نو آوری را بر عهده دارد، افزود: در سال‌جاری این پارک، توسعه کانون‌های شکوفایی، خلاقیت و ایجاد مراکز نوآوری را در دستور کار خود قرار داده است.

وی اظهار داشت: امسال نیز در شهرستان‌های سامان و ،کانون شکوفایی و خلاقیت راه‌اندازی شده است که در صدد هستیم این کانون را در شهرستان‌های فارسان و بروجن نیز افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار دهیم که انتظار می‌رود در سایر شهرستان‌های دیگر استان نیز در سال‌های آتی مورد افتتاح قرار گیرند.

معاون پارک و علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری با عنوان اینکه در شهرستان سامان برای شرکت در این همایش 30 ایده ارسال شده است، تصریح کرد: تمامی این ایده‌ها مورد بررسی قرار گرفتند که از این تعداد 8 ایده در حوزه دانشجویی و فارغ التحصیلان داشنگاه و 4 ایده دیگر نیز در بخش دانش‌آموزی پذیرفته شدند.

ظفریان خاطرنشان کرد: در همایش ایده‌شو، 12 مورد ایده در دو بخش مورد بررسی قرار گرفت و  از این تعداد 9 ایده از ایده‌پردازان مورد تجلیل و تقدیر قرار گفتند.

وی با اشاره بر اینکه 3 ایده در بخش فارغ التحصیلان وارد کانون شکوفایی و خلاقیت شده‌اند، افزود: این ایده پردازان می‌بایست در مرکز رشد تجاری‌سازی، پیگیری‌های بیشتری را انجام دهند و در این راستا دانش‌آموزان و دانشجویان نیز که صاحب ایده و خلاقیت هستند در فضای عملی و خودباوری دست یابند.

انتهای پیام/80476/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر در کانال چند رسانه ای سامانِ بـرتـر، اینجــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید