0

کل اخبار / ورزشی

مسابقات ددلیفت قهرمانی شهرستان سامان برگزار شد

1396-08-06 در 14:48 توسط

مسابقات ددلیفت قهرمانی شهرستان سامان، انتخاب قهرمان قهرمانان در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، مسابقات ددلیفت قهرمانی شهرستان سامان، انتخاب قهرمان قهرمانان با شرکت 80 نفر از ورزشکاران این شهرستان در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در سالن فرهنگی ورزشی میثاق سامان برگزار شد.

در این رقابت ها در رده سنی نوجوانان، در وزن 53 کیلوگرم علیرضا احمدی، در وزن 56 کیلوگرم مسعود اکبری، در وزن 60 کیلوگرم محمدرضا رضوی، در وزن 67 کیلوگرم رضا چهلگردی، در وزن 74 کیلوگرم محمد نادری، در وزن 83 کیلوگرم رضا محمدی و در وزن 100 کیلوگرم محمدامین باباخانی مقام اول این رده سنی را از آن خود کردند و آقای مسعود اکبری توانست در رده سنی نوجوانان، قهرمان قهرمانان شود.

همچنین در رده جوانان، در وزن 53 کیلوگرم حمیدرضا الله‌بیگی، در وزن 60 کیلوگرم محمدرضا اسدی، در وزن 67 کیلوگرم امیرحسین نادری، در وزن 74 کیلوگرم امیرحسین آقا ابراهیمی و در وزن 90 کیلوگرم علیرضا فتاحی مقام اول این رده سنی را از آن خود کردند و آقای میثم آقا ابراهیمی توانست در رده سنی جوانان، قهرمان قهرمانان شود.

همچنین در رده سنی بزرگسالان، در وزن 56 کیلوگرم سعید کاظمی، در وزن 67 کیلوگرم احمد شوقی، در وزن 74 کیلوگرم کریم مظاهری، در وزن 83 کیلوگرم مصطفی نجفی، در وزن 90 کیلوگرم باقر صحرانشین و در وزن 100 کیلوگرم ابوذر کورانی مقام اول این رده سنی را از آن خود کردند و آقای مصطفی نجفی توانست در رده سنی بزرگسالان، قهرمان قهرمانان شود.

همچنین در رده سنی پیشکسوتان، در وزن 53 کیلوگرم خدامراد باقرزاده با 87 سال سن، در وزن 83 کیلوگرم حسین ریاحی، در وزن 90 کیلوگرم سیدکمال رضوی، در وزن 100 کیلوگرم حمزه محمدی مقام اول این رده سنی را از آن خود کردند و آقای خدامراد باقرزاده توانست در رده سنی پیشکسوتان، قهرمان قهرمانان شود.

به گزارش سامانِ بـرتـر، در پایان این رقابت‌ها، آقای «مصطفی نجفی» به عنوان پیروز قهرمان قهرمانان مسابقات ددلیفت شهرستان سامان شد.

انتهای پیام/

جهت مشاهده تصاویر بیشتر در کانال تلگرامی سامانِ بـرتـر، اینجـــا را کلیک کنید.

 سامانِ بـرتـر را در کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید