۰

کل اخبار / مذهبی

دارالقرآن متمرکز در شهرستان سامان تشکیل می‌شود

می 19, 2018 در 16:31 توسط

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان گفت: برنامه‌های میان مدت دارالقرآن کریم در شهرستان سامان با تقویت 50 حافظ قرانی در طی 5 سال آتی صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سرهنگ دوم پاسدار مهرداد رحیمی پیش از ظهر امروز در نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان سامان با بیان اینکه دارالقرآن متمرکز با همکاری برخی از ادارات در این شهرستان تشکیل می‌شود، افزود: در این راستا برنامه‌های قرآنی در سطوح مختلف از جمله مفاهیم، صوت و تجوید نیز برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان، 6 محفل انس با قرآن کریم در شهرستان سامان صورت خواهد گرفت، که از این تعداد 3 محفل انس آن با مشارکت دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در مجتمع تفریحی و گردشگری پل زمانخان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان در ادامه خاطرنشان کرد: 3 محفل انس با قرآن کریم دیگر نیز با همکاری و همت شهرداری سامان، شوراهای اسلامی بخش مرکزی و زاینده‌رود برگزار خواهد شد.

رحیمی تصریح کرد: برنامه‌های میان مدت دارالقرآن کریم در شهرستان سامان با تقویت 50 حافظ قرآنی در طی 5 سال آتی در شهرستان سامان صورت خواهد گرفت.

به گزارش سامانِ‌بـرتـر، نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان سامان صبح امروز با حضور برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در دفتر امام جمعه سامان برگزار شد.

انتهای پیام/80476/

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *