0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

بیش از 80 درصد تصفیه‌خانه آب شرب سامان تکمیل شده است

1397-06-05 در 23:42 توسط

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون بیش از 80 درصد تصفیه‌خانه آب شرب سامان از نظر فرآیندی تکمیل شده است.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، قدرت‌الله بیگلری فرد اظهار کرد: تکمیل تصفیه‌خانه آب شرب سامان علی‌رغم تحریم‌ها، به صورت جدی دنبال می‌شود و پیمانکار دو تا سه ماه است به کار خود مشغول شده است.

وی افزود: خرید تجهیزات الکترومکانیکال توسط شرکت آب و فاضلاب شهری در حال انجام است و تاکنون نزدیک به یک تا یک و نیم میلیارد تومان، تجهیزات خرید شده است و پیمانکار عملیات پایپینگ را به طور کامل انجام داده است.

بیگلری با بیان اینکه کارهای ابنیه همانند خرید کاشی و سرامیک و اجرای آن نیز در حال انجام است، تصریح کرد: قسمت بعدی نصب تجهیزات و پل‌های ته‌نشینی است که توسط پیمانکار در حال نصب است.

وی تاکید کرد: بخش ساخت تابوهای برق تصفیه‌خانه باقی مانده است که پس از ساخت، توسط پیمانکار انجام می‌شود تا تصفیه‌خانه از نظر فرآیندی راه‌اندازی شود.

بیگلری فرد گفت: تاکنون بیش از 80 درصد تصفیه‌خانه از نظر فرآیندی کامل شده است و امیدواریم تا پایان سال جاری وارد مدار شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان خاطرنشان کرد: در حال انجام کار بر روی تصفیه خانه آب شرب شهر سامان برای ظرفیت 10 هزار و 500 مکعب در شبانه‌روز (120 لیتر بر ثانیه) هستیم.

انتهای پیام/80476/

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید