0

حوادث / کل اخبار

دستگیری عاملان توزیع چک پول جعلی در شهرستان سامان

تیر 24, 1397 در 19:19 توسط

فرمانده انتظامی شهرستان سامان از دستگیری دو فرد کلاهبردار و کشف 11 قطعه چک پول تقلبی در این شهرستان، خبر داد.

به گزارش سامانِ‌بـرتـر، و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ احمد مطلبی گفت: در پی وصول گزارشی مبنی بر اقدام دو نفر برای خرید اجناس با چک پول تقلبی در بازار شهر سامان موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری مرکزی این شهرستان، قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سامان افزود: مأموران با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی این دو فرد را با یک دستگاه خودرو پراید شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی خودرو را توقیف و آن‌ها را دستگیر کردند.

وی، با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو دستگیرشدگان، 11 قطعه چک پول تقلبی 500 هزار ریالی به همراه دو تیغه قمه کشف شد، ادامه داد: متهمان حین انتقال به مقر انتظامی مبلغ یک میلیون ریال وجه نقد به عنوان رشوه پیشنهاد دادند که مأموران در کمال صحت عمل ضمن امتناع از دریافت وجه رشوه مراتب را صورت جلسه و ضمیمه پرونده کردند.

مطلبی با بیان اینکه متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند، به عموم شهروندان توصیه کرد؛ در صورت مشاهده افراد مشکوک و غریبه که اقدام به خرید عمده و غیرمعمول با ارائه چک پول می‌کنند بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کنند.

انتهای پیام/80476/ سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید