0

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

فرماندار شهرستان سامان: رمز موفقیت دستگاه اجرایی مردم مداریست

1397-07-01 در 16:05 توسط

همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سامان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، فرماندار شهرستان سامان در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان که در آموزشگاه تحصیلی دخترانه شهید ریاحی سامان برگزار شد، اظهار داشت: امروز به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران اسلامی از عزت و اقتداری مثال زدنی در جهان برخوردار است و امکانات امروز کشور به هیچ عنوان با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست.

کمال اکبریان با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی دستاوردها و پیشرفت های خود را مدیون خون شهیدان می داند، تصریح کرد: امروز همه وظیفه دارند تا با ادامه راه شهیدان، به عزت و اقتدار ایران اسلامی بیافزایند.

وی رمز موفقیت دستگاه اجرایی مردم مداری عنوان کرد و بیان داشت: در این راستا مردم بودند که هشت سال دفاع مقدس و در عرصه های مختلف با حضور خود، زمینه ساز موفقیت نظام شدند.

فرماندار شهرستان سامان تصریح کرد: تمامی کشورهای منطقه در ناامنی به سر می برند و در این میان کشور عزیز و سرافراز ایران به برکت جانفشانی جوانان برومند خود امروز به یک لنگرگاهی تبدیل شده که نه تنها امنیت در آن برقرار است بلکه سایر کشورها نیز امنیت خود را مدیون کشور ایران هستند.

به گزارش سامانِ‌بـرتـر، همزمان با هفته دفاع مقدس و در حاشیه صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سامان، زنگ مهر سال تحصیلی جدید نیز در آموزشگاه دخترانه شهید ریاحی سامان، با حضور دانش آموزان، اولیاء و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/80476/

تصاویر بیشتر از این مراسم در کانال تلگرام سامانِ بـرتـر

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید