0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

ارتقا وضعیت جاده‌های شهرستان سامان امری ضروری است

1398-01-23 در 11:44 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: ارتقا وضعیت جاده‌های شهرستان سامان امری ضروری است زیرا در طول سال بیش از 2 میلیون مسافر و گردشگر به سامان سفر می‌کند.

کمال اکبریان در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار سامانِ‌برتر اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی در سفر خود به شهرستان سامان از نقاط حادثه‌خیز شهرستان که ضرورت اصلاح دارد بازدید حضوری و میدانی انجام داد و درخواست مکتوب نیز به ایشان تحویل شد.

وی افزود: ارتقا وضعیت جاده‌های شهرستان سامان امری ضروری است زیرا در طول سال بیش از 2 میلیون مسافر و گردشگر به سامان سفر می‌کند که همچنین سامان با 3 شهرستان استان اصفهان از جمله چادگان، تیران و لنجان هم‌مرز است و به نوعی بخش عمده ارتباط با استان اصفهان از سامان انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان سامان با بیان اینکه تعریض محور قراقوش با پل زمانخان یکی از پروژه‌های بزرگی است که در حاشیه زاینده‌رود شروع شده است، عنوان کرد: از وزیر راه و شهرسازی درخواست شد تا با پیگیری، این پروژه به صورت گسترده‌تر و با قدرت انجام شود.

اکبریان به بیان پروژه‌هایی که در شهرستان سامان نیاز به توجه ویژه دارد و در حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح شده پرداخت و گفت: در حال حاضر کنارگذر سامان بازگشایی شده اما نیاز به اقدامات جدی به‌خصوص در اجرای پل زیرگذر-روگذر بین سامان تا سه‌راهی پل زمانخان دارد.

وی ادامه داد: تعریض محور سامان تا سه‌راهی پل زمانخان، بحث 4 خطه شدن سامان تا شهرستان تیران در استان اصفهان، اصلاح جاده سامان به لنجان، اصلاح نقاط حادثه‌خیز هوره به شهرستان بن و قوچان به طرح فدک و درخواست مردم حوزه زاینده‌رود برای جاده جدید هوره به قلعه‌موسی‌خان و تیران از جمله موضوعاتی است که به صورت شفاهی و مکتوب به اطلاع وزیر راه و شهرسازی رسید.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید