0

طبیعت و گردشگری / کل اخبار / گفتگو

ورود بیش از 250 هـزار مسافر و گردشگر عید سعید فطر به شهرستان سامان

1396-04-09 در 20:05 توسط

فرماندار شهرستان سامان از ورود بیش از 250 هـزار مسافر و گردشگر در ایام تعطیلات عید سعید فطر به این شهرستان خبر داد.

سعید صالحی اردلی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر با بیان اینکه از ابتدای تعطیلات عید سعید فطر تا به کنون بیش از 250 هزار مسافر و گردشگر به شهرستان سامان سفر کرده اند افزود: شهرستان سامان به دلیل وجود باغات و جاذبه های طبیعی و گردشگری هر ساله شاهد حضور میلیون ها مسافر و گردشگر به این شهرستان است.

وی اظهار داشت: در این راستا ستاد تسهیلات سفر شهرستان سامان با همه امکانات و با حضور کلیه دستگاه های عضو خدمات رسان، اصناف، نیروهای امدادی، امنیتی، انتظامی و نظارتی پذیرای مسافران و گردشگران عید سعید فطر و میهمانان تابستانی بوده است.

صالحی با عنوان اینکه هدف ما از ایجاد این امکانات جلب رضایت مسافران و گردشگران به این شهرستان است، تصریح کرد: امید است بتوان در سال های آتی مسافران و گردشگرانی که به این شهرستان سفر می کنند بتوانند خاطرات خوبی را از سفر به جاذبه های گردشگری شهرستان سامان داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سامان افزود: به دلیل مشکلات زیر ساختی و نبود هتل، تنها توانستیم بیش از 6 هزار مسافر و گردشگر را در مراکز اقامتی و گردشگری اسکان دهیم که از این تعداد بیش از 700 مسافر و گردشگر مربوط به مراکز ستاد اسکان فرهنگیان در سطح مدارس شهرستان سامان بود.

وی خاطرنشان کرد: مابقی مسافران و گردشگران به صورت مقطعی به این شهرستان ورود پیدا کردند که پس از آن به استان های همجوار سفر کردند.

فرماندار سامان گفت: نقاط گردشگری پل تاریخی و تفریحی زمانخان، پل کاهکش، پل هوره و روستاهای هدف گردشگری از جمله یاسه چای، سوادجان، هوره و چلوان بیشترین مسافر را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

دیدگاهتان را بنویسید