13 طرح در شهرستان سامان افتتاح و بهره‌برداری شد – پایگاه خبری تحلیلی سامان برتر

13 طرح در شهرستان سامان افتتاح و بهره‌برداری شد

همزمان با دهه مبارک فجر، 13 طرح در شهرستان سامان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سامانِ‌بـرتـر، سعید صالحی اردلی امروز در حاشیه افتتاح 13 طرح در شهرستان سامان با بیان اینکه این تعداد طرح با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 937 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد و افزود: از این میزان اعتبار، مبلغ 630 میلیون ریال از اعتبارات ملی، 4 میلیارد و 85 میلیون ریال از اعتبارات استانی، 9 میلیارد و 907 میلیون ریال از اعتبار داخلی، 30 میلیارد و 150 میلیون ریال از آورده شخصی و 34 میلیارد و 593 میلیون ریال اعتبار از سایر ردیف‌های مختلف بوده است.

فرماندار شهرستان سامان اظهار داشت: با افتتاح این 13 پروژه، زمینه اشتغال 17 نفر به صورت مستقیم در این شهرستان فراهم شده است.

وی طرح‌های مورد افتتاح در این 13 طرح را در زمینه‌های بهداشت و درمان، خدماتی، تولیدی، کشاورزی، برق‌رسانی، اصلاح شبکه، فضای سبز و… عنوان کرد که با همکاری برخی از دستگاه اجرایی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

صالحی به کلنگ‌زنی 3 پروژه در دست اقدام اشاره کرد و بیان داشت: کلنگ ساختمان اداره ثبت و احوال شهرستان سامان، مجتمع رفاهی تجاری و خدماتی روستای یاسه‌چای و سنگفرش معابر روستای یاسه‌چای از این موارد می‌باشند که اعتبارات مورد نیاز آن‌ها در مجموع بالغ بر 80 میلیارد و 200 میلیون ریال می‌باشند.

به گزارش سامانِ‌بـرتـر، 13 طرح در شهرستان سامان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/80476/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر از این مراسم در کانال تلگرامی سامانِ‌بـرتـر، اینجــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *