0

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

معاون وزیر ارشاد: توزیع یارانه براساس میزان فعالیت مطبوعات است

1397-08-21 در 16:30 توسط

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توزیع یارانه مطبوعات براساس امتیاز و میزان فعالیت آن‌ها است و مطبوعاتی که در لیست نیستند باید اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، سید هادی حسینی پیش از ظهر امروز در بازدید از روند ساخت فرهنگسرای شهرستان سامان اظهار داشت: یارانه مطبوعات به شکل اتوماتیک تنظیم شده است و براساس میزان تخصیصی که به ما داده می‌شود یارانه به صورت ماهانه و یا فصلی بین مطبوعات توزیع می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به نحوه توزیع یارانه بین مطبوعات افزود: یارانه بر حسب میزان امتیاز و فعالیت مطبوعات توزیع می‌شود و در همان زمانی که یارانه توزیع می‌شود اگر به اینترنت مراجعه کنند به صورت شفاف می‌توانند میزان فعالیت و امتیازشان را رصد کنند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: این شیوه ممکن است ایراداتی داشته باشد و افرادی که نامشان در لیست نیست می‌توانند اعلام کنند تا لیست اصلاح شود.

حسینی در خصوص تجهیزات به فرهنگسرای شهرستان سامان خاطرنشان کرد: بعد از اتمام عملیات اجرایی این فرهنگسرا، ما هم قول مساعد می‌دهیم که در راستای تجهیز این مجتمع کمک کنیم.

وی گفت: با تکمیل این پروژه هنرمندان این شهرستان صاحب خانه می‌شوند و مردم هم می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/80476/

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید