0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

مشکل زمین کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی خیری سامان رفع شد

اردیبهشت 14, 1399 در 02:07 توسط

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:‌ در راستای اجرای طرحهای خیری بخش بهداشت و درمان، مشکل زمین کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی خیری سامان رفع شد.

به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، اقبال عباسی شامگاه شنبه در نشست رفع مشکل زمین کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی خیری سامان تاکید کرد: تا پایان هفته جاری ۸ هزار مترمربع زمین در شهرستان سامان برای احداث این کلینیک در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و خیر مربوطه قرار داده می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه این زمین هنوز آماده‌سازی نشده، ‌اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری نسبت به محاسبه قیمت منطقه‌ای آن اقدام و زمین مربوطه را به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد واگذار کند.

عباسی تصریح کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد یا خیر مربوطه در حین اجرای طرح، نقشه تایید شده آماده‌سازی را براساس نظر ‌اداره کل راه و شهرسازی انجام دهد.

وی یادآور شد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای تامین هزینه مورد نیاز واگذاری زمین راهکارها و کمک‌های قانونی را به دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد ارایه دهد.

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این کلینیک در زمینی به وسعت ۸ هزار مترمربع، زیربنای ۳ هزار و ۵۵۰ مترمربع و در ۴ طبقه از سوی اسماعیل صدیقی سامانی یکی از خیران شهرستان سامان احداث خواهد شد.

مجید شیرانی تاکید کرد: این خیر سامانی برای احداث این کلینیک ۱۰۰ میلیارد ریال و برای تجهیز دستگاه‌های تخصصی و پیشرفته آن ۵۰ میلیارد ریال کمک می‌کند.

وی اظهار داشت: با راه‌اندازی کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی خیری سامان خدماتی مانند آندوسکوپی، کلونوسکوپی و برخی جراحی‌های کم‌تهاجمی شامل اورولوژی، آندوسکوپی‌های گوش و حلق و همچنین سینوس به مردم سراسر چهارمحال و بختیاری ارایه خواهد شد.

کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی خیری سامان در رده “دِی‌کلینیک” یعنی کلینیک با خدمات روزانه احداث می‌شود.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید