0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

چهارمحال و بختیاری قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری سلامت را دارد

آذر 7, 1398 در 15:32 توسط

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به ظرفیت‌های طبیعی این استان گفت: این استان به واسطه آب و هوای مناسب و قابلیت‌های طبیعی بی‌شمار می‌تواند به قطب گردشگری سلامت کشور تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات احداث کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی شهدای سامان افزود: از آنجا که چهارمحال و بختیاری، استان مستعدی در حوزه گردشگری سلامت است، توریسم درمانی از مهمترین موضوعاتی است که همواره مورد مطالبه بوده و شایسته است تا در این خصوص اقدامات بسیاری انجام گیرد.

وی ادامه داد: حاشیه زاینده‌رود فرصت بسیار مناسبی را برای رونق گردشگری و به ویژه گردشگری سلامت قرار داده و احداث کلینیک فوق‌تخصصی اقدام شایسته‌ای در راستای بهره‌گیری از این ظرفیت است.

نکونام تصریح کرد: امید می‌رود این مرکز درمانی با نگاهی جامع بتواند حوزه خدمات‌رسانی خود را گسترش دهد و پذیرای مردم کشور باشد که این موضوع امیدبخشی است.

امام جمعه شهرکرد با قدردانی از مادر شهید صدیقی سامانی به واسطه احداث مجتمع درمانی سامان، خاطرنشان کرد: از افتخارات ایران اسلامی ورود خیرین به حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه بهداشت و درمان است./ ایرنا

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید