۰

کل اخبار / ورزشی

خانواده سامانی ۴۰ درصد هزینه احداث سالن ورزشی در شهر سامان را تعهد کردند

فوریه 25, 2021 در 20:55 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: یک خانواده سامانی ۴۰ درصد هزینه‌های احداث سالن ورزشی در مرکز این شهرستان را متعهد شدند.

به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، کمال کبریان روز جمعه در نشست هماهنگی خانواده خیر سامانی با دستگاه‌های اجرایی مرتبط در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: خانواده محمدعلیزاده سامانی ۴۰ درصد از هزینه ساخت یک سالن ۱۲۰۰ نفره ورزشی با تماشاگر را متعهد شدند.

وی افزود: هزینه کامل برای ساخت این سالن ورزشی در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

اکبریان تصریح کرد: قرار است بقیه هزینه‌های مربوط به احداث این سالن ورزشی در سامان از اعتبارات ملی تامین شود.

در ادامه این نشست، مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: شهرستان سامان تحرک و مشارکت‌های مطلوبی در طرح‌های خیرساز دارد.

حمید کریمی به لزوم توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سامان اشاره و تاکید کرد: این شهرستان هم‌اکنون استخر شنا، زمین چمن، سالن ژیمناستیک و سالن کشتی مطلوب و مناسبی دارد و وجود یک سالن ورزشی دارای تماشاگر به‌عنوان تنها خلأ ورزشی این شهرستان به‌شمار می‌رود.

وی یادآور شد: با پرداخت ۴۰ درصد ساخت سالن ورزشی دارای تماشاگر در شهرستان سامان از سوی خیر نیک‌اندیش، مرحله اجرای فونداسیون و سوله آن اجرایی و احداث می‌شود.

کریمی تصریح کرد: پس از این اقدام و بعد از دریافت بقیه هزینه‌های مورد نیاز از ردیف‌های اعتباری ملی، این طرح تا چهار سال آینده قابل بهره‌برداری است.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح، زمینه میزبانی شهرستان سامان در برگزاری مسابقه‌های ملی فراهم خواهد شد.

در ادمه این نشست، مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این اداره‌کل برای تغییر کاربری طرح سالن ورزشی خیری سامان و سایر پروژه‌های خیرساز در استان اقدام لازم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

حسین‌علی مقصودی تاکید کرد: در صورت اعتماد خیران نیک‌اندیش، اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری آمادگی دارد تا اجرا و نظارت این طرح‌ها را انجام دهد.

وی افزود: در این صورت اجرای طرح‌ها از لحاظ فضا و معماری با کیفیت بالاتری انجام می‌شود.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *