1

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

محور قراوش ـ پل زمانخان در شهرستان سامان تعریض می‌شود

1397-09-17 در 14:56 توسط

فرماندار شهرستان سامان گفت: در حال حاضر بحث تعریض محور قراوش ـ پل زمانخان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، کمال اکبریان پیش از ظهر امروز در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرستان سامان اظهار داشت: این جلسه پیرامون رفع مشکلات این شهرستان با حضور برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

وی با اشاره به پروژه‌های بخش کشاورزی در شهرستان سامان افزود: مجتمع دامداری سامان و دو پروژه دیگر از مهمترین پروژه‌های بخش کشاورزی این شهرستان است که مقرر گردید جهاد کشاورزی پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

فرماندار شهرستان سامان با بیان اینکه تحولات خوبی نیز در حوزه راه‌های شهرستان رخ داده است، بیان کرد: در حال حاضر بحث تعریض محور قراوش ـ پل زمانخان در دستور کار قرار دارد که با هماهنگی‌های انجام شد موانع احتمالی در این پروژه رفع و عملیات تعریض محور انجام می‌شود که در این راستا نیز کمربندی سامان نیز تا دهه فجر امسال اجرایی خواهد شد.

اکبریان خاطرنشان کرد: نصب علائم و تابلوهای هشدار دهنده و اصلاح پیچ‌های خطرناک در شهرستان از دیگر موضوعاتی بود که در دستور کار قرار داده شد.

وی با اشاره به مشکلات بخش گردشگری در شهرستان سامان گفت: در راستای رفع مشکلات گردشگری، تهیه یک نقشه راه و طرح جامع ضروری است که مقرر گردید با حضور سرپرست میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری از زاینده رود بازدید و ظرف مدت 20 روز آینده در خصوص تهیه طرح جامع به یک نقطه مشترک دست یابیم و مشکل پارکینگ طبقاتی نیز با همکاری شهرداری رفع خواهد شد.

انتهای پیام/80476/

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

+

1 دیدگاه

  1. محمد

    on 1397-09-17 - پاسخ

    خسارت کشاورزان که زمینشون غصب میشه چرا پرداخت نمیکنن؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید