۰

کل اخبار

۸۳.۳ درصد جمعیت هدف شهرستان سامان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند

اکتبر 28, 2021 در 22:47 توسط

فرماندار شهرستان سامان با اشاره به لزوم اجرای واکسیناسیون مقابله با ویروس کرونا گفت: تاکنون ۸۳/۳ درصد جمعیت هدف بالای ۱۲ سال این شهرستان دُز نخست واکسن علیه ویروس کرونا را دریافت و تزریق کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، کمال اکبریان تاکید کرد: همچنین تاکنون ۵۳/۸۱ درصد جمعیت هدف شهرستان سامان موفق به دریافت و تزریق دُز دوم واکسن علیه ویروس کرونا شده‌اند.

وی افزود: در مرحله نخست تزریق واکسن علیه ویروس کرونا در شهرستان سامان ۲۶ هزار و ۴۱ نفر و در مرحله دوم تاکنون ۱۷ هزار و ۲۲۴ نفر واکسن را دریافت و تزریق کردند.

اکبریان تصریح کرد: افرادی که تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند مربوط به رده‌های سنی اعلام شده هستند و واکسیناسیون گروه‌های سنی مختلف در شهرستان سامان علیه ویروس کرونا در ۱۹ خانه بهداشت، پنج مرکز روستایی و یک مرکز تجمیعی واکسیناسیون این شهرستان انجام می‌شود.

وی یادآور شد: واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در شهرستان سامان در خانه‌های بهداشت و مراکز روستایی از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ و در مرکز تجمیعی از ساعت ۸ تا ۱۶ انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان سامان اظهار داشت: واکسیناسیون بقیه رده‌ها و گروه‌های سنی این شهرستان براساس برنامه زمان‌بندی و اولویت‌های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام خواهد شد.

اکبریان توصیه کرد: واجدین شرایط دریافت واکسن علیه ویروس کرونا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تزرق واکسن خود اقدام کنند. 

انتهای پیام/۸۰۴۷۶/

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *