۰

کل اخبار

65 درصد دانش‌آموزان استان به طور مداوم در شبکه شاد فعالیت دارند

فوریه 24, 2021 در 13:49 توسط

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری گفت:: در آستانه ولادت حضرت علی(ع) کلنگ‌زنی مدرسه خیّری 9 کلاس شهر سامان با همت خانواده خیّر، قطره انجام شد و قابل ذکر است که اتفاقات خوبی با همت خیرین در شهر سامان رقم خورده است.

به گزارش پایگاه خبری سامانِ برتر، فرحناز قائد امینی صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی دو مدرسه خیری در شهرستان سامان اظهار داشت: امروز پنجمین مدرسه خیّری در شهرستان سامان کلنگ‌زنی شد و به زودی پروژه ساخت این مدرسه اتفاق می‌افتد و مابقی اعتبارات از دولت گرفته می‌شود و در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با تشکر از خیرین، افزود: نیاز است خیرین به کمک آموزش و پرورش بیایند که متعلق به همه آحاد جامعه است.

وی با اشاره به طرح آجر به آجر در سند بنیادین تحول، خاطرنشان کرد: هر خیّر و هر کسی که نیت خیر برای ورود به کار خیّری دارد حتی با مبلغ بسیار اندک می‌تواند یک آجر را برای مدرسه تهیه نماید و این کار با مراجعه به سایت مربوطه آجر به آجر صورت می‌گیرد.

قائد امینی بیان کرد: همه کارهای خیر ارزنده است و معامله با خداوند می‌باشد اما موضوع مدرسه‌سازی به دلیل دربرداشتن خیر و برکات دیگری از جمله از بین رفتن جهل متفاوت می‌باشد، این یک کار نیک جاری و یک صدقه پایدار است.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه زیرساخت‌ها در ابتدا خیلی مناسب نبود اما با همت معلمان و اولیاء خوشبختانه تعداد زیادی از دانش آموزان استان در شبکه‌ی شاد وارد شدند و حدود 71 درصد از دانش آموزان در شبکه شاد هویت آن‌ها وارد شده است.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *