0

اجتماعی و فرهنگی / کل اخبار

متلاشی شدن باند سرقت میلیاردی در سامان

1396-12-13 در 00:17 توسط

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری باند 3 نفره سرقت تجهیزات صنعتی به ارزش یک میلیارد از قطب صنعتی شهر سامان، خبر داد.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر و به نقل از فارس، غلامعباس غلامزاده از دستگیری باند سه نفره سرقت تجهیزات صنعتی به ارزش یک میلیارد از قطب صنعتی شهر سامان، خبر داد و اظهار کرد: مأموران انتظامی سامان حین گشت‌زنی شبانه در حوالی قطب صنعتی این شهر به یک دستگاه وانت‌بار حامل تجهیزات صنعتی مشکوک شده و با هماهنگی مقام قضایی آن را توقیف و به‌همراه دو سرنشین به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی افزود: پس از بررسی اقلام موجود در وانت‌بار که شامل تجهیزات ترانس برق فشار قوی، الکتروموتور، موتور فن‌کوئل، ترازوی دیجیتال و کپسول آتش‌نشانی بود مشخص شد این اموال توسط دو سرنشین وانت از قطب صنعتی سامان سرقت شده‌اند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: با گسترش دامنه تحقیقات و اعتراف سارقان در یک عملیات غافلگیرانه عضو دیگر این باند نیز در مخفیگاهش دستگیر شد.

 غلامزاده با اشاره به اینکه مالک کارگاه ارزش تجهیزات صنعتی مسروقه را یک میلیارد ریال اعلام کرد، گفت: در جریان این سرقت 10 میلیارد ریالی، خسارت به این کارگاه وارد شده که پرونده در مراجع قضایی در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/80476/

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید