0

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

ساخت مسکن روستایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان

1397-04-25 در 00:43 توسط

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سامان از ساخت مسکن روستایی با مشارکت 3 سازمان و نهاد برای مددجویان این شهرستان خبر داد.

احمدرضا افیونی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان با همکاری سپاه پاسداران و بنیاد برکت، اقدام به ساخت مسکن روستایی برای مددجویان خواهد نمود، افزود: این همکاری تا پایان سال‌جاری با همکاری سازمان‌های یاد شده، اقدام به ساخت مسکن روستایی به متراژ 50 متر مربع برای خانوارهایی که دارای شرایط خاص می‌باشند، تعلق خواهد گرفت.

وی اهم این موارد را شامل مددجویانی دانست که فاقد منزل مسکونی 3 نفره هستند، ایتامی که دارای خانواده 2 نفره به بالا می‌باشند و همچنین بیماران صعب العلاجی که اعضای آنها بالای 3 نفر باشند، تعلق خواهد گرفت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سامان خاطرنشان کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر 350 میلیون ریال برای هر خانوار انجام خواهد شد که 180 میلیون ریال آن را کمیته امداد مساعدت خواهد نمود، 50 میلیون ریال آن را وام قرض الحسنه، 50 میلیون ریال نیز توسط سپاه پاسداران و 20 میلیون ریال آن از آورده خود مددجو خواهد بود و الباقی آن را بنیاد برکت،حامیان و خیرین مشارکت‌های مردمی و مراکز نیکوکاری مساعدت خواهند نمود.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید