۰

کل اخبار

۱۳.۴ درصد جمعیت شهرستان سامان علیه کرونا واکسینه شد

جولای 26, 2021 در 06:24 توسط

فرماندار شهرستان سامان با اشاره به لزوم اجرای واکسیناسیون مقابله با ویروس کرونا گفت: تاکنون ۱۳.۴ درصد جمعیت این شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، کمال اکبریان روز یکشنبه در ستاد شهرستانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سامان تاکید کرد: افرادی که تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند مربوط به رده‌های سنی اعلام شده هستند و واکسیناسیون گروه‌های سنی مختلف در سامان علیه ویروس کرونا در ۶ مرکز واکسیناسیون این شهرستان انجام شد.

اکبریان به تغییر وضعیت رنگ‌بندی شیوع ویروس کرونا سامان از زرد به نارنجی در روزهای اخیر اشاره و تصریح کرد: این شهرستان هم‌اکنون در آستانه ورود به رنگ‌بندی قرمز شیوع ویروس کرونا قرار دارد.

وی یادآور شد: به‌همین علت تمامی فعالیت‌های گردشگری، باشگاه‌های رفتینگ و باغ‌های گردشگری در شهرستان سامان تا اطلاع بعدی تعطیل و هرگونه خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ممنوع است.

فرماندار شهرستان سامان اظهار داشت: چهار ورودی اصلی این شهرستان از سمت استان اصفهان از چهارشنبه هر هفته تا شنبه هفته بعد کنترل و محدودیت‌ها، ممنوعیت‌ها، جرائم و جلوگیری از ورود افراد غیربومی، مسافران و گردشگران به داخل این شهرستان اعمال خواهد شد.

اکبریان گفت: در این مدت شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان سامان از هرگونه تجمع در آرامستان‌های شهرها و روستاهای این شهرستان  جلوگیری و بخشداران بر روند این مهم، نظارت کنند.

انتهای پیام/۸۰۴۷۶/

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *