0

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

فرماندار شهرستان سامان: روز خبرنگار نماد انسان‌های حقیقت‌طلب است

1398-05-21 در 12:00 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: ۱۷ مرداد روز خبرنگار نماد انسان‌های حقیقت‌طلبی است که بیرق بزرگ اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده‌اند.

به گزارش خبرنگار سامانِ برتر، کمال اکبریان روز یکشنبه در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان سامان اظهار داشت: امروز که دشمنان با ابزارها و رسانه‌های گسترده، سعی در سیاه‌نمایی و مخدوش کردن چهره نظام جمهوری اسلامی در جهان دارند، رسانه‌ها و مطبوعات و اصحاب قلم در روشنگری و احقاق حقوق جهانی نقشی انکار ناپذیر داشته‌اند که این رسالت با شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به ثبت رسید.

وی اظهار داشت: خبرنگاران زیادی خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را در راه ارتقا و ترویج ارزش‌ها و توسعه میهن سپر کرده و در نگارش خبر از جوهر جان مرکب ساخته و به درجه والای شهادت نائل شدند.

فرماندار شهرستان سامان روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، قلم و مطبوعات این شهرستان تبریک گفته و اظهار امیدواری کرد این قشر با استعانت از خداوند و روحیه حقیقت‌طلبی و نیک‌اندیشی و رعایت صداقت و امانت و شرافت حرفه‌ای ، فضای رسانه‌ای در خور و شایسته مردم بزرگوار ایران اسلامی ایجاد کنند.

در پایان این مراسم از سوی مسئولان شهرستان سامان از خبرنگاران شهرستان سامان در سالن بهزیستی مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید