۰

ایثار و شهادت / کل اخبار

دشمن در صدد است اعتقادات و باورهای جوانان ما را از ارزش‌های اسلامی دور کند

می 24, 2018 در 10:37 توسط

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: در جنگ نرم، امروز دشمن در صدد آن است که بین رهبری و مردم فاصله ایجاد کنند تا از این عامل مهم در تداوم انقلاب اسلامی، مردم را دور کنند.

به گزارش خبرنگار سامان‌بـرتـر، سرهنگ پاسدار مهران مرادی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سامان که به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان برگزار شد، افزود: شرایط خرمشهر در سال 1361 به گونه‌ای بود که دشمنان به گونه‌ای تصور کرده بودند که 3 روز دیگر پایگاه خود را در شهر اهواز تاسیس خواهند کرد.

وی به عوامل پیروزی نیروهای بسیجی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: 3 عامل مهم در پیروزی جنگ‌های بسیجیان کشور نقش بسزایی داشتند که عامل اول، توفیق‌های الهی بود، خداوندی که عوامل آمریکایی را در صحرای طبس به زیر کشانید و همان خداوند، نیروهای سپاه را در عملیات بیت المقدس یاری کرد و باعث آزادسازی خرمشهر شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) خاطرنشان کرد: در این راستا امدادهای الهی را در سال 88 مشاهده کردیم که چگونه با حضور مردم، طومار فتنه گران در هم پیچیده شد.

مرادی در ادامه، دومین مولفه پیروزی رزمندگان اسلام را حضور توده‌های مردمی در دوران دفاع مقدس برشمرد و خاطر نشان کرد: به فرموده حضرت امام خمینی(ره) آنها ولی نعمت ما هستند و همان‌هایی که امروز جوانان خود را برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) به جنگ با دشمن می‌فرستند، کجای دنیا چنین شور و نشاطی در بین مردم وجود دارد و جوانان از عزیزترین خواسته‌های خود، برای کشور خویش بگذرند و جان خود را با اخلاص تمام برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کنند.

وی سومین عامل پیروزی سپاه اسلام را رهبری شایسته حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای و تبعیت از ولایت فقیه عنوان کرد و افزود: رهبری امام خمینی(ره) سبب شد تا با تاثیر در دل‌های بسیجیان، بتواند پیروزی را برای رزمندگان اسلام به ارمغان آورند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) بیان داشت: در جنگ نرم، امروزه دشمن در صدد آن است که بین رهبری و مردم فاصله ایجاد کنند تا از این عامل مهم در تداوم انقلاب اسلامی، مردم را دور کنند.

مرادی در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایش مقام معظم رهبری در رابطه با جنگ نرم دشمن اشاره کرد و افزود: امروزه در نبرد مستقیم جنگ نرم هستیم و باید مواظب باشیم دشمن نتواند با نقشه‌های پلید و شیطانی خود، اعتقادات و باورهای جوانان و نوجوانان ما را ار ارزش‌های مقدس اسلامی دور کند.

انتهای پیام/80476/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر از این مراسم در پیام‌‌رسان (تلگرام) سامانِ‌بـرتـر، اینجــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *