0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

اسناد و نقاط مرزی شهرستان سامان تعیین‌ تکلیف شوند

مهر 9, 1398 در 20:18 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: با توجه به هم مرزی این شهرستان با شهرستان‌ استان همسایه، نقاط مرزی و اسناد اراضی باید تعیین‌ تکلیف شود.

به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان در نشست کارگروه تعامل اداره ثبت اسناد و املاک و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری که به میزبانی شهرستان سامان برگزار شده بود، اظهار داشت: مردم به دنبال تعیین‌ تکلیف اسناد مالکیت هستند و اجرای طرح کاداستر‌ باعث‌ رفع مشکلات و اختلافات‌ می‌شود.

وی افزود: در پلاک شوراب خواستاریم که مسئولان ورود‌ کرده و مشکلات را رفع کنند‌.

فرماندار شهرستان سامان بیان کرد: مزارع یالانچی را خواستاریم که تعیین‌ تکلیف ،ضمن اینکه از همکاران منابع طبیعی و ثبت اسناد و املاک در این شهرستان عملکرد مطلوبی داشتند، اما گستردگی‌ کار نیاز به کمک بیشتر دارد‌.

اکبریان گفت: مشکلات در پلاک‌های‌ مانند مرز سامان با تیران‌ در استان اصفهان در چند نقطه مشکل داریم.

وی ادامه داد: یکی از روستاهای استان همجوار زمین‌های شهرستان سامان را تصرف‌ کرده و در حال کشت هستند که باید پیشگیری شود که از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری شود‌.

نماینده عالی دولت در شهرستان سامان تصریح کرد: این شهرستان باید نقاط مرزی‌ مشترکشان‌ با شهرستان‌ تیران‌ و چادگان‌ انجام و تعیین‌ تکلیف شود، چرا که تداخلات‌ و نداشتن‌ اسناد مالکیت‌ از جمله مواردی هستند که سبب ایجاد توسعه می‌شود‌.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید