0

اقتصادی - عمرانی / کل اخبار

سالن ورزشی شهید ذبیحی سامان افتتاح شد + تصاویـر

1396-11-16 در 23:29 توسط

همزمان با دهه مبارک فجر، سالن ورزشی شهید ذبیحی سامان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سیامک سلیمانی دشتکی ظهر امروز در حاشیه افتتاح سالن ورزشی شهید ذبیحی سامان با بیان اینکه این سالن به عنوان پنجمین سالن ورزشی در دولت تدبیر و امید افتتاح می‌شود، افزود: در واقع سالن شهید ذبیحی سامان به عنوان دوازدهمین سالن از ابتدای انقلاب اسلامی تا به‌کنون در این شهرستان است که امروز افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: ساخت این سالن از سال 1391 آغاز شد که اعتبار مورد نیاز این سالن بالغ بر 6 میلیارد و 400 میلیون ریال هزینه شده است که از این میزان 1 میلیارد و 300 میلیون ریال آن از اعتبارات استانی و مابقی آن اط طریق اعتبارات بخش خصوصی بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری در راستای رفع نقاط حادثه خیز و ایجاد زیر ساخت‌های گردشگری شهرستان سامان خاطرنشان کرد: 60 میلیارد ریال اعتبار برای جاده بخش زاینده‌رود اختصاص داده شده است که در این راستا ایجاد باغ‌گردشگری، خانه مسافر و ساخت ساختمان‌های دهیاری با ظرفیت پذیرش گردشگران به جهت ایجاد زیر ساخت گردشگری در این شهرستان صورت گرفته است.

سلیمانی حل مشکل پارکنیگ و ترافیک در مجموعه تاریخی و تفریحی پل زمانخان را یادآور شد و افزود: در این راستا می‌بایست در جهت رفع این مشکل اقدام به تعریض نمودن جاده شود و با تغییر کاربری زمین‌های اطرف، در راستای ایجاد زیر ساخت‌ها و خدمات‌دهی به گردشگران اقدامات لازم صورت گیرد.

وی به زمان افتتاح کمربندی سامان – شهرکرد در آینده‌ای نزدیک اشاره کرد و اظهار داشت: انتظار می‌رود که این کمبرندی در اواخر امسال و یا اوایل سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/80476/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر از این مراسم در کانال تلگرامی سامانِ‌بـرتـر، اینجــا را کلیک کنید.

 

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید