1

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

پیشرفت فیزیکی تصفیه‌خانه آب شرب سامان به ۹۰ درصد رسید

تیر 1, 1399 در 20:58 توسط

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: تصفیه‌خانه آب شرب شهر سامان به عنوان نخستین تصفیه‌خانه پیشرفته استان تاکنون از پیشرفت ۹۰ درصدی برخوردار شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سامانِ برتر، قدرت‌الله بیگلری در نشست شورای اداری شهرستان سامان افزود: این طرح در حالی که باید طبق برنامه‌ریزی اولیه تاکنون به بهره‌برداری می‌رسید اما به دلایلی نظیر تحریم‎ها و افزایش قیمت‌ها، تاکنون به طول انجامیده که پیش‌بینی می‌شود با اختصاص اعتبار لازم فرایند تکمیل آن تسریع شود.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای این طرح اختصاص داده شده است که جذب این رقم در ۲ سال اخیر از رشد بیشتری برخوردار بوده است.

بیگلری تصریح کرد: تصفیه‌خانه آب شرب سامان برای رفع کدورت آب کوهرنگ در دستورکار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری افزود: فاضلاب شهر سامان نیز به صورت ۱۰۰ درصد اجرایی شده است.

بیگلری در خصوص برخی نگرانی‌های مردمی در خصوص کاهش کیفیت و کدورت آب در شهر سامان، اظهار داشت: کدورت آب سامان و نیترات آن که یک شاخص مهم به شمار می‌رود زیر ۳۰ میلی‌گرم بر لیتر است که متناسب با شاخص استاندارد بوده و جای نگرانی نیست.

وی افزود: در طول ۲ سال اخیر نیز قطعی آب در فصول مختلف سال به جز در مواقع حوادث،صورت نگرفته و روند خدمات‌رسانی به مردم این منطقه در حوزه آب و فاضلاب مطلوب است.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

+

1 دیدگاه

  1. طهمورث شیخ

    on تیر 23, 1399 - پاسخ

    سلام روزپنجشنبه نوزدهم تیر99سرکوچه23شهرکابوذرفشارشکن توسط اداره آب اجراشدوخیلی فشارآب کم شدبهبه طوری که اصلا نمیشودحمام کردوآبگرمکن درخیلی ازمواردروشن نمیشود خواهشا رسیوگی کنید

دیدگاهتان را بنویسید