۰

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان سامان تشدید شد

مارس 1, 2021 در 16:57 توسط

فرماندار شهرستان سامان با اشاره به مصوبات ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری گفت: برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، محدودیت‌های جدید کرونایی در این شهرستان تشدید شده است.

به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز دوشنبه در نشست ستاد شهرستانی مقابله با ویروس کرونا در شهرستان سامان تاکید کرد: براساس مصوبات این ستاد برگزاری تمامی فعالیت‌های گردشگری، عروسی، عزاداری و سایر تجمع‌ها در این شهرستان به‌مدت 2 هفته ممنوع است و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت برخلاف مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا، با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

اکبریان تصریح کرد: وضعیت شهرستان سامان در روزهای اخیر از آبی به زرد تغییر رنگ کرده است و در صورت عمل نکردن به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های مقابله با ویروس کرونا، امکان تغییر رنگ این شهرستان به نارنجی و قرمز نیز وجود دارد.

اکبریان تصریح کرد: خودروهای غیربومی دارای پلاک مربوط به مناطق قرمز کشور در مدت اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان سامان متوقف و جریمه می‌شوند.

وی یادآور شد: بخشداران، شهرداران و دهیاران شهرستان سامان موظفند محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان مطابق با مصوبه‌های این ستاد در سطح استانی و ملی را اجرایی کنند.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *