۰

طبیعت و گردشگری / کل اخبار

بیش از ۱۵۰ هزار مسافر وارد شهرستان سامان شدند

می 7, 2022 در 01:54 توسط

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان با اشاره به تعطیلات پایان این هفته به‌مناسبت عید سعید فطر گفت: در چهار روز اخیر بیش از ۱۵۰ هزار مسافر وارد این شهرستان شده‌اند.

محمدتقی گنجعلی روز شنبه درگفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: این تعداد مسافر و گردشگر با ۴۵ هزار دستگاه خودرو به شهرستان سامان سفر کرده‌اند.

وی با اشاره به وجود بیش از ۱۸ هزار هکتار باغ در شهرستان سامان افزود: عبور ۷۰ کیلومتر طول ساحل رودخانه زاینده‌رود از این شهرستان باعث شده تا سامان به یکی از مقصدهای اصلی گردشگری برای مسافران تبدیل شود.

گنجعلی تصریح کرد: در این روزها ۳۵۰ مکان اقامتی شامل هتل‌ها، ویلاها، باغ‌ویلاها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی برای پذیرش، اسکان و خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ورودی به شهرستان سامان فعالیت کردند.

وی با اشاره به پوشش مناسب جاده‌ها با همکاری پلیس‌راه و پلیس راهنمایی و رانندگی در پنج ورودی شهرستان سامان همزمان با تعطیلات اخیر یادآور شد: البته ارتقای وضعیت جاده‌های این شهرستان به‌ویژه در خروجی سامان به سمت پل تاریخی زمان‌خان و همچنین جاده پل تاریخی زمان‌خان به سمت محور ارتباطی قراقوش و روستای گرم‌دره به تعریض نیاز دارد.

گنجعلی تکمیل کمربندی سامان را ضروری دانست و اظهار داشت: تقویت و تزریق اعتبارات به شهرداری‌های سامان و هوره می‌تواند به خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مسافران و گردشگران ورودی به شهرستان سامان کمک کند.

انتهای پیام/۸۰۴۷۶/

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *