0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

بهسازی محور سامان به پل زمانخان سرعت می گیرد

1397-12-29 در 12:40 توسط

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به حجم ترافیکی بالای محور منتهی به پل زمانخان شهرستان سامان عملیات بهسازی و تعریض این محور با سرعت در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، داریوش حسینی در دیدار از طرح های راهسازی شهرستان سامان افزود: پل زمانخان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری استان است و به منظور افزایش ایمنی و کاهش حجم ترافیک در ایام نوروز عملیات تعریض این محور سرعت می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه محور یاد شده هم اکنون چهار خطه شده است و به تقاطع غیر همسطح نیاز دارد ، 2 تقاطع برای این محور پیش بینی شده است که چنانچه مجوز انفجار ترانشه های سنگی صادر شود، کار تعریض تا پایان سال کاری تکمیل می شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار، رفع مشکلات کشاورزان را شرط لازم اجرای طرح های راهسازی دانست و گفت: برای تعریض محورهای مواصلاتی شهرستان سامان ابتدا باید مشکلات کشاورزان رفع شود.

احسان امانی افزود: در همین خصوص اداره کل راه و شهرسازی مکلف شده تا در کمیته فنی راهکارهای رفع مشکلات مردم منطقه را ارائه و چنانچه ضرری متوجه باغداران شود را جبران کند.

وی با اشاره به تعریض محور سامان به پل زمانخان، تصریح کرد: برای رفع مشکل باغدارانی که در 2 طرف این محور فعالیت کشاورزی دارند مقرر شده تا پل زیرگذر احداث شود و باغداران هم قول داده اند تا در اجرای طرح های راهسازی در خصوص تملک اراضی همکاری کنند.

فرماندار شهرستان سامان نیز رفع نقاط حادثه خیز این شهرستان را یکی از مهمترین برنامه های در دستور کار عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح ها با رعایت حق و حقوق کشاورزان انجام می گیرد.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید