0

خبر استانی / کل اخبار

نوریان: عملکرد بانک‌ های چهارمحال و بختیاری در زمینه اقتصاد مقاومتی راضی‌کننده نیست

1395-07-10 در 21:34 توسط

 نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد بانک‌های استان در زمینه اقتصاد مقاومتی راضی کننده نیست.

26128

به گزارش سامانِ بـرتـر و به نقل از تسنیم، اردشیر نوریان عصر امروز در شورای اداری استان اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری مسئله امنیتی ندارد بلکه آن چه در استان اتفاق می‌افتد مسائل اجتماعی است که در برخی موارد ریشه در پروژه‌های عمرانی و از جمله مسائل مربوط به آب دارد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با شعار محقق نمی‌شود، افزود: اقتصاد مقاومتی را باید به صورت جدی اجرایی کرد و نمونه آن در طرح جامع گردشگری است که اگر اجرایی شود به خوبی اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق می‌کند، باید توجه داشت که گردشگری با شعار راه نمی‌افتد.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی را خودکفا کردن مردم دانست و بیان کرد: متأسفانه عملکرد بانک‌های استان در زمینه اقتصاد مقاومتی راضی کننده نیست و من از عملکرد بانک‌ها ناراضی هستم.

نوریان با اشاره به اینکه امروز کشور در حوزه اقتصادی با مشکل روبه‌ رو است، ادامه داد: امروز در موقعیتی قرار داریم که از هر کجا تیری به سمت جمهوری اسلامی بیاید باید به آن سمت حرکت کرد و منتظر دیگران نیز نباید نشست.

وی با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی باید در رفتار و کردار همه حاکم شود، ادامه داد: قرارگاه نامیدن اقتصاد مقاومتی این مفهوم را دارد که دیگر با روال عادی کار درست نمی‌شود و باید به صورت جدی پیگیر آن بود تا عملی شود چرا که اقتصاد مقاومتی شعار نیست.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

دیدگاهتان را بنویسید