۰

کل اخبار

آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی انقلاب اسلامی شهرستان سامان برگزار شد

جولای 21, 2021 در 04:40 توسط

آیین تکریم و معارفه دادستان انقلاب اسلامی شهرستان سامان صبح امروز با حضور معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری، معاونت نظارت و ارزشیابی قضات این استان و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌برتر، در این مراسم معاون قضایی رئیس کل دادگستری در امور شوراهای حل اختلاف طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه فرخنده ولایت اظهار کرد: عید قربان روز رهایی از تعلقات غیر دینی و قربانی کردن دلبستگی های دنیوی است و اتصال این عید به ایام دهه ولایت و عید بزرگ غدیر خم، با شکوه‌ترین جلوه ولایت و حق گستری را در جهان نمایان ساخته است.

کرم شیخ‌پور افزود: عید قربان بیانگر این واقعیت است که تقرب به ذات اقدس الهی و رسیدن به کمال، جز با حرکت در مسیر حق و ولایت امکان پذیر نخواهد بود.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری در ادامه با اشاره به امر خطیر قضاوت اظهار داشت: شأن و منزلت قضاوت، دانش بالای حقوقی و مراتب ارزشمند معنوی و اسلامی را می طلبد و لازم است تا شخص مسئول در این حوزه از اهمیت عدالت ورزی در جامعه و آثار اجتماعی و فرهنگی بر آن آگاهی کامل داشته باشد.

وی با بیان اینکه جایگاه قضاوت همواره از آن امامان، بزرگان و عالمان بوده و امروز به رسم امانت به ما سپرده شده است، خاطرنشان کرد: انتظاری که از مسئولان قضایی به عنوان خدمتگزاران صدیق مردم می رود آن است که امانتدارانی خوب و امین برای عدالت گستری و صیانت از حقوق مردم باشند و هیچ گاه از این مهم غافل نشوند که بازخورد هرگونه تلاش و یا تخطی آنها مستقیماً متوجه حاکمیت و آبروی نظام خواهد بود.

گفتنی است در این آیین، از زحمات ۴ ساله “حسن الهی” قدردانی و “محمد باقری” به عنوان دادستان جدید انقلاب اسلامی شهرستان سامان معرفی شد.

انتهای پیام/۸۰۴۷۶/

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *