0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

۳ تیم نظارت بر کنترل قیمت‌ها در شهرستان سامان فعال شد

آذر 2, 1398 در 00:59 توسط

فرماندار شهرستان سامان از تشدید نظارت‌ها بر بازار این شهرستان در راستای کنترل قیمت‌ها خبر داد و گفت: در همین راستا ۳ تیم بازرسی و نظارت تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان در نشست شورای اداری این شهرستان افزود: تمام تلاش مسئولان شهرستان برای اجرای صحیح طرح سهمیه‌بندی بنزین به کار گرفته شده است و در همین راستا با هرگونه تخلف مبنی بر افزایش خودسرانه قیمت‌ها قاطعانه برخورد می شود.

وی ادامه داد: طی یک روز گذشته ۲ مورد گزارش گرانفروشی دریافت شده است که این گزارشها در حال رسیدگی است و چنانچه تخلفی در این خصوص ثابت شود، عاملان آن مجازات می شوند.

اکبریان، با دعوت از مردم در همراهی با طرح سهمیه‌بندی بنزین، تصریح کرد: منافع این طرح به سبد خانوارها باز می‌گردد و مردم اطمینان داشته باشد که این طرح به نفع اقشار کم درآمد است.

فرماندار شهرستان سامان در ادامه از تدوین ۶۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته بسیج خبر داد و گفت: این برنامه‌ها با همکاری سپاه و بسیج و سایر دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش سامانِ برتر، براساس مصوبه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه‌بندی شد.

طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر ۳هزار تومان خواهد بود و همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید