۰

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

۳۰ طرح در شهرستان سامان بهره‌برداری شد

فوریه 7, 2023 در 06:32 توسط

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان گفت: همزمان با هفتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی ۳۰ طرح در این شهرستان افتتاح و بهره‌برداری شد.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، محمدتقی گنجعلی روز سه‌شنبه در آیین افتتاح و بهره‌برداری طرح‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سامان با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری و نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۷۴۰ میلیارد ریال از ردیف‌های مختلف بودجه‌ای تامین و هزینه شده است.

وی افزود: با افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سامان زمینه اشتغال مستقیم برای ۱۰۶ نفر فراهم شد.

گنجعلی تصریح کرد: ساختمان ثبت اسناد و املاک، طرح‌های هادی روستایی، مسکن مددجویی، بهسازی و روکش آسفالت، خانه پزشک، انبار تجهیزات، پرواربندی بره و گوساله، گلخانه سبزی و صیفی، کارخانه تولید رشته آش و آب‌رسانی از مهم‌ترین طرح‌های افتتاح و بهره‌برداری شده شهرستان سامان در دهه فجر انقلاب اسلامی سال‌جاری به‌شمار می‌رود.

وی یادآور شد: به‌مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی عملیات اجرایی ۶ طرح جدید در شهرستان سامان آغاز شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان اظهار داشت: برای اجرای این طرح‌ها یک‌هزار و ۳۳۲ میلیارد ریال اعتبار از ردیف‌های مختلف بودجه‌ای تامین و هزینه می‌شود.

گنجعلی گفت: در مدت اجرای طرح‌های جدید دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سامان، با کاربری‌های ورزشی، مسکونی، زیرساخت و فضای اداری زمینه اشتغال مستقیم هفت نفر فراهم می‌شود./ سامانِ‌برتر

انتهای پیام/۸۰۴۷۹/

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *