0

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

برگزاری انتخابات انجمن صنفی کارگران ساختمانی در شهرستان سامان

1397-10-02 در 15:52 توسط

فرماندار شهرستان سامان از راه‌اندازی انجمن صنفی کارگران ساختمانی و برگزاری انتخابات برای این صنف در این شهرستان خبر داد.

کمال اکبریان گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ بـرتـر، اظهار داشت: اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی شهرستان سامان راه‌اندازی انجمن صنفی کارگران ساختمانی را به صورت حرفه‌ای در دستور کار خود قرار داده است و بنابراین انتخابات این صنف نیز بزودی برگزار خواهد شد.

وی ضمن دعوت از همه کارگران ساختمانی این شهرستان جهت حضور در این انجمن افزود: تمامی اقشار زحمتکش اعم از کارگران ساختمانی، نقاشان ساختمانی و درب و پنجره و تمامی افرادی که در این رسته فعالیت می‌کنند می‌توانند با داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای در این انجمن حضور پیدا کنند.

فرماندار شهرستان سامان بیان کرد: افرادی که دارای مدرک فنی و حرفه‌ای می‌باشند، می‌توانند به عنوان کاندیدای این انجمن ثبت نام و یا در رأی گیری شرکت کنند اما افرادی که فاقد مدرک هستند می‌توانند جهت اخذ مدرک به مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان مراجعه نمایند.

اکبریان خاطرنشان کرد: هدف اصلی تشکیل این انجمن، پیگیری و اطلاع رسانی حقوق و مزایای این افراد است که به صورت هدفمند و نظامند انجام می‌گیرد و مشارکت حداکثری این صنف می‌تواند خروجی مطلوبی داشته باشد.

به گزارش سامانِ بـرتـر، متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه رفاه، اداره پست و یا اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سامان مراجعه کنند.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید